REKLAMA

Pretože je moja pleť zrelá a pôsobí po zime unavene, bola som veľmi zvedavá na účinok Regeneračného séra v kapsuliach od TianDe. Podľa oficiálneho popisu je produkt určený na spomalenie procesu starnutia. Má zlepšiť farbu pleti, hydratovať ju a posilniť bariérové vlastnosti pokožky. TianDe Regeneračné sérum v kapsuliach zaujme už na prvý pohľad, ale čo účinky? Podelím sa s vami o moje skúsenosti s produktom.

V zložení ma zaujali prírodné zložky, ktoré sú tu zastúpené vo vysokom podiele. Ide konkrétne o: zjemňujúci a vyhladzujúci pupalkový olej; aminokyselinami, kolagénom a vitamínom E nabitý olej z kôstok jojoby; hydratačne a liftingovo pôsobiaci hydrolizovaný hodváb a v neposlednom rade intenzívne vyživujúci kokosový olej aj mladosť zachovávajúce ceramidy. Ako teda tento zaujímavý produkt dopadol v teste?

Vizuál produktu a aplikácia regeneračného séra v kapsuliach

Regeneračné sérum v kapsuliach od TianDe sa nachádza v elegantnom bielom obale so zlatým písmom, ktorý ukrýva priesvitnú plastovú krabičku so zlatožltými kapsulami. Ich aplikácia je veľmi jednoduchá. Po odstránení zúženej časti kapsule som obsah naniesla na umytú pleť a bruškami prstov jemne vmasírovala do pokožky.

Frekvencia aplikovania séra v kapsulách od TianDe závisí od stavu vašej pokožky a od toho, či jej chcete dopriať hĺbkovú kúru pre komplexnú obnovu počas 10 až 15 dní (vtedy sa sérum aplikuje na očistenú pleť 1 až 2-krát denne), alebo potrebujete pleť len rýchlo zbaviť stôp únavy a obnoviť jej tonus.

REKLAMA

Zaujme ťa: Recenzia: BIONE Regeneračný šampón a kondicionér KERATIN + ARGANOVÝ OLEJ

Závisí teda na vás, kedy si jednorazovo toto sérum doprajete a instantne vylepšíte svoj vzhľad. Sérum okrem spomínaného sľubuje i zmenšenie hĺbky vrások a obnovenie pružnosti pleti.

TianDe Regeneračné sérum v kapsuliach – toto sú účinky na základe mojej skúsenosti

Podľa mojej osobnej skúsenosti, výživný obsah kapsule okamžite zvláčňuje a vypína pleť a zároveň zanecháva na nej príjemný pocit, čo je v prípade mojej senzitívne pokožky úžasné. Po chvíli som použila krém a nalíčila sa.

Prípravok od TianDe som používala v dňoch, keď som mala pocit, že to moja pleť potrebuje alebo keď mi na výzore záležalo viac ako inokedy. S úsmevom som počúvala, keď kolegyne v práci konštatovali, ako dobre vyzerám. A práve preto Regeneračné sérum v kapsuliach odporúčam aj ostatným dámam.

Neprehliadni: Recenzia: Biofresh Rose of Bulgaria – kozmetika s prírodnou ružovou vodou

Započula som, že v rámci značky TianDe, ide o jeden z najviac obľúbených a predávaných produktov. Tiež som sa potešila, keď som pred nedávnom objavila podobné kapsule určené na okolie očí. I tie zaiste stoja za vyskúšanie.

Foto: redakcia krasaastyl.sk

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.