REKLAMA

Začiatok roka 2024 sa nezadržateľne blíži, preto aj náš horoskop na rok pre všetky znamenia zverokruhu pokračuje. Začali sme znamením Barana, nasledovala analýza roka 2024 pre Býka, Blížencov a minule sme skončili pri ročnom horoskope pre znamenie Rak. Teraz sa špeciálne detailne zameriame na ohnivé znamenie LEVA. Horoskop na rok 2024 pre znamenie LEV prezradí, čo môže očakávať v oblasti lásky, zdravia aj financií. V čom to bude mať ľahké a v čom možno o kúsok komplikovanejšie. Bude to pre Leva celkovo úspešné obdobie? Čítajte.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie LEV (23.07. – 23.08.)

Lev má za sebou pomerne náročné obdobie života. A aj keď sa už horoskop na rok 2023 niesol v znamení zmien, teraz z nich už bude môcť konečne ťažiť to, čo toto ohnivé potrebuje. Teraz sa ale pozrieme na to, čo napovedá horoskop na rok 2024 Levovi detailnejšie. 

Ďalší tip: Čo odporúčame s ohľadom na horoskop 2024 pre Leva?

Počas prvých mesiacov roka sa Levovi oplatí rozbiehať pozvoľnejšie. Najskôr by si mal urobiť dôkladný poriadok. A nemalo by ísť len o vyhadzovanie zbytočností z domácnosti a triedenie dokumentov. Treba si totiž zrevidovať svojich kostlivcov v skrini. Všetky hriechy, neresti a pochybenia. Až tak bude môcť Lev urobiť viac pre svoj osobný rozvoj, ktorému praje celý rok 2024, i keď naozajstný rozlet signalizujú hviezdne konštelácie až druhej polovica roka.

...

Treba však dať pozor aj na negatívne faktory, ktoré so sebou prináša paľba pomalých planét smerom na Slnko, pretože práve životodarné Slnko je pre toto znamenie kľúčové a dodáva mu jeho energiu a optimizmus. Hrozivý vplyv Uránu pocítia Levi tak, že ich v istom momente opustí šťastie. Tiež do ich života pritiahne zlomové udalosti, ktoré zatrasú základmi dovtedajšieho fungovania.

Celkovo vzaté, aj napriek predošlým varovaniam, horoskop na rok 2024 Levom ukazuje pozitívne prognózy. Pokiaľ sa zdržia prílišného riskovania v akejkoľvek oblasti života a nenechajú sa viesť urýchlenými rozhodnutiami, bude rok 2024 pre nich v zásade priaznivý.

REKLAMA

Vzťahový ročný horoskop pre LEVA

Horoskop lásky a vzťahov pre Leva na rok 2024 pôsobí pomerne harmonicky. Pokiaľ by aj došlo k výraznejším otrasom, ako je rozchod či rozvod, bude to len dohra minulého obdobia, v ktorom si Lev definitívne potvrdil, že pre neho nemá aktuálny vzťah zmysel. Nepatria sem teda zbrklé rozhodnutia.

Lev by mal pokračovať v odstraňovaní medziľudských toxicít aj v ostatných kontextoch, nielen v partnerských spojeniach. Všetky priateľstvá a vzťahy, ktoré po tejto očiste zostanú, tak budú mať väčší potenciál na rast a posilňovanie. A energia do nich vložená bude pozitívne znásobená.

Tiež zaujme: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí k Levovi?

horoskop na rok pre leva

Finančný a kariérny horoskop

Ohľadom financií predznamenáva horoskop 2024 Levovi žne. Bude to v tomto smere naozaj skvelé. A ešte lepšie je, že si to nebude musieť vydrieť ťažkou prácou. Úsilie minulých rokov sa zúročí a Lev si konečne užije to, čo dlhodobo odkladal. Teda zaslúžený oddych. Pauzu bude potrebovať aj preto, aby sa zorientoval v tom, čo chce ďalej rozvíjať. 

Mladí Levi si vedia polepšiť v novej práci. Starší nájdu výborných spojencov v zamestnaní a dozvedia sa vďaka nim zaujímavé informácie. V každom prípade sa kariérne aj finančne zadarí všetkým Levom. Na začiatku roka sa však netreba púšťať do noviniek. Neskôr sa oplatí využiť rôznorodé príležitosti na poli kariéry, ktoré sa tomuto ohnivému znameniu naskytnú.

...

Horoskop zdravia pre LEVA na rok 2024

Pokiaľ si Levi doprajú dostatok relaxu, mali by byť po zdravotnej stránke plus mínus v poriadku. Problematickejším sa v tomto ohľade javí prvá polovica roka, keď sa ohlásia zápaly a mladšie ženy potrápia vaječníky. V menšom rozsahu sa môžu objaviť aj také ohrozujúce stavy, ako je mimomaternicové tehotenstvo a podobne. Pokiaľ sa objaví zdravotný problém, bude to pravdepodobne niečo, na čo bude treba veľmi rýchlo reagovať a neodkladať návštevu doktora. 

Starší ľudia v tomto znamení, ktorí trpia na chronické ochorenia, by mali sledovať počas roka zlepšenie svojho stavu. Celkovo urobí všetkým Levom dobre spomalenie tempa a vychutnávanie si života hoci len v drobnostiach, ktoré však pohladia dušu a nabudia telo.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.