REKLAMA

Môžem o sebe prezradiť, že brada je už mojím dlhoročným poznávacím znamením, ale ešte nikdy som nepoužíval špeciálny prípravok na jej čistenie. Aj preto ma zaujal prípravok na čistenie pleti a brady od Nivea s názvom Men Deep Control (Black Carbon). Oslovil ma okrem iného aj svojou zaujímavou tmavou farbou.

Neprehliadni tiež: Recenzia: Garnier Fructis Papaya Hair Food – obnovujúca maska pre poškodené vlasy

Čierny obal a v ňom podobne tmavý produkt určený na umývanie nepatrí svojím čiernym sfarbením medzi najtypickejšie v tomto segmente. Aj tento čistiaci produkt sa však podľa všetkého vezie na módnej vlne momentálne obľúbenej zložky kozmetiky, a to konkrétne čierneho aktívneho uhlia. 

Aktívne uhlie v kozmetike je známe predovšetkým svojimi hĺbkovými čistiacimi účinkami. Absorbuje nadbytočný kožný maz a nečistoty, ale aj detoxikuje a pomáha pri akné.

Zaujme ťa: Trendy pánske účesy pre krátke aj dlhé vlasy: Spoznaj najmodernejšie strihy

gél brada

Má taktiež protizápalové účinky. Odstraňuje odumreté kožné bunky, zjasňuje pleť a zbavuje ju rozšírených pórov. Všetky tieto benefity vedia oceniť aj muži.

REKLAMA

Gél na tvár a bradu Nivea Men Deep Control sľubuje odstránenie nečistôt a prebytočného mazu bez vysušovania pleti. A veru, zostal som milo prekvapený.

Takto prebiehala moja očista

Gél som si aplikoval ráno a večer na navlhčenú tvár a bradu, premasíroval a po napenení jednoducho spláchol letnou vodou. Po pôvodnej tmavej farbe nezostala ani stopa, gél penil nabielo. Po použití ma potešil príjemný pocit bez vysušovania a pnutia. Brada zostala zmäkčená a pleť tváre čistá.

A toto je moje zhodnotenie gélu Nivea Men Deep Control

Na základe zhruba mesačnej vlastnej skúsenosti s týmto gélom na tvár i bradu musím produkt pochváliť.

Naozaj súhlasím s tým, že je tento čistiaci produkt pre mužov k pleti šetrný. Napriek tomu však vyčistí dobre nielen tvár, ale aj bradu, čo môže byť niekedy zásadným problémom. Viem, o čom hovorím. 

Zaujímavý tip: Domáca zubná pasta z kokosového oleja stojí za to! Vyskúšaj aj Oil Pulling

Zaujímavá je okrem toho celkom intenzívna, ale zároveň svieža vôňa, čo mám na Nivea kozmetike určenej mužom rád.

Myslím si, že každý muž, a to nielen ten s bradou, bude za tohto čistiaceho pomocníka vďačný. Zoberte si ho hoci do sprchy. Je to o 1000 % lepšie, ako si umyť tvár gélom na telo.

Foto: redakcia krasaastyl.sk

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.