REKLAMA

Dnes uzatvoríme náš seriál horoskopov na rok 2024 pre jednotlivé znamenia zverokruhu. Ryby už možno netrpezlivo ako posledné v rade čakajú na svoju predpoveď. Horoskop na rok 2024 pre znamenie RYBY odhalí, na čo sa majú v budúcich mesiacoch pripraviť. Budú prevládať pozitívne informácie pred tými negatívnymi? Ročný horoskop prezradí Rybám detailne všetko ohľadom zdravia, financií i vzťahov.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie RYBY (20.02. – 20.03.)

Ryby prechádzajú stále pomerne náročným obdobím. Čo však napovedá horoskop Rybám na rok 2024? Ani začiatok roka nebude úplne prechádzka ružovou záhradou. Po prvých mesiacoch roka, a to najmä od konca jari sa však situácia zlepší. Bude to boj o istoty, ktorý však vytrvalé Ryby zvládnu.

Jednoducho Saturn pritlačí na Ryby, aby si urobili v živote, vo veciach, vzťahoch a aktivitách poriadok. Je čas dotiahnuť úradné či súdne záležitosti a konečne sa intenzívnejšie venovať vlastnému zdraviu, najmä prevencii chorôb. Je to nevyhnutné.

...

V druhej polovici roka, ako naznačuje ročný horoskop 2024, dôjde k pozitívnemu obratu. Problémy ustanú, šťastena sa usmeje a všetko pôjde akosi ľahšie. Do hviezdnych konštelácií prichádza Neptún, ktorý prehĺbi snahu Rýb po poznaní. Dôjde k duchovnému rastu, pričom rok 2024 je tiež skvelý čas na rôzne kurzy a rekvalifikácie.

Pluto navyše prináša prúd tvorivosti a záujmu o veci medzi nebom a zemou. Nasledujúce roky naberie transformácia Rýb ako duchovných bytostí na grádoch. Dôjde k pozitívnym zmenám, ktoré však v prvom momente nemusia Ryby tešiť. No budú viesť k celkovej harmonizácii a posilneniu. 

Ročný horoskop lásky a vzťahov pre RYBY

Ryby, ročný horoskop vám signalizuje, že budete vo veľkom riešiť vzťahy. Do popredia vystúpia najmä sklamanie, znechutenie až šok z druhých ľudí, prípadne len jedného veľmi blízkeho človeka. Je len na vás, či dotyčnému, dotyčnej či dotyčným odpustíte, no mali by sa riadi tým, čo je vo vašom najlepšom záujme.

Prečítaj si: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa nehodí k Rybám?

Čo sa celkovo horoskopu lásky 2024 pre Ryby týka, tak sa určite neodporúča nadväzovať nové partnerstvá. Bolo by to trápenie. S vysokou pravdepodobnosťou by narazili na toxického človeka, ktorý by ich pobláznil pozlátkom a potom by už len trpeli.

REKLAMA

Takže zachovať si zdržanlivosť sa zaiste oplatí. To však neplatí pre priateľstvá, a to najmä tie dlhodobé. Investovanie času a energie do najlepších priateľov, ktorí to myslia s Rybami úprimne a už veľakrát pomohli, keď bolo zle, je naozaj dôležité. Možno bude teraz rad na Rybách, aby pomohli. Čas s priateľmi pritom môže byť trávený aj aktívne, nielen pri víne či káve. Tak skočte spoločne na nákupy, návštevu divadla či kina, prípadne menej náročnú túru.

Tiež zaujme: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí k Rybám?

horoskop na rok pre ryby

Horoskop na rok 2024 z aspektu peňazí a práce

V roku 2024 zaznamenajú Ryby skoky hore a dole v oblasti práce aj financií. Bude to nielen o skokoch, že raz pritečie peňazí dosť, potom nastane výrazný útlm. Nevyváženosť bude platiť aj o kariérnom úspechu. Raz budú Ryby vychvaľované, inokedy na ne budú ukazovať ako na osoby, ktoré niečo nezvládli, spôsobili problémy a podobne.

...

Rybám okrem toho zo začiatku roka dôjdu sily, klesne iniciatíva, osobné ťažkosti ovplyvnia aj pracovný výkon. Po prvom polroku by sa však situácia na pracovisku mala utriasť. Taktiež ročný horoskop 2024 varuje pred riskantnými finančnými transakciami a podpisovaním nevýhodných zmlúv.

Predpoveď zdravia pre znamenie RYBY na rok 2024

Horoskop zdravia 2024 rovnako odráža nie ideálne psychické rozpoloženie Rýb. Citlivé vodné znamenie potrebuje čas na regeneráciu a stíšenie. Ten čas si ale potrebuje na seba nájsť. Rybám urobia dobre prechádzky do prírody aj kreatívna tvorba. Teda žiadne rýchle a vyčerpávajúce aktivity. Dobrou voľbou bude aj hudba a spev. Ryby, zbytočne sa neobmedzujte. Doprajte svojej duši i telu. Pokojne si zájdite na dobrú večeru, alebo si napríklad doprajte víkendový pobyt v kúpeľoch.

Pokiaľ ľudia v tomto krehkom vodnom znamení v tomto čase naozaj spomalia a naplnia čas aktivitami, ktoré ich napĺňajú, horoskop na rok 2024 Rybám nepredpovedá zhoršenie zdravotného stavu alebo nové ťažkosti. Majú to ale do veľkej miery vo svojich rukách.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.