RELAX

Oddych s horoskopmi aj snármi

Uvoľnenie sa a oddych po práci či medzi prácou? Doprajte si ho. Ako relaxovať hoci len v krátkych chvíľkach pokoja? Prečítajte si niečo podľa vlastných preferencií z tejto sekcie, či už snár, alebo horoskop. Vďaka nasledujúcim článkom si nielen oddýchnete, ale sa aj dozviete zaujímavé veci medzi nebom a zemou. Ak v tieto veci veríte, dáte nám isto za pravdu, že šťastie, láska i bohatstvo bývajú neuchopiteľné a indície k nim nachádzame práve v tejto sfére. A pokiaľ nie ste na nadprirodzeno, prečítajte si o zaujímavých filmoch či osobnostiach histórie. Uvarte si čaj, vyložte nohy a nakuknite s nami za dvere tajomna, záhad, nadprirodzena a zaujímavostí všetkého druhu.

Čo nájdete v tejto kategórii článkov?

Utekáte sa ráno pozrieť do snára, čo znamenal váš aktuálny sen? Akú interpretáciu skrýva? Možno to bola nočná mora, alebo často sa opakujúci tajuplný sen, ktorý vám ale nedáva zmysel. Online snár je praktickejší ako knižná verzia. Nájdete hneď, čo potrebujete, stačí si zadať dopyt do vyhľadávania. Na webe krasaastyl.sk nájdete v kategórii RELAX všetky najčastejšie typy snov, no predovšetkým ich detailný výklad. Zistite, čo napríklad znamená, vidieť sa ako nevesta v sne, ako sa interpretuje narodenie dieťaťa, úmrtie blízkeho človeka, alebo čo značí útok hada, medveďa či drobného hmyzu. A nebodaj, videli ste vypadnuté zuby v sne? Nezabúdajte, že všetko má nejaký svoj význam, i keď skrytý. Veľavravné symboly sa nachádzajú okrem snov v podstate v akejkoľvek sfére nášho života, pričom je dobré dešifrovať ich pre svoje vlastné dobro.

Pre zaujímavosť si tiež prečítajte aj horoskop na rok pre svoje znamenie, čínsky horoskop, charakteristiky jednotlivých znamení, prípadne i takú astrologickú špecialitu, ako spolu vychádzajú znamenia v horoskope lásky a v partnerských horoskopoch. Rozšírte si aj ďalšie zatiaľ nepoznané obzory v mystickejšej sfére nášho bytia. Objavte feng-šui, amulety pre šťastie i myšlienky, ktoré pohladia dušu. Oddýchnite si a pokojne nám v komentári zanechajte odkaz na témy, ktoré by vás v tejto sekcii ešte zaujímali. Pokiaľ sa bude dať, radi ich doplníme.

Pin It on Pinterest