REKLAMA

Upravené nechty sú alfou a omegou ženských rúk. Pokiaľ však nemáte na to čas, zvoľte si gélové nechty. Počas celého leta tak budete mať o starosť menej a vždy dokonalo upravené ruky. Ako na gélové nechty už za pár minút?

Gélové nechty ako od profesionálnej manikérky

Gélové nechty sú známe svojou dlhotrvajúcou povahou. Ide o odolnejšie nechty, pretože sú vyrobené z polyméru, ktorý tvrdne pod UV svetlom. Pri správnej aplikácii a starostlivosti vám gélové nechty môžu vydržať až 4 týždne bez akéhokoľvek odlupovania. Preto je výhodou mať gélové nechty najmä v lete, ak sa nechcete trápiť s úpravou nechtov.

Pomôcky na dokonalé gélové nechty

Gélové nechty majú mnoho výhod. Okrem krásneho lesklého vzhľadu si môžete vybrať zo širokej škály farieb gélov a lakov a, samozrejme, aj tvarov nechtov. Gélové nechty sú prirodzene veľmi pevné, avšak na ich tvorbu budete potrebovať kvalitné produkty, a to gély, gélové laky a UV lampu. Pokiaľ však sadu na nechty nemáte, môžete skúsiť kvalitné Essie laky, ktoré majú taktiež dlhotrvajúci efekt. V ponuke nájdete aj rýchloschnúce laky rôznych farieb, podkladové či vrchné laky a spevňujúce laky na nechty.

REKLAMA

Tipy na krásne gélové nechty

Túžite aj vy po dokonalých gélových nechtoch? Tu je pár tipov pre vás.

Investujte do kvalitných gélových produktov

Kúpte si kvalitné gélové laky, bázy a vrchný lak na nechty od spoľahlivých výrobcov. Kvalitné produkty sú kľúčové pre trvanlivosť a vzhľad vašich gélových nechtov.

Dbajte na správnu prípravu nechtov

Dôležitým krokom pri aplikácii gélových nechtov je príprava prírodných nechtov. Odlakujte, vyformujte a opilujte si nechty do požadovaného tvaru, aby boli hladké, čisté a aby sa gélový lak na nich držal.

Správna aplikácia gélového laku je dôležitá

Dodržiavajte návody na aplikáciu gélového laku. Vrstvy by mali byť tenké a rovnomerne rozložené. Nezabúdaj na opatrné nanášanie vrstiev bázy, farby a vrchného náteru, ktoré je následne potrebné vytvrdiť pod UV lampou.

Nezabudnite na hydratáciu nechtov a rúk

Nezabúdajte ani na pravidelnú hydratáciu svojich rúk a nechtov. Používajte kvalitný hydratačný krém na udržanie zdravej pokožky a nechtov. Práve to by malo pomôcť zabrániť vysušovaniu a lámavosti nechtov.

Majte dokonalé gélové nechty počas celého leta

S dodržaním týchto tipov budete mať počas celého leta dokonalé gélové nechty, ktoré vám dlho vydržia a prinesú radosť a sebavedomie vo vašom vzhľade. Nezabudnite ani na pravidelné návštevy nechtového štúdia či profesionálnej manikérky, ktorá vám upraví nechty, aby zostali v dokonalom stave po celý čas.

– PR článok – 

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.