REKLAMA

V našom ročnom horoskope pre každé znamenie zverokruhu prišiel dnes na rad Škorpión. Má sa na čo tešiť, alebo ho horoskop 2024 pripraví na nemilé okolnosti? Tí, čo ste sa narodili v tomto tajuplnom a niekedy odsudzovanom vodnom znamení, nebudeme vás naťahovať. Tento horoskop na rok 2024 pre znamenie ŠKORPIÓN sa vám určite oplatí prečítať, nakoľko pre mnohých z vás to bude najlepší rok života. A to bez preháňania! Prečítajte si detailnú predpoveď ohľadom zdravia, vzťahov aj práce.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Čo prinesie rok 2024 znameniu Škorpióna? Celkovo obdobie niekoľkých rokov za sebou bude pre ľudí v tomto vodnom znamení mimoriadne pozitívnych. Ako sme už predznamenali, očakávajte samé príjemné správy. Za tým všetkým šťastím a úžasnými vyhliadkami stojí Jupiter. Horoskop na rok 2024 Škorpiónom praje, preto sa poďme pozrieť, v ktorých ohľadoch to bude prelomové obdobie.

Vo všeobecnosti platí, že v tomto roku sa Škorpiónom neoplatí už nič odkladať. Či už pôjde o svadbu, založenie rodiny či podniku, zmenu kariérneho smerovania alebo hocičo iné, teraz je ten správny čas urobiť to, po čom Škorpión túži a už mu to aj dlhšie ležalo na srdci. Nemusí sa totiž báť žiadnych komplikácií. Všetko pôjde priam ideálne, hviezdy sú mu naklonené.

...

Dokonca sa Škorpión nebude báť hlboko načrieť do svojho duchovného a duševného rezervoáru. Presadí sa, ba dokonca sa môže až presláviť svojimi tvorivými schopnosťami, ktoré zastrešuje Pluto. Aj samovzdelávanie sa vo vybranej oblasti nakopne Škorpióna k hviezdnemu progresu. Všetko, čo mu doposiaľ trvalo dlhšie, sa v roku 2024 urýchli a zjednoduší.

A čo mu ešte našepkáva ročný horoskop 2024? Asi toľko, že pri tom všetkom postupe, úspechu a radosti nemožno zabúdať na ľudí okolo seba. A to ako na rodinu, tak aj priateľov, ba dokonca nepriateľov. A to v tom zmysle, že by si Škorpión mal dať sakra záležať, aby si ich nevyrobil ako neželaný extra bonus tohto inak plodného a neopakovateľného obdobia.

Horoskop lásky pre znamenie ŠKORPIÓNA

Asi vás to neprekvapí, ale horoskop lásky 2024 hovorí v mene Škorpiónov jednoznačne. Partner či partnerka bude na prvom mieste v prioritách. Tí, čo už majú svoje právoplatné polovičky, svoje puto ešte posilnia, prípadne okorenia, alebo sa ich rodina ešte viac rozrastie.

Čo sa mladších a hlavne nezadaných škorpiónov týka, tí majú veľkú šancu získať lásku svojho života. Môže to byť dlhoročná platonická láska, no nie je vylúčené, že príde z čista-jasna ako blesk. Horoskop na rok 2024 Škorpiónom prízvukuje, aby sa vyhli pri randení školáckych chýb. Radšej by mali ísť na vec pomalšie bez príliš veľkej vášne, ktorá by mohla potenciálnu polovičku vydesiť. 

REKLAMA

Zaujme ťa: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí ku Škorpiónovi?

horoskop na rok pre škorpióna

Síce sa v tomto roku viac ako inokedy odporúča autentickosť, no v oblasti sexuality by sa mohli Škorpióni trochu brzdiť. Aj tak z nich už srší charizma a nadmiera sexepílu. A aj sebavedomie budú mať v roku 2024 na rozdávanie. Netreba to teda prepáliť.

Čo hovorí horoskop na rok ŠKORPIÓNOM o financiách a kariére? 

Horoskop na rok 2024 Škorpiónovi odporúča v práci využiť na jednej strane všetky úžasné príležitosti a benefity, ktoré sa mu ponúkajú, no na druhej strane by bolo fajn, keby sa zaoberal naozaj len tým najpodstatnejším a ostatné manažérsky prerozdelil, ak to má v moci. Veríme tomu, že zapodievať sa detailmi v tak rozbehnutom kariérnom vlaku, ako to je aktuálne práve v roku 2024, je otrava a hlavne míňanie času. To ale znamená, že sa treba obklopiť naozaj lojálnymi spolupracovníkmi. A k tomu ešte nie je žiaduce sa akokoľvek predvádzať pred druhými. Závisť totiž robí nepriateľov a neprajníkov.

Pozri tiež: Zamestnávateľ roka: Ktoré znamenie má najbližšie k tomuto titulu?

Škorpión, ktorý nie je podnikateľ, ale pracuje v klasickom type zamestnania, postúpi. Určite by si však nemal na svoje plecia brať viac, ako reálne zvládne. Viac ako preťažovanie sa pracovnými povinnosťami bude mať efekt venovať čas rozvoju svojich pracovných kompetencií. Školenia a kurzy by teda mali byť tiež v zábere. A čo sa peňazí týka, Škorpión rozhodne nebude trpieť núdzou. Dopraje si vďaka tomu aj viac, ako pominulé roky.

...

Predpoveď zdravia pre znamenie ŠKORPIÓNA

Aj keď sa možno zo začiatku roka 2024 nebudú všetci Škorpióni cítiť najlepšie, nepôjde o nič vážne. Zdravotné neduhy rýchlo pominú. A to najmä v prípade, ak sa ľudia v tomto znamení náležite postarajú o svoju dušu. Pomôžu mu v tom prechádzky prírodou i pobyt pri vode rôzneho druhu. Ak to nebude more, postačí aj jazero alebo rieka. No a napokon neradno zabúdať aj na kvalitný spánok. To znamená, ísť do postele ešte pred polnocou.

Tip na zaspávanie: Ako dosiahnuť rýchlu relaxáciu? Skús TOTO

Aj pominulé roky to bola najmä duša, jej problémy a negatívne emócie, ktoré ťahali telo dole. Preto je zachovanie duševnej pohody v najlepšom záujme každého Škorpióna. Vyžaduje si to od neho napríklad aj to, že bude svoje pochmúrne nálady zdieľať s najbližšími, ktorí ho podporia, poradia mu či inak pomôžu. Škorpión, aby sa cítil naozaj dobre, potrebuje ukázať aspoň vo svojom úzkom kruhu ľudí zraniteľnosť. Tak sa dočká presne toho, čo potrebuje.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.