REKLAMA

Neviete sa už dočkať predpovede, čo vás čaká budúci rok 2024? Čo prezradí horoskop na rok Strelcovi? Séria horoskopov pre každé znamenie zverokruhu pokračuje aj dnes. Minule ste sa mali možnosť dočítať o mimoriadne priaznivej predpovedi na rok 2024 pre znamenie Škorpióna, no a teraz na rad prišlo práve spomínané ohnivé znamenie Strelca. Podporia hviezdne konštelácie jeho priebojnosť a snahu o progres? Čítajte ďalej, na aké príležitosti a situácie, ale aj prípadné riziká upozorňuje horoskop na rok 2024 pre znamenie STRELEC.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie STRELEC (23.11. – 21.12.)

Tomuto ročnému horoskopu 2024 sa Strelci do veľkej miery potešia, lebo podčiarkuje a hlavne hviezdne konštelácie podporujú ich ohnivú energiu. V roku 2023 Strelcom veľmi nehral do kariet Saturn. Priniesol so sebou aj nečakané starosti navyše. V roku 2024 však táto neprajná planéta ustúpi a dá Strelcom chytiť druhý dych. A bude to veru stáť za to. Už na začiatku roka stihnú ľudia v tomto ohnivom znamení dobehnúť to, čo im nebolo dopriate uskutočniť v tom minulom.

Prvá polovica roka 2024 sa celkovo bude niesť v duchu doriešovania predošlých problémov a stabilizovania situácie, či už v zamestnaní, ale aj v rodine. Bude to celkom únavné.

O dosť pozitívnejší výhľad však ponúka druhá polovica roka 2024, keďže v tomto období príde ten naozajstný relax. Úplný výdych po vyčerpávajúcom maratóne. Zároveň sa na konci roka usmeje na Strelcov pani Šťastena, čo má na svedomí prajný Jupiter. Ľuďom v tomto znamení sa splní niečo, čo považovali za takmer nemožné.

...

Ročný horoskop 2024 Strelcom zdôrazňuje, aby si pripravili plán svojho progresu. Od konca roka s presahom do polovice roka 2025 totiž urobia veľké pokroky. Hviezdy im budú naklonené a nič sa nepostaví do cesty ich úspechu.

Stále je však na čom zapracovať. Strelci, nezabudnite ani na vlastný duchovný sebarozvoj, aby vás nestiahla matéria či prílišný egocentrizmus. Inak sa môže stať, že všetko, čo v tento rok vybudujete, môže pod vplyvom karmy nasledujúce roky padnúť. To riziko určite vnímajte. Neberte to na ľahkú váhu.

Partnerský a rodinný horoskop 

Pokiaľ Strelec neurobí v partnerstve vážne prešľapy, ako je napríklad nevera, alebo nespôsobí iné narušenie dôvery vo vzťahu, mal by byť aj jeho horoskop lásky viac-menej harmonický. Pokiaľ bude plamene vášne rozdúchavať u toho správneho človeka, resp. na tom správnom mieste, môže sa tešiť aj z kvalitného intímneho života.

REKLAMA

Pre nezadaných Strelcov platí, že by si nemali svoju polovičku iniciatívne hľadať prvé tri mesiace roku 2024, nakoľko vzťah utvorený v tomto čase bude mať vážne trhliny.

Tiež zaujme: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí k Strelcovi?

horoskop na rok pre strelca

Medzi kolegami, priateľmi či v rodine by mal Strelec viac počúvať, čo hovoria druhí. A nepretláčať nasilu svoje spôsoby, postrehy a rady. 

Čo hovorí horoskop na rok o financiách a kariére STRELCA?

Hlavnou ingredienciou pracovného úspechu Strelcov v roku 2024 je urobenie si poriadku a systému, vďaka ktorému nič podstatné neunikne pozornosti. Iba tak a vďaka plánu pozostávajúceho s jednotlivých krokov môže byť Strelec maximálne produktívny. Podobne ako v prípade vzťahov tu vystupuje do popredia potreba trpezlivosti. Ale tiež potreba akéhosi odosobneného vhľadu do problémov bez zbytočných emócií.

...

Inak pôjde práca ľuďom v tomto dynamickom znamení celkom od ruky. Určite to ale nebude malina. A to najmä v prvom polroku, keď bude dobiehať mnohé zmeškané projekty. Po finančnej stránke bude všetko v poriadku, ale len v prípade, ak si Strelec zbytočne nenapožičiava peniaze. Toto pre neho nebude ani vhodné obdobie na investície. No nemusí sa báť, všetko sa mu to zúročí a viac si bude môcť dopriať už na konci roka. A celý nasledujúci rok 2025. 

Horoskop zdravia pre znamenie STRELEC

V druhej polovici roka 2024 pocítia Strelci úžasný prílev energie a chuť do života. Dovtedy to však nebude žiadna sláva. Horoskop zdravia 2024 Strelcom predpovedá možno len jeden, no o to intenzívnejší lekársky zásah. Pravdepodobne pôjde o úraz alebo urgent u zubára. Opatrnosti nie je nikdy dosť, istým komplikáciám sa však človek len ťažko vyhne.

Na druhej strane však Strelcovi urobí dobre v rámci psychohygieny prítomnosť zvierat. Takže si môže zaobstarať štvornohého priateľa a ak má tú možnosť, skvelým relaxom a spôsobom načerpania sily je aj jazda na koni a celkovo kontakt s týmto ušľachtilým zvieraťom.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.