REKLAMA

S naším seriálom horoskopov na rok 2024 pre jednotlivé znamenia zverokruhu sa pomaly, ale isto posúvame k predposledným kandidátom na výklad. Minule to bol ročný horoskop pre Kozorožcov, dnes to budú Vodnári, následne nás čakajú Ryby, ktorými naše astrologické okienko ročných horoskopov uzavrieme. Tak poďme na to. Horoskop na rok 2024 pre znamenie VODNÁR predpovie, na čo dobré i zlé sa majú ľudia v tomto vzdušnom znamení pripraviť.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vzdušný a slobodu milujúci Vodnár má za sebou stabilnejší rok, ako ten predtým, no a horoskop na rok 2024 Vodnárovi signalizuje, že niečo, metaforicky povedané, už znova buble pod povrchom. To ale neznamená, že by sa mali ľudia v tomto vzdušnom znamení vystrašiť. Vôbec nie. Istoty totiž zostanú zachované. Takže z tohto aspektu pôjde o jeden zo stabilnejších rokov.

Isté komplikácie a skryté riziká však so sebou rok 2024 nesie. Odhaľovať sa budú hneď od jeho začiatku. Potom nastane chvíľa pokoja a relatívnej pohody. Vodnári, ktorých charakterizuje dynamika, môžu mať dokonca pocit, že sa nič nedeje. No je to len zdanie. Pokiaľ patríte k tomuto znameniu, načerpajte sily a oddychujte, ako sa len dá. Príde čas, keď budete musieť byť v strehu a rýchlo reagovať.

...

Ročný horoskop varuje Vodnárov pred Uránom, ktorý prichádza do konštelácie a narobí komplikácie. No v plnej miere dôsledky prídu nie tento rok, ale tak o dva aj tri roky. Milí Vodnári, vy sa môžete pripraviť, aby vás jeho negatívna energia úplne nezasiahla. V prvom rade ani v tomto roku a ani v ďalších dvoch neriskujte, nepožičiavajte si zbytočne peniaze a zabezpečte si svoje kľúčové životné hodnoty na maximum. Starajte sa ako o oko v hlave o to, čo už máte.

Na druhej strane treba využiť silnú energiu roku 2024 na prejavenie svojej autenticity, radostného napredovania v pracovnej oblasti i vo vzťahoch. Ideálne je vyhodiť z hlavy všetky pomyselné hororové scenáre a brať život tak, ako ide. Samozrejme, malý plán nezaškodí.

Horoskop lásky a vzťahov

Aká je prognóza na rok 2024 pre Vodnárov v oblasti rodiny, lásky a vzťahov? Rodina, deti a členovia rodiny – to je hlavná téma tohto obdobia. Indícia smeruje k aktívnemu upokojovaniu rodinných vzťahov. Cieľom Vodnára je ukotvovanie a liečenie emócií, túžba po pokoji. A tiež upratovanie vo vzťahoch ako takých.

REKLAMA

V oblasti lásky je badateľná túžba po zakotvení v stabilnom vzťahu. Zadaní Vodnári môžu vzťah posunúť na vyššiu úroveň. V hre je ako svadba, tak aj naplánovanie potomka. Tiež sem možno zarátať žiadosti o ruku, budovanie či prerábanie spoločného príbytku, sťahovanie sa do spoločného nového bytu/domu a podobne.

Nezadaní Vodnári túžiaci po láske nájdu svoju polovičku. Pravdepodobne ju už aj dlhšie poznajú, no teraz zistia, že to je ich pravá láska, ktorá ich podporí v dobrom aj zlom. A práve takúto stabilitu budú nasledujúce búrlivejšie roky potrebovať. Či to všetko klapne tak, ako má, závisí aj od karmy toho-ktorého Vodnára.

Tiež si prečítaj: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí k Vodnárovi?

horoskop na rok pre vodnára

Čo predpovedá horoskop na rok o peniazoch a práci VODNÁRA?

Vodnári v kariérnej oblasti budú zbierať plody svojej práce. Mnoho si vďaka tomu aj finančne výrazne prilepší, a to dokonca i dlhodobo. Čím dlhšie si museli počkať na posun, tým lepšie výsledky môžu očakávať. Žatva úspechov a zachytenie hojného finančného toku, samozrejme, závisí od zásluh a energie, ktorú venovali tejto oblasti.

Dôjde k mnohým pozitívnym zvratom, a to ako pri riešení problémov, ktoré brzdia prácu, tak aj pri problematických kolegiálnych vzťahoch. Mnohí Vodnári si ešte lepšie uvedomia plný potenciál spoločného napredovania. Budú mať tendenciu stmeľovať kolektív, prípadne ho aj vytvárať pre svoju vlastnú firmu. A v neposlednom rade, ako našepkáva horoskop na rok 2024 Vodnárom, sa technologicky vybláznia. Vyťažia maximum z nových výdobytkov vedy a techniky. Mnohé si vďaka tomu uľahčia a zvládnu na výbornú aj konkurenčný boj.

...

Horoskop zdravia pre znamenie VODNÁR?

Vodnári dostanú pod kontrolu chronické zdravotné problémy, ale sledovať možno aj zlepšenie fyzičky a zvládnutie škodlivých neduhov. Ak by sa ale nejaké problémy objavili, bude to úzko súvisieť s duševným rozpoložením, na ktorom treba popracovať. Uvedomiť si, že niektoré problémy sú len v hlave, no reálne neexistujú. Netreba sa preto zbytočne strachovať ani rozčuľovať.

Pokiaľ Vodnári zharmonizujú svoju duševnú oblasť, choroby ich obídu. Ešte viac pre svoje zdravie urobia, keď vybehnú do prírody, doprajú si jogu, kalanetiku, aikido, brušné tance alebo inú pohybovú činnosť, ktorá im urobí radosť a nabije ich pozitívnou energiou.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.