REKLAMA

Trochu nám už prituhlo. A asi aj tie z vás, ktoré šál počas zimy nenosíte bežne ako súčasť vonkajšieho oblečenia, v týchto mrazivých dňoch po ňom predsa len siahnete. Alebo nad tým len uvažujete? Urobte to. Veď kto by sa nechcel počas mrazov zabaliť do mäkkosti a hrejivého tepla? Že máte len jeden šál? Nevadí! Aj ten sa dá nosiť na mnoho spôsobov. Chcete ovládať viazanie šálu okolo krku s TOP estetickým výsledkom? Skúste to s nasledujúcimi návodmi.

Môže tiež zaujať: Teplé, módne a pohodlné – tie najlepšie zimné topánky pre neho a pre ňu

I keď sú v kurze aj iné spôsoby zahriatia krku, napríklad módne hrejivé tunely, ktoré stačí len nasadiť a ísť, vyhrať sa s viazaním šálu okolo krku môže priniesť oveľa efektnejší výsledok, ktorý dodá šmrnc celkovému outfitu. Dotvorí ho špecifickým spôsobom. Šál sa dá viazať na elegantný štýl, pevnejší aj uvoľnenejší spôsob. Poďte si to vyskúšať a vyberte si, ktorý vám bude čo najviac vyhovovať, či už k bunde alebo ku kabátu.

...

Základné inštrukcie k návodom, ako nosiť šál na mnoho spôsobov

Pokiaľ sa dáte na módne viazanie šálu okolo krku, mali by ste vedieť, že čím dlhší šál máte, tým sa vám kreácia bude tvoriť lepšie. V horšom prípade na tvorbu trendy viazania nezostane dostatok materiálu.

Pokiaľ ste začiatočníkmi vo viazaní šálu okolo krku šik spôsobom, vyberte si klasický podlhovastý šál. So štvorcovým, resp. rohovým šálom vám nasledujúce postupy nebudú fungovať, pričom tento spôsob viazania je o dosť náročnejší.

Vedeli ste, že čím častejšie budete šál prať, tým horšie bude držať „fazónu“? Oplatí sa ho prať maximálne trikrát za sezónu. Perte ho ručne v detskom šampóne a vo vlažnej vode, aby ho príliš horúca voda neobrala o elasticitu.

Od jednoduchého viazania šálu okolo krku po COOL kreácie

No a keďže vidieť je v niektorých prípadoch lepšie ako stokrát čítať, vybrali sme pre vás ukážky nenáročného aj komplikovanejšieho viazania šálu okolo krku od instagramových tvorkýň. Tie na sebe predvádzajú rôzne spôsoby nosenia šálov. Určite si vyberiete.

Prečítaj si: Odvážte sa byť iní – prijmite individualitu s Desigualom 

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.