REKLAMA

Každá žena by mala mať v šatníku biele tenisky. Tie sú totiž mimoriadne univerzálne a hodia sa skutočne k čomukoľvek. Na to je však potrebná aj správna kombinácia a ladenie jednotlivých prvkov, vzorov a farieb. Ako na to?

Ak by ste sa opýtali, ktoré topánky by vám za žiadnych okolností nemali chýbať vo vašom šatníku, boli by to práve dámske biele tenisky. V súčasnej dobe si môžete vybrať z rôznorodých tvarov, strihov a materiálov, z ktorých sa vyrábajú. Môže ísť napríklad o kožené tenisky, ktoré sú ideálne najmä pre chladnejšie obdobia. Rozhodne by vám nemali chýbať plátenné biele tenisky. Tie môžete využiť hlavne počas leta a teplejších mesiacov.

Nezabúdajte: Pri výbere si tenisky dobre odskúšajte, prípadne, ak nakupujete online, prečítajte si podrobne celý popis produktu. Je dôležité, aby ste si vybrali také dámske biele tenisky, ktoré sú vzdušné a v ktorých sa noha nepotí ani počas vysokých teplôt.

Tiež ťa zaujme: Trendy v topánkach pre dámy a pánov na jar a leto 2023

tenisky gant

Kombinácia so šatami

Nemusíte k šatám nosiť len sandálky. Výborným riešením sú aj biele tenisky, ktoré dokážu v rámci outfitu dokonale vyniknúť. Vyzerajú veľmi jemne, decentne a zároveň sa k šatám alebo sukni výborne hodia.

Tip: Čo pomáha mnohým pri domácom ošetrení nôh? Skús a neoľutuješ

Ich výhodou je, že nepútajú pozornosť a preto len podčiarkujú dobrý vkus dámy. Šaty môžete doplniť o niektoré z doplnkov. Tým, že použijete napríklad opasok, bude celý outfit vytvárať dokonalý celok.

Tenisky na každý deň

Biele tenisky sú jednoducho univerzálne a preto ich neváhajte nosiť aj každý deň. Veľmi dobre vyzerajú napríklad v kombinácii s modrými džínsami, čiernym tričkom alebo predĺženým sakom v neutrálnej farbe. Veľmi obľúbená kombinácia je aj v podobe oversize mikiny s vysokými bielymi teniskami.

REKLAMA

Neprehliadni: Dámske peňaženky – dôležitá súčasť outfitu každej dámy

dámske biele tenisky v outfite

Praktický tip: Dámske biele tenisky neváhajte skombinovať s koženkou, bielym tričkom a jogger nohavicami. Tento outfit je populárny najmä v rámci chladnejších letných večerov.

Vytvorte si formálny outfit

Chystáte sa na pracovný večierok, pohovor alebo svadbu? V tom prípade môžete opäť použiť biele tenisky. Ich výhodou je, že vám prinesú aj počas dlhých hodín nosenia vysoký komfort. Nebudete pociťovať žiadne otlaky, a to ani v prípade, keď ich budete mať na sebe celý večer.

Ak chcete vyladiť formálnejší outfit, biele tenisky neváhajte skombinovať s čiernymi nohavicami a bielou košeľou. Rozhodne nejde o žiadny nudný outfit! Práve naopak. Vyniknete v ňom na každej formálnejšej udalosti. Skvelým riešením je ak kombinácia bielych tenisiek spolu so sukňou alebo svetríkom. Čoraz viac sa dostávajú do popredia aj vzorované dámske biele tenisky prípadne biele tenisky na platforme.

Oplatí sa prečítať: Ako vyčistiť biele tenisky? Vyprať ich nie je vždy dobrý nápad!

 

kombinovanie bielych tenisiek formálny outfit

S bielymi dámskymi teniskami tak môžete zažiariť na každej udalosti, vrátane svadby, večierku, ale aj na festivale. Doplniť ich môžete aj o zaujímavé šnúrky či iné doplnky, aby v rámci vášho outfitu dokázali ešte viac vyniknúť. Preto nezabúdajte, že biele tenisky pre dámy nikdy nie sú zlá voľba.

– PR článok – 

Foto: Robel

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.