Môžem o sebe prezradiť, že brada je už mojím dlhoročným poznávacím znamením, ale ešte nikdy som nepoužíval špeciálny prípravok na jej čistenie. Aj preto ma zaujal prípravok na čistenie pleti a brady od Nivea s názvom Men Deep Control (Black Carbon). Oslovil ma okrem iného aj svojou zaujímavou tmavou farbou.

Čierny obal a v ňom podobne tmavý produkt určený na umývanie nepatrí svojím čiernym sfarbením medzi najtypickejšie v tomto segmente. Aj tento čistiaci produkt sa však podľa všetkého vezie na módnej vlne momentálne obľúbenej zložky kozmetiky, a to konkrétne čierneho aktívneho uhlia. To je známe predovšetkým svojimi hĺbkovými čistiacimi účinkami. Gél na tvár a bradu Nicea Men Deep Control sľubuje odstránenie nečistôt a prebytočného mazu bez vysušovania pleti. A veru, zostal som milo prekvapený.

Takto prebiehala moja očista

Gél som si aplikoval ráno a večer na navlhčenú tvár a bradu, premasíroval a po napenení jednoducho spláchol letnou vodou. Po pôvodnej tmavej farbe nezostala ani stopa, gél penil nabielo. Po použití ma potešil príjemný pocit bez vysušovania a pnutia. Brada zostala zmäkčená a pleť tváre čistá.

Zaujme ťa tiež: Domáca zubná pasta z kokosového oleja stojí za to! Vyskúšaj aj Oil Pulling

A toto je moje zhodnotenie gélu Nivea Men Deep Control

Na základe zhruba mesačnej vlastnej skúsenosti s týmto gélom na tvár i bradu musím produkt pochváliť. Naozaj súhlasím s tým, že je k pleti šetrný. Napriek tomu však vyčistí dobre nielen tvár, ale aj bradu, čo môže byť niekedy zásadným problémom. Viem, o čom hovorím. Zaujímavá je okrem toho celkom intenzívna, ale zároveň svieža vôňa, čo mám na Nivea kozmetike určenej mužom rád.

Myslím si, že každý muž, a to nielen ten s bradou, bude za tohto čistiaceho pomocníka vďačný. Zoberte si ho hoci do sprchy. Je to o 1000 % lepšie, ako si umyť tvár gélom na telo.

Foto: redakcia krasaastyl.sk

Pozrite si ďalšie fotky v GALÉRII:

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.