REKLAMA

Horoskopy 2024 pre každé znamenie zverokruhu dnes obohatíme o ďalší detailný výklad. Na rad prišli Kozorožci, ktorých vládnucim živlom je zem. Čo na nich čaká z rôznych životných aspektov, či už lásky, zdravia alebo peňazí? Horoskop na rok 2024 pre znamenie KOZOROŽEC predznamená, na čo dávať v nasledujúcich mesiacoch pozor a na čo sa zamerať pre svoje vlastné dobro.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Pragmatický a vždy na zemi stojaci Kozorožec sa v roku 2024 bude musieť ešte zo začiatku popasovať s náročnými skúškami osudu. Potom však nepríjemný Urán ustúpi do pozadia a tak si bude môcť toto zemské znamenie po dlhom čase vydýchnuť od úľavy. Následne od apríla teda horoskop na rok 2024 Kozorožcovi signalizuje pozitívny obrat k lepšiemu.

Vybrali sme: Znamenia podľa živlov: Ktorý živel podľa dátumu narodenia ovplyvňuje teba?

Nuda však Kozorožcovi napriek úľave od drastických zmien a chaosu tento rok nehrozí. Konečne sa bude môcť vrhnúť na podstatné veci, ako je riešenie si svojho zdravia, a to ako fyzického, tak aj duševného. Tiež sa konečne zbaví mnohých problémov, pri ktorých sa zasekol a nevedel, ako ďalej. V roku dreveného draka pôjde jednoducho všetko ľahšie. 

...

Ročný horoskop Kozorožcovi jednoznačne ukazuje, že mnoho vecí uzavrie a nechá ich za sebou. Bude sa venovať tomu, čo je podstatné. Uvidí tak vďaka tomu úžasné možnosti, ktoré mu osud ponúka.

Ďalšou nápovedou hviezd je, aby si práve v roku 2024 urobili Kozorožci dlhodobý plán, pričom cieľ by mal byť čo najviac odvážny, možno až veľkolepý. Síce sa mu ho v tento rok nepodarí s vysokou pravdepodobnosťou naplniť, no malo by k tomu dôjsť v roku 2025 až 2026. Dôležité je však začať.

Horoskop lásky a vzťahov

Ročný horoskop Kozorožcom predpovedá z aspektu lásky isté trápenie. Niektorí ľudia v tomto znamení nebudú vedieť prestať myslieť na osobu, ktorá v nich podnecuje hlboké city. Na druhej strane by to ale neradi zažívali. Majú strach zo zamilovania. 

REKLAMA

Takže v roku 2024 budú niektorí Kozorožci zohrávať boj medzi rozumom a citom. Ako to dopadne, si každý v konečnom dôsledku zariadi sám. No hviezdy našepkávajú, nech sú tieto zemské stvorenia v oblasti vzťahov trochu viac akčné, aby časom neľutovali.

Kozorožci, ktorí majú stabilný vzťah, by zas nemali zbytočne špekulovať. Možno bude po nich niekto hádzať očkom, flirtovať, no oni by sa nemali nechať zviesť na túto cestu.

Pozri aj: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí ku Kozorožcovi?

horoskop na rok pre kozorožca

Ďalej horoskop na rok 2024 Kozorožcom signalizuje zharmonizovanie rodinných a priateľských vzťahov. A to aj takých, ktoré sú pomerne napäté.

Čo hovorí horoskop na rok o financiách a kariére KOZOROŽCA? 

Už sme spomínali, že predpoveď na 2024 signalizuje schopnosť Kozorožca objaviť úžasné a doposiaľ netušené možnosti. Týka sa to najmä kariéry a podobne i osobnostného rastu.

Tento nový pohľad by si mal Kozorožec uchrániť dlhú dobu. Je to poklad. Vďaka nemu podnieti v práci kreativitu, a teda aj kreatívny prístup k riešeniam úloh a problémom, čo mu prinesie mnohé benefity. Okrem tých materiálnych v podobe finančného ohodnotenia, to bude pravdepodobne aj väčšia obľúbenosť v kolektíve. No pokiaľ má Kozorožec toxický kolektív, v ktorom sa nemôžu jeho schopnosti rozvíjať a je plní intrigánov, teraz je ten správny čas, aby sa posunul ďalej.

...

Akú predpoveď ponúka horoskop zdravia pre znamenie KOZOROHA?

Ďalej hovorí horoskop na rok 2024 Kozorožcovi, aby si našiel konečne čas na svoje zdravie. Pokiaľ vás nič chronické netrápi, určite sa vyberte na všetky preventívne kontroly. A pozrite sa ja do svojej duše. S niektorými problémami dokáže pomôcť aj psychológ.

Aj vďaka zachyteniu skorých príznakov a rýchlemu začatiu liečby sa dokážete vyhnúť veľkým zdravotným ťažkostiam. No a k tomu všetkému treba dodať, že pomôže aktívny relax. Či už záhradkárčenie, chodenie na ryby, na huby, prípadne bicyklovanie. Pobyt v horách prospeje každému Kozorožcovi. Aj víkendový pobyt môže byť záchranou od vyhorenia. No ideálne je, ordinovať si oddych priebežne.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.