REKLAMA

Vzdušné Váhy už zaiste netrpezlivo čakajú, kedy na ne príde v našej sérii ročných horoskopov pre každé znamenie zverokruhu rad. A áno, práve sa dočkali. Tento horoskop na rok 2024 pre znamenie VÁHY odhalí, na čo sa majú v budúcich mesiacoch pripraviť. Budú to len samé dobré okolnosti alebo im do cesty príde aj niečo nečakané a zlovestné? Ročný horoskop prezradí všetko ohľadom zdravia, financií i vzťahov Váh.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie VÁHY (24.09. – 23.10.)

Rok 2023 bol pre Váhy špeciálny a aj celkom ťažký. Váhy sa však už z veľkej časti očistili od karmických záťaží a aj keď proces očisty ešte úplne neskončil, dobrých ľudí v tomto znamení by sa to už nemalo veľmi negatívne dotknúť. Samozrejme, ak sa náhodou v minulosti niektoré z Váh napríklad neprávom obohatili alebo spôsobili druhým vedome problémy, budú to mať v roku 2024 na tanieri aj s úrokmi. 

Môže zaujať: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa nehodí k Váham?

A čo ďalšie predpovedá horoskop na rok 2024 Váham? V prvom rade to bude úľava. Urán sa dostane z nepriaznivého postavenia a dramatické situácie, v ktorých sa ľudia v tomto vzdušnom znamení posledné mesiace ocitali pravidelne, sa upokoja. Po veľkých búrkach budú môcť konečne zakotviť v pokojnejších prístavoch a sústrediť sa na to, ako z tohto silného roka vyťažiť to najlepšie.

...

Teraz je ten správny čas zabojovať proti vnútorným démonom, zbaviť sa toxicity v podobe zhrýzavých myšlienok a pocitov, ale tiež preriediť vzťahy, ktoré sú skôr na obtiaž a nemožno v nich byť autentický. Niekde bude treba urobiť radikálne hranice. Váhy, zvládnete to, rok 2024 vám na to dáva silu aj odvahu. Smelo do toho!

Horoskop na rok 2024 Váham k tomu všetkému podčiarkuje, že sa treba starať o duševné zdravie a harmonizovať sa, ako to len ide. Váhy, urobte si to doma a na miestach, na ktorých trávite mnoho času, čo najviac komfortné a pohodlné. Pomôžu aj tlmené farby a relaxačná hudba.

Vzťahový ročný horoskop pre VÁHY

Ako sme už spomínali, vzťahy Váh prejdú v roku 2024 redukciou. Zaniknú nefunkčné priateľstvá aj partnerstvá. Ale netreba to vnímať negatívne. Niekedy je nutný radikálny rez pre dobro všetkých. Iniciatíva v týchto prípadoch ale musí vychádzať z Váh. Ročný horoskop ale predpovedá, že na to budú mať odhodlanie, silu aj dostatočnú razantnosť.

REKLAMA

Mnohé vzťahy Váh na druhej strane zažijú renesanciu a posilnia sa. Takže v konečnom dôsledku ani horoskop lásky na rok 2024 nemusí byť katastrofou. Najmä v prípadoch, keď si Váhy uvedomia hodnotu konkrétneho vzťahu založenom na obojstrannom dávaní a prijímaní. Teda takého, ktorý stojí za to. A začnú na ňom pracovať. 

Tiež si prečítaj: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí k Váham?

horoskop na rok pre váhy

Tento rok 2024, jednoducho povedané, sa oddelí zrno od pliev. A to, čo má cenu, získa na stabilite a rozvinie sa do úžasnej spolupatričnosti, hlbokého rešpektu a skutočnej lásky.

Finančná a kariérna predpoveď

Ako sme už zo začiatku spomínali, horoskop na rok 2024 predznamenáva pokojnejšie časy. A tie sa týkajú najmä kariérnej sféry. To ale neznamená, že si Váhy vyložia nohy na stôl a všetko pôjde hladko-obrátko. Práve naopak, budú potrebovať vytrvalosť pri dotiahnutí mnohých pracovných záležitostí. No na druhej strane nehrozí zemetrasenie v zmysle straty alebo zmeny zamestnania

Pokiaľ sa ale Váhy v práci nebudú cítiť dobre a nebodaj im budú život znepríjemňovať intrigáni, je vhodné posunúť sa ďalej dobrovoľne. Mladšie ročníky budú mať mnoho príležitostí, z ktorých by si mali starostlivo vybrať. Peniaze by v roku 2024 viac-menej nemali byť problémom, no Váhy nebudú mať financie na rozdávanie.

Zdravie podľa horoskopu na rok 2024 pre VÁHY

Horoskop zdravia hovorí Váham jednoznačne. Celé rozpoloženie a zdravie tela vychádza z toho, ako sa budú cítiť. Oddych a relax je preto nevyhnutný. Pokiaľ sa totiž duševná disharmónia vystupňuje a stres nakopí, bude sa zákonite somatizovať a prejaví sa do choroby.

Oplatí sa prečítať: Spoznaj prekvapujúce duchovné príčiny chorôb očí, zubov, kože a ostatných orgánov

...

V tomto zmysle je priam nevyhnutné, aby si Váhy vstúpili do svedomia, a nielenže sa zbavili škodlivých zlozvykov, ale zároveň dohnali aj všetky preventívky. Nechceme strašiť, ale základy najhorších chorôb sa formujú väčšinou nebadane a bezbolestne.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.