REKLAMA

Či je leto alebo zima, o ruky sa treba starať, aby ich pokožka zostala pekne vláčna a hydratovaná. Ruky sú neustále namáhané a zaslúžia si dávku krému aj niekoľkokrát za deň, a to najmä po kontakte s vodou, čistiacimi prostriedkami aj v čase nepriaznivých poveternostných podmienok.

Dnes tu máme jedného kandidáta na recenziu práve zo skupiny výrobkov určených na ruky. Nejde o klasický krém, ale balzam, ktorý je v naozaj obrovskom balení s obsahom 205 mililitrov za super cenu. BIONE Balzam na ruky CANNABIS má byť regeneračný a zvláčňujúci s olejom z konopy a Inositolom. Poďte si prečítať, či funguje tak, ako je popísané na jeho obale.

Vizuál produktu

Ešte pred tým, ako sa pozrieme na zloženie produktu, pristavme sa pri obale. Ide o väčšiu vytláčaciu tubu, ktorej farebným základom je biela a na nej vynikajú zelené konopné lístky a popis produktu. 

Ide naozaj o veľký 205-mililitrový kúsok, čo je ekonomické balenie, ale na druhej strane nie úplne praktické na prenášanie v kabelke. Aplikácia z tuby je však bezproblémová.

Hodí sa tiež: Domáca maska na suché ruky: Lacná a jednoducho skvelá 

recenzia BIONE Balzam CANNABIS

Zloženie balzamu na ruky od BIONE

Podľa popisu má byť tento balzam na ruky univerzálne použiteľný pre všetky typy pokožky a dokonca sa deklaruje i pozitívny efekt na problematickú kožu s ekzémom či lupienkou.

REKLAMA

Hydratačnú a regeneračnú funkciu má mať balzam vďaka obsiahnutému konopnému oleju, ale aj glycerínu, bambuckému maslu, pantenolu, alantoínu a vitamínu E. Balzam je doplnený o vitamín B8 – Inozitol, čo je vitamín „mladosti, vitality a zdravia“ s výbornými antioxidačnými a biostimulačnými účinkami. Taktiež sa spomínajú protizápalové, antibakteriálne i protialergické vlastnosti.

Zaujme ťa: Balayage (balejáž): Technika, ktorá vlasy presvetlí a dodá prirodzený šmrnc 

Aké boli pocity pri používaní balzamu BIONE a účinky?

BIONE Balzam na ruky CANNABIS je veľmi príjemný. Po otvorení a nanesení ma ovanula prírodná „zelená“ vôňa. Jeho konzistencia nie je príliš hutná, čo znamená, že sa i veľmi rýchlo vstrebáva do pokožky. Naozaj som z neho nemala nejaký mastný pocit. Na druhej strane zanechal po sebe efekt hydratácie.

Samozrejme, že suchú pokožku treba hydratovať častejšie, ale pokiaľ nemáte extrémne suché a popraskané ruky, tento efekt vydrží celkom dlho. Čo sa regeneračných účinkov týka, tie nemôžem úplne potvrdiť, keďže pokožku na rukách mám v celkom dobrom stave. Pocit hĺbkovejšej výživy a zvláčnenia však bol prítomný počas celomesačného testovania tohto produktu. 

Pozri aj: Recenzia: NOVINKA BIONE Relaxačný sprchový gél citrónová tráva & limetka (limitovaná edícia)

BIONE Balzam na ruky CANNABIS

Okrem spomínaného sa mi páči aj šetrné zloženie balzamu s prírodnými ingredienciami. Prípravok je vyrobený v BIO fomulácii bez SLS, SLES, neobsahuje ropné produkty, parabény, ethoxyláty ani silikóny. Použitá je hypoalergénna parfumácia. Balzam sa mi osvedčil a myslím, že príde vhod aj ľuďom, ktorí potrebujú intenzívnejšiu regeneráciu kože na rukách. Spolu s inými podarenými produktmi ho nájdete na www.bione.sk.

Foto: redakcia krasaastyl.sk

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.