REKLAMA

Nakoľko máme pomaly koniec roka 2023, pokračujeme v našich ročných horoskopoch pre jednotlivé znamenia zverokruhu. Minule sme detailne analyzovali horoskop na rok 2024 pre Barana pod vplyvom živlu ohňa, teraz je na rade Býk pod vplyvom živlu zeme. Bude to šťastné obdobie pre ľudí v tomto rohatom znamení? Čo prezradí horoskop na rok 2024 pre znamenie BÝK v oblasti vzťahov, kariéry či zdravia? Možno budete aj milo prekvapení.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie BÝK (21.04. – 21.05.)

Pokiaľ patríte k Býkom, určite sa potešíte tomu, že si konečne v roku 2024 budete môcť už naozaj vydýchnuť a zbaviť sa mnohej záťaže, ktorá ležala na vašich pleciach. Užite si tieto chvíle pokoja.

Dokonca aj záležitosti, ktoré sa javili nezvládnuteľne, a tlačili ste ich pred sebou dlhodobo ako balvan, máte v tomto roku veľkú šancu zdolať. Aké ďalšie nápovedy podáva horoskop na rok 2024 Býkovi? Čítajte ďalej pre detailnejšie pochopenie životnej cesty Býka v tomto čase.

Keďže škodiaci Neptún sa z konštelácie v roku 2024 od Býkov dostane dostatočne ďaleko, pravdepodobne to pre väčšinu z nich bude znamenať metaforické nadýchnutie sa a šťastné obdobie. Nahráva tomu aj Pluto v skvelom postavení. Je to ideálny čas na sebazdokonaľovanie, zlepšovanie seba, skvalitňovanie životosprávy, ale tiež skrášľovanie prostredia, v ktorom sa tieto domácky založené osoby zdržiavajú. Horoskop na rok 2024 Býkovi jednoznačne signalizuje, že by mal konečne začať s vecami, ktoré dlho odkladal a ktoré ho tešia. 

...

Možno pár krát v roku 2024 Býkom pokazí radosť nevhodne umiestnený Jupiter, ktorý bude mať tendenciu spomaľovať ich progres, no nie je to nič nezvládnuteľné. S ľahkosťou, odstupom a hlavne radostným nastavením pôjde všetko ľahšie. 

REKLAMA

Partnerský a rodinný ročný horoskop pre BÝKA

Býk, ktorému vládne Venuša, potrebuje vôkol seba blízkych a príjemnú rodinnú atmosféru. Len vďaka tomu prosperuje a napreduje. Horoskop lásky na rok 2024 pre Býka predpovedá úspech v oblasti citového zharmonizovania sa s najbližšími. A to ako s priateľmi, tak aj s partnermi, s rodičmi či s deťmi. 

Čo sa milostných vzťahov týka, budú lietať iskry. Niektorí Býci si však nechajú narýchlo pomotať hlavu. To by ale nemuselo dobre dopadnúť. Týka sa to najmä dlhodobejšie nezadaných Býkov v strednom veku. Nenechajte sa úplne poblázniť.

Ideálny stav v medziľudských vzťahoch nastane v prvých mesiacoch roka 2024. Ku koncu roka to však môže začať trochu vŕzgať. Aj v tomto prípade treba nezhody riešiť s chladnou hlavou a so štipkou humoru. Samozrejme, že vyhnúť sa treba uštipačným poznámkam a irónii.

Býci by mohli so svojimi polovičkami skúsiť zaujímavé a podnetné spoločné aktivity. Napríklad výlety do nepoznaných miest, spoločný kurz tanca či varenia, ale napríklad sa môžu pokojne pustiť aj do plánovania a realizovania projektu na zveľadenie spoločnej domácnosti. Základom je, aby to robilo radosť obom.

Taktiež zaujme: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí k Býkovi?

ročný horoskop pre býka

Finančný a kariérny horoskop

Po finančnej stránke by v roku 2024 u Býkov nemalo dôjsť k veľkým zemetraseniam. Skôr získajú, ako by stratili. Mnohí Býci ale naštartujú svoje vlastné biznisy, čo si bude vyžadovať počiatočné väčšie investície. Tu horoskop radí priveľmi sa nezadlžovať. Radšej začať pomaly z menšieho. 

Býci sa v zamestnaní v roku 2024 občas dostanú do názorového stretu. Ale hasenie medziľudských požiarov im pôjde celkom hravo. Hlavne v prípade, ak oprášia a vyleštia svoju diplomatickú časť osobnosti. Pozitívnou správou je to, že aj v práci sa Býci zbavia niektorých povinností, ktoré im v minulom roku spôsobovali problémy a neprimerane ich zaťažovali.

Horoskop zdravia pre BÝKA na rok 2024

Rok 2024 sa bude pre Býkov aj zo zdravotného aspektu niesť v znamení úľavy. Mnohé chronické problémy ustúpia, prípadne sa konečne zistí, v čom spočíval koreň ťažkostí. 

Spomínali sme, že je to ideálny čas na sebazdokonaľovanie. A to sa týka aj telesnej stránky. Treba sa zbaviť všetkého, čo organizmus oslabuje. Ide nielen o zlozvyky. Býci by si mali nastaviť aj spánkový režim a stravovanie tak, aby mali čo najviac síl a odolnosti voči vonkajším ohrozeniam.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.