REKLAMA

Najhorúcejšie dni leta máme už pravdepodobne za sebou, ale mnoho teplých dní nás ešte určite čaká, preto som sa poponáhľala s testovaním novinky od Garnier, ktorá je podľa mňa úplne ideálna práve do takéhoto počasia. I keď je celkom možné, že bude fajn aj počas sychravých dní. O aký produkt ide? Určite ste ho už videli v reklamách. Je to Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly. Už na prvý pohľad sa trochu vymyká z konceptu klasickej starostlivosti o pleť.

Aké účinky deklaruje reklama a obal produktu?

Za najzásadnejší benefit Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly pre pleť sa uvádza dlhodobá hydratácia, a to až na 48 hodín.

Okrem zabezpečenia hĺbkovej hydratácie má byť pleť rozmaznávaná prevažne prírodnými zložkami. Garnier deklaruje, že až 96 % zložiek tohto gélu na tvár je prírodného pôvodu. 

Ďalšia recenzia: Gigalash sérum na mihalnice – toto sú moje skúsenosti

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly recenzia

O hydratáciu, osvieženie, zjemnenie, prejasnenie, komfort a upokojenie pleti sa stará najmä aloe vera a kyselina hyalurónová. Uvádza sa, že gél je vhodný pre normálnu a zmiešanú pleť, ale čítala som oslavné ódy na tento gélik aj od majiteliek suchej a extra mastnej pleti. Ale to už trochu predbieham. 

Prvé dojmy z produktu Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly

Gél na tvár od Garnier zaujme už na prvý pohľad. Tým, že je balený do skla, je hneď zrejmé, že ide o priehľadný, resp. číry produkt s malými bublinkami vo vnútri. Vyzerá naozaj netradične, ale ako sa píše, ide o Hyaluronic Aloe Jelly, teda gél. Žiadny hutný krém teda nečakajte.

Gélovitá konzistencia je veľmi príjemná, ľahká a do pleti sa vpíja pomerne rýchlo. Síce trošku v prvých momentoch na pleti lepí, ale to je len dôkaz toho, že v ňom aloe vera nehrá druhé husle.

REKLAMA

Pokiaľ viete, ako sa správa aloe vera gél z práve odtrhnutého listu rastliny, mierna lepivosť vás istotne neprekvapí. Ja osobne sa teším aj z mnohých blahodarných benefitov aloe vera, a to napríklad aj na podráždenú pokožku. O tom sa môžete dočítať aj v našom článku Aloe vera na popáleniny od slnka: Aké ďalšie účinky má tento všestranný gél?

Garnier Aloe Jelly
Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly

Čo sa týka vône Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly, osobne mi príde trochu intenzívnejšia, čo mi na z väčšej časti prírodný produkt až tak veľmi nepasuje. Nie je to však nič extrémne. Pre niekoho s menej citlivým nosom to možno bude i celkom jemná vôňa.

Je úžasné, že na prvé výsledky pôsobenia produktu ani nemusíte čakať veľmi dlho. Pleť je hneď po aplikácii gélu o poznanie vypnutejšia a oživenejšia. Netrápilo ma žiadne podráždenie či vyrážky. A je treba podotknúť, že s týmto mávam pri produktoch určených na starostlivosť o pleť značné problémy a naozaj mi nesadne všetko. Gél je okrem iného bezproblémovým podkladom pod make-up a ja som ho neváhala používať niekoľkokrát aj ako nočnú starostlivosť. Nesklamal ma. Ráno na pleti vidno, že sa pekne aj s pomocou gélu zregenerovala.

V tomto je Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly výnimočný – konečný verdikt

Áno, máte správny pocit, že som z tohto géliku na tvár úplne nadšená.

Nie je to len vzhľad, ktorým vytŕča z radu produktov určených starostlivosti o pleť. Je to aj jeho šetrné vegánske zloženie a v neposlednom rade efekt, ktorý zanecháva na pleti. 

Zaujme ťa: Recenzia: Nivea Men Deep Control (Black Carbon)

Recenzia garnier aloe jelly

Už som spomínala, že prvé pozitívne zmeny som zaznamenala hneď po aplikácii produktu, no po dlhodobejšom používaní, čo bol v mojom prípade mesiac, je evidentné, že sa moja pleť naozaj o poznanie zlepšila. Okrem pekne vypnutej zhydratovanej pleti je aj jej štruktúra jemnejšia. Koža je pružnejšia, farba zdravšia. Začervenania a nedokonalosti, na ktoré zvykne moja pleť trpieť, sa výrazne zredukovali. 

No a na záver vám ešte prezradím jednu vychytávku na horúce dni. Pokiaľ chcete dopriať pleti extra sviežosť navyše, dajte si Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly do chladničky. Aplikácia chladivého gélu na tvár vás dokáže slušne nabudiť.

Foto: redakcia krasaastyl.sk

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.