Čo ma čaká v roku 2022? Kľúčová otázka, na ktorú odpovie tento komplexný ročný horoskop pre jednotlivé znamenia zverokruhu. A už vo všeobecnosti vzaté to vyzerá veľmi sľubne. Rok 2022 bude z hľadiska numerológie šestkou (2+2+2=6), čo symbolizuje lásku, domov a rodinu. No a akú prognózu dáva astrológia? Najskôr si horoskop na rok 2022 načrtneme vo všeobecných tendenciách a následne detailne prejdeme všetkých 12 znamení zverokruhu, a to ako z hľadiska zdravia, tak aj lásky, kariéry a financií.

Všeobecné tendencie – ročný horoskop 2022

Posledné dva roky boli pre väčšinu z nás skúškou, a to naozaj tvrdou a nekompromisnou. Horoskop na rok 2022 však naznačuje, že pre mnohých strastiplná cesta vyústi do nájdenia pevnejšej pôdy pod nohami. Tí, ktorí sa zmien nebáli, a možno i trochu zariskovali, prispôsobili sa, no nestratili autenticitu, budú v nasledujúcom roku žať plody svojej snahy.

Zatiaľ čo v predošlých mesiacoch roka 2021 sme mali pocit, že tápame v hmle, rok 2022 ukáže, na akom mieste stojíme. Či sa treba ponáhľať niečo zmeniť, udržať disciplínu alebo trochu zvoľniť tempo a zrelaxovať sa. Všetko bude jasnejšie, dôjde k pozitívnym korekciám a harmonizácii v kritických aspektoch. U niekoho je týmto aspektom partnerstvo, u iného financie, kariéra alebo zdravie.

Isté napätie z predošlého nepriaznivého obdobia si však budeme stále niesť na pleciach. V skratke povedané, Saturn, prísny učiteľ z 2021, nám nič nedaroval, vláda Jupitera (planéty šťastia) v roku 2022 však všetko presvetlí a rozradostní. Viac ako inokedy však treba prikladať váhu intuícii a počúvať svoj vnútorný hlas.

Neprehliadni: Spoznaj, ako si správne priať a privolať šťastie, lásku i bohatstvo

Horoskop na rok 2022 pre znamenie BARAN (21.03. – 20.04.)

Ako je známe, odvážny a aktívny Baran hľadá vzrušenie, túži po nových podnetoch. Podporí jeho dynamiku, ale predovšetkým pevné zdravie, kariérny rast, financie i partnerské a celkovo rodinné vzťahy hviezdna konštelácia roku 2022?

Dôležité a pre stabilný a harmonický život kľúčové rozhodnutia urobil Baran už v roku 2021, ktorý vďaka svojej vnútornej sile prekonal bez toho, aby sa dostal na lopatky. Dokonca by sa dalo povedať, že napriek skúškam osudu dosiahol viaceré ciele. V roku 2022 by však mal viac energie venovať harmonizácii a zastabilizovaniu toho, čo už má, čo dosiahol, teda nevrhať sa do nových výziev a úplne nových projektov, aktivít či dokonca vzťahov.  

Pozri tiež: Spoznaj svoj šťastný deň na výhru aj úspešné činy podľa horoskopu

horoskop na rok pre znamenie Baran

Partnerský a rodinný horoskop

Horoskop lásky pre Barana na rok 2022 pripomína hojdačku, a to najmä v prípade, ak už partnera či partnerku má. Znova musí pamätať na to, aby sa nevrhal do sporov po hlave, ale uvažoval pred tým, ako niečo vykoná alebo povie. V tento rok je nevyhnutné svoju pozornosť zamerať na rodinu, starostlivosť o ňu a upevňovanie vzťahov. To sa týka aj vzťahov priateľských. Nové priateľstvá a partnerstvá by Baran nemal aktívne vyhľadávať, ale skôr svoj čas a energiu venovať blízkym a ľuďom, ktorí už sú súčasťou jeho života.

Finančný a kariérny horoskop

Ako napovedá horoskop na rok 2022, práce bude mať Baran vyše hlavy, preto treba dbať na duševné vybalancovanie pretlaku. Znova platí, aby uprednostnil dokončovanie a vylepšovanie starých projektov pred novými výzvami. Mal by staviť na istoty, ktoré mu prinesú financie. Zabezpečovanie dostatku peňazí je hlavným cieľom snáh Barana tento rok, a to aj na úkor skúšania noviniek. Rozbiehať niečo úplne nové nie je v roku 2022 pre Barana z hľadiska kariéry najideálnejšie. Upevňovanie pracovných partnerstiev a kolegiálnych vzťahov však prinesie sladké ovocie. No docieliť stav harmónie na pracovisku bude vyžadovať značné úsilie. Kľúčom je ochota, ústretovosť a snaha druhým pomôcť.

Horoskop zdravia

Pravidelné zásobovanie organizmu dôležitými a imunitu posilňujúcimi vitamínmi a minerálmi sa Baranom vyplatí aj z dlhodobého hľadiska. Pozor na kávu a iné povzbudzujúce látky, ktoré môžu v konečnom dôsledku oslabiť orgány. Lepšou možnosťou je dostatočný oddych, a to nielen v noci, ale aj chvíľky uvoľnenia a relaxu cez deň. Pokiaľ bude vedieť Baran vypnúť, lepšie využije aj svoj energetický potenciál. Práca s pocitmi a vlastným vnútrom napríklad pomocou meditácie bude výbornou formou podpory vnútorného rastu, ale aj prevenciou pred ochoreniami psychiky.

Horoskop na rok 2022 pre znamenie BÝK (21.04. – 21.05.)

Zatiaľ čo minulý rok bol pre Býkov viac o zmenách, a to predovšetkým v oblasti práce, tento rok bude pokojnejší. Mnohí si vydýchnu, pretože zemské znamenie Býka len nerado mení zabehané stereotypy a s novinkami, ktoré život prirodzene prináša, dokáže bojovať celkom dlho a odhodlane. Ak však minulý rok Býk zmeny prijal a prispôsobil sa, môže sa tešiť na finančnú stabilitu, ktorú prinesie rok 2022. No a pokiaľ to tak nie je, stále je ešte šanca pritiahnuť si k sebe šťastenu, započúvať sa, čo hovorí vnútorný hlas a prijať to, čo je nevyhnutné pre rast, a to ako duchovný, tak aj materiálny. Splnením tejto podmienky nastúpi Býk na cestu finančnej prosperity.

No a keďže je vibráciou roka 2022 rodina, láska a celkovo vzťahy, i Býk, ktorému vládne Venuša, pocíti túžbu obklopovať sa čo najviac svojimi blízkymi. Teda ešte viac, ako zvyčajne. Pozitívne pocity a smerovanie si posilní aj vďaka vytvoreniu estetického prostredia, pričom nemusí ísť o vyslovene komplet prerábanie obydlia.

Partnerský a rodinný horoskop

Horoskop na rok 2022 pre Býka predpovedá zahojenie si vnútorných rán spôsobených krivdami a zahladenie medziľudských nezhôd z minulosti. Či už sa to týka ex-partnerov alebo i rodiny, kolegov… Pokiaľ má Býk po boku svoju polovičku, môže sa o ňu bez problémov oprieť a až na nejaké drobné nezhody by si mal zachovať silné partnerstvo. Dokonca tento rok získa Býk aj nových priateľov, ktorí mu otvoria pomyselné dvere k zaujímavým možnostiam. Nezadaní Býci majú najväčšiu pravdepodobnosť objaviť svoju lásku v marci.

astrologická predpoveď na rok pre Býka

Finančný a kariérny horoskop

Aj tento rok bude do veľkej miere o tvrdej práci. Tá však Býkovi v zásade nevadí. Na čo by si však mal dať pozor, je atmosféra v zamestnaní. Posilňovanie kolegiálnych vzťahov bude kľúčom k napredovaniu v kariérnej sfére. A ako bolo naznačené vyššie, po prijatí nevyhnutných zmien, príde do života Býka aj viac peňazí.

Horoskop zdravia

V roku 2022 bude psychika Býka menej preťažovaná, zaiste sa bude po tejto stránke cítiť uvoľnenejšie. Na druhej strane však hrozia iné zdravotné komplikácie. Preventívne prehliadky by mali realizovať hneď na začiatku roka. V máji a júni by zas mala prebehnúť veľká očista, a to ako domácnosti, tak aj tá vnútorná, ktorá podporí Býkove zdravie.

Horoskop na rok 2022 pre znamenie BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Aké zmeny a príležitosti naznačuje pre Blížencov horoskop na rok 2022? V prvom rade bude tento rok viac o oddychu a čerpaní nových síl. Samozrejme, že Blíženci si nenechajú utiecť príležitosť na niečo nové, na dobrodružstvo a výzvy, ktoré sa zdajú nezvládnuteľné. No keďže minulý rok vyťažil Blížencov na maximum, predsa len prirodzene zvoľnia tempo.

Tiež sa potrebujú „dostať viac do seba“, poupratovať si v sebe a popracovať na vnútorných nekonzistentnostiach, ktoré im berú silu a taktiež zhoršujú medziľudské vzťahy. Trpezlivosť, obozretnosť a schopnosť empaticky počúvať ostatných sú top kvalitami, na ktorých by malo toto vzdušné znamenie špeciálne popracovať v roku 2022. Vďaka tomu nájdu znova rovnováhu a aj optimistické nazeranie na svet. Kľúčovým mesiacom, keď sa o mnohom rozhodne, je pre Blížencov február.

horoskop pre rok a znamenie zverokruhu Blíženci

Partnerský a rodinný horoskop

Rok 2022 by sa Blíženci mali zmierniť vo svojich dobrodružných aktivitách a energiu venovať najmä rodine, blízkym a priateľom. Užitočne i zábavou strávený čas v kruhu milovaných ľudí nabije Blížencov a zharmonizuje. To, čo má hodnotu, bude prekvitať, no povrchné vzťahy a nefungujúce partnerstvá sa tento rok Blížencom rozpadnú. Záver roka bude úspešný ako na poli lásky, tak i vo vzťahoch na pracovisku.

Finančný a kariérny horoskop

Čo naznačuje novoročný horoskop o peňažných záležitostiach pre Blížencov? V kariére na rok 2022 platí staré známe – dvakrát meraj a raz rež. Opatrnosti nikdy nie je dosť. Zrevidovať treba aj odvážne profesijné plány, ktoré si možno Blíženci trochu prifarbili a napríklad taký postup by im momentálne väčšie šťastie do života nepriniesol. Zorganizovanie si povinností a dôraz na detail je to, na čo by sa mali skoncentrovať najviac. S financiami to bude tak trochu ako na hojdačke. Nie všetko však môžu Blíženci ovplyvniť. Mali by však zachovať chladnú hlavu a nevrhať sa do riskantných investícií alebo sa zadlžovať.

Horoskop zdravia

Z hľadiska zdravia upozorňuje horoskop na rok 2022 najmä na zbytočné riskovanie Blížencov, napríklad pri športe alebo cestovaní. Zranenia a nehody sa totiž Blížencom v tomto roku nebudú vyhýbať. V druhom rade vystupujú do popredia problémy so psychikou, predovšetkým depresívne stavy. V takých prípadoch je naozaj najlepšie obrátiť sa na odborníka.

Horoskop na rok 2022 pre znamenie RAK (22.06. – 22.07.)

Novoročný horoskop pre Rakov je lepší ako minuloročný, no naznačuje aj isté pády, a to  predovšetkým v emocionálnej oblasti. Rok 2022 bude pre Rakov o šťastí, jeho hľadaní a nachádzaní. Nebude to teda úplne bezproblémová cesta a kde-tu sa toto citlivé znamenie ponorí do melanchólie a smútku. Aj napriek spomínanému však nemožno v zásade hovoriť o roku očividných veľkých prevratov a revolúcií vo vzťahoch alebo práci, ale skôr o posunoch v myslení, hlbšom uvedomovaní si vďačnosti aj za veci, ktoré sa považujú za obyčajné a bežné. Kľúč od šťastia spočíva vo vyrovnaní sa s minulosťou.

V každom prípade pôjde o stabilnejšie obdobie, ako boli roky predchádzajúce. Rak bude konštantne pokračovať v tom, čo začal. Rozbiehanie noviniek, a to ako z hľadiska práce, tak aj vzťahov, nebude na pláne. Zásadným mesiacom je pre Raka v roku 2022 jún.

Partnerský a rodinný horoskop

Rak ako vyslovene na rodinu koncentrované stvorenie zažije v tejto oblasti slnkom prežiarené vrcholy i strmé pády. O veľa energie Raka oberie vyrovnávanie sa so stratou lásky alebo blízkeho človeka. A hoci prišiel či príde o lásku alebo priateľstvo, prehĺbi sa vzťah k tým blízkym, ktorí pri ňom zotrvajú. Vo všeobecnosti vzaté, v roku 2022 stúpne kvalita mnohých prepojení. Rak sa bude cítiť viac súčasťou diania.

Tip na zimu nielen pre Rakov: Imunax

znamenie pre rok a znamenie Rak
No predovšetkým mu bude robiť radosť to, že sú jeho emócie a emocionálne požiadavky akceptované, vypočuté a naplnené. Svadbu alebo tehotenstvo však nie je ideálne plánovať, a to predovšetkým v prvej polovici roka.

Finančný a kariérny horoskop

Čo sa práce týka, v roku 2022 bude Rak pokračovať v ceste, ktorú načal v predošlých dvoch rokoch. Niečo uzavrie, ale nič zásadné nezačne. Jeho pozornosť je veľmi správne smerovaná na zefektívňovanie toho, na čom už dlhodobo pracuje. Plody svojej snahy však s veľkou pravdepodobnosťou a vo väčšom merítku bude zbierať až v roku 2023. Najviac sa bude dariť Rakom na voľnej nohe a tiež pracovným tímom v zložení Rak – Býk – Lev – Strelec.

Horoskop zdravia

Horoskop na rok 2022 dáva Rakom do pozornosti, aby začali riešiť svoj zdravotný stav a absolvovali všetky odložené alebo ešte len plánované návštevy doktora. Vhodnou aromaterapiou môže Rak zahnať depresívne myšlienky, pričom najlepšie budú na to najmä citrusové esenciálne oleje.

Horoskop na rok 2022 pre znamenie LEV (23.07. – 23.08.)

Aj ohnivý Lev má za sebou náročnejšie obdobie života. Horoskop na rok 2022 ho však poteší. Prísľubom tohto roku v znamení šťastnej planéty je najmä to, že jeho vytrvalá práca bude konečne náležite odmenená. Dôležité je však poznamenať, že pre Leva je toto karmický rok, takže bude žať presne to, čo zasial, a to ako v dobrom, tak aj v zlom. Taktiež by sa Lev nemal držať v ústraní, ale naopak, ešte s väčšou vervou chytiť šancu a príležitosti za pačesy.

Je čas zviditeľniť sa a odprezentovať to najlepšie zo seba. Najsilnejším mesiacom roka 2022 bude pre Levov september, kedy budú priam excelovať. V priebehu zimných mesiacov ich možno kde-tu prepadne melanchólia, no proti nej je najlepšie bojovať vďačnosťou. Levi, pripomínajte si v ťažších chvíľach to, čo ste zvládli, čo vás čaká a čo všetko vám prináša každý jeden deň. Hlavnou témou roka 2022 by malo byť pre Leva hľadanie a nachádzanie šťastia, konkrétne toho, čo ho robí šťastným.

Zaujme ťa: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí k Levovi?

ročný horoskop pre Leva

Partnerský a rodinný horoskop

Horoskop lásky a vzťahov pre Leva na rok 2022 je priaznivý a nenaznačuje konflikty či ochladnutie partnerského puta. Pre mnohých Levov bude tento rok pamätným, keďže sa zasnúbia, prípadne budú očakávať potomka. Zásadné veci sa udejú od mája. Vo vzťahoch Levov, a to ako v partnerských, tak aj v širších rodinných zväzkoch, sa v pozitívnom zmysle odrazí vnútorná metamorfóza tohto ohnivého znamenia. Spomínaný prerod vychádza z hlbšieho sebauvedomenia a nebojácneho prejavenia autentickosti bez rušivého pozlátka.

Finančný a kariérny horoskop

Lev nájde šťastie aj na pracovnom poli. Je vyučený minulosťou, teda aj chybami, ktoré urobil a v istom zmysle mu boli na osoh. Poučenie zo životných lekcií mu prinesie progres v kariérnej sfére. Mnoho inšpiratívnych myšlienok padne na úrodnú pôdu a budú znamenať zisk. O materiálne zabezpečenie sa Lev v roku 2022 naozaj obávať nemusí. Mal by z tohto šťastného obdobia vyťažiť maximum, a to aj smerom do budúcnosti. Odvaha a pracovitosť sú tými hlavnými ingredienciami úspechu. Levi, ktorým doteraz šťastie neprialo a boli nezamestnaní, by mali okruh svojho záujmu rozšíriť o zahraničné ponuky práce.

Horoskop zdravia

Energiou a zdravým nabitá bude pre Leva druhá polovica roka. V tej prvej by si mal dať postupne do poriadku problémy chronického charakteru a ťažkosti, ktoré sa s ním už vlečú dlhšiu dobu. No a keďže ide o revolučný rok, mohol by urobiť i krok k zdravšej a hodnotnej strave. Tak ako aj v iných sférach, tak aj na tanieri je lepšie preferovať kvalitu nad kvantitou.

Horoskop na rok 2022 pre znamenie PANNA (24.08. – 23.09.)

Čo čaká Pannu pod vplyvom živlu zeme a planéty Merkúr v roku 2022? V porovnaní s predošlými rokmi bude 2022 mimoriadne priaznivý v takmer každej oblasti. Stále bude Pannu obklopovať, tak ako pominulé roky, množstvo príležitostí na sebarozvoj. Vynechať by nemala žiadnu lekciu, ktorú jej život ponúkne, aby sa posúvala neustále vpred. V každom prípade by sa Panna nemala nechať pohltiť rutinou.

Okrem analytického myslenia a logiky je pre Pannu odporúčané tento rok zapojiť do rozhodnutí a konania vo väčšej miere svoje srdce a počúvať intuíciu. Čím viac ich totiž zakomponuje do procesu výberu a aktivít, tým viac sa jej bude dariť a šťastné okamihy nasledujúcich dní znásobí. Za najvýraznejší mesiac je podľa horoskopu na rok 2022 pre znamenie Panna december.

Partnerský a rodinný horoskop

Z aspektu lásky a celkovo vzťahov bude pre Pannu úspešnejšia druhá polovica roka. V prvej polovici roka môže dôjsť k istým konfliktom v rodine, ale aj v práci. Pokiaľ sa však toto zemské znamenie zbaví všetkej pretvárky a nadmernú kritiku premení na vľúdnosť, vďačnosť a srdečnosť, budú aj prvé mesiace roka 2022 celkom pokojné a vzťahy neutrpia väčšie škody. Nastanú však aj momenty, keď si bude musieť Panna „dupnúť“ a presadiť svoje požiadavky, aby neprišla skrátka. To jej ale vnútorný hlas dá vedieť, kedy ťahá z kratší povraz a je to naozaj nevyhnutné.

horoskop na rok pre znamenie Panna
Väčšinu voľného času by mala Panna venovať rodine, priateľstvám i domácim miláčikom. Nezadané Panny by sa mali lepšie popozerať okolo seba, v ich blízkosti sa objavuje nádejná láska.

Finančný a kariérny horoskop

Panny budú mať počas roku 2022 väčšiu chuť zmeniť náplň svojej práce a taktiež dostanú možnosť, aby sa ich túžba stala realitou. Horoskop na rok 2022 odporúča pre lepší rast financií ľudí v znamení Panny investície do zlepšenia svojej kvalifikácie alebo rekvalifikovania. Cnosť trpezlivosti bude nesmierne dôležitá, pokiaľ bude chcieť Panna naplniť svoje materiálne túžby. Podnikatelia v znamení Panny urobia dobre, ak do svojich pracovných plánov zahrnú aj rodinných príslušníkov, ktorí majú podobné ašpirácie. V spojení s ohnivými znameniami, ako je Lev a Strelec, pôjde Pannám práca lepšie od ruky.

Horoskop zdravia

Z hľadiska zdravia si Panny aj tento rok musia dávať pozor na intenzívne prežívanie stresu. Jeho zmierňovanie, relaxačné a meditačné techniky by mali byť súčasťou každého dňa, keďže dopad stresu na ich zdravie má z dlhodobého hľadiska devastačné účinky, o čom možno získať viac informácií napríklad TU. Pokiaľ skrotia stres a nevhodné návyky, ako konzumovanie veľkých dávok cukru či soli, mali by Panny prežiť rok 2022 v zdraví alebo aspoň bez zásadnejších zdravotných komplikácií. Skvelým tipom na upokojenie mysle a relax je obklopenie sa vôňou levandule.

Horoskop na rok 2022 pre znamenie VÁHY (24.09. – 23.10.)

Rok 2022 bude pre Váhy mimoriadny. A to v tom zmysle, že prichádza na rad spravodlivosť a čistenie karmy. Váhy sa tak postupne zbavujú karmických záťaží a blokov, čo im umožní začať viesť i lepší život. Samozrejme, bude to i trochu „bolieť“. Hlavne tých ľudí v tomto vzdušnom znamení, ktorí majú veľa na rováši. Po úspešnom vyčistení sa však už Váham nebudú opakovať v živote neustále dokola tie isté nepríjemné situácie. Z ich strany však musí dôjsť k hlbšiemu pochopeniu tohto procesu a jeho prijatiu.

Pôjde o naozaj veľmi zaujímavý a prelomový rok v živote Váh. Najvýraznejším a najdôležitejším pre dobro Váh bude v roku 2022 apríl. Z pozitívnej energie, ktorú budú Váhy vyžarovať, načerpajú a potešia sa aj ostatní z ich okolia. Vďaka svojmu vyžarovaniu k sebe Váhy pritiahnu i zaujímavých ľudí, ktorí sa stanú ich priateľmi a dokonca i poradcami. Trochu poradiť totiž i budú potrebovať. V každom prípade horoskop na rok 2022 hovorí, že sa Váhy nudiť nebudú, pretože spŕška prevratných udalostí na nich čaká už od januára. Mnohé príležitosti, ktoré im osud prinesie, sa už nebudú opakovať. Takže sa oplatí byť v pohotovosti.
ročný horoskop pre znamenie Váhy

Partnerský a rodinný horoskop

Tento rok bude pre Váhy vášnivý. Pre niektorých v dobrom, keď vášeň lásky mnohých privedie pred oltár. No u niektorých sa rozhorí vášeň nenávisti. Celkovo by si mali Váhy strážiť svoje emócie, predovšetkým tie negatívne. V hneve totiž môžu urobiť alebo povedať niečo, čo ich následne uvrhne do hlbokej ľútosti až depresie.

Aspoň v mysli by sa mali Váhy vrátiť ku svojim koreňom a popremýšľať nad tým, čo ich formovalo. To pozitívne a šťastné si v spomienkach udržať a od temného sa definitívne odstrihnúť. Ešte pred tým je však nutné spracovať všetko, s čím dokáže efektívne pomôcť terapia. Len spracovaná minulosť otvára dvere bezproblémovej budúcnosti.

Finančný a kariérny horoskop

Váhy by si v pracovnej sfére mali ujasniť, čo ich robí šťastnými a kde by sa chceli vidieť za 10 rokov. Až dobre zadefinovaný cieľ prináša reálne kroky vedúce k úspešnejšej a spokojnej sebarealizácii. Na spolupracovníkov by si mali dávať Váhy špeciálny pozor. Nájdu sa medzi nimi aj neprajníci a zákerní ľudia, ktorí im dokážu zásadne skrížiť plány. Rovnaký pozor si treba dávať aj pri podpisovaní akýchkoľvek zmlúv.

Horoskop zdravia

Tým, že tento rok dôjde u Váh k mimoriadnemu očistnému procesu, môže sa to v dobrom, ale i zlom prejaviť na ich zdraví. V roku 2022 v plnej sile uvidia a pocítia, v akom stave sa nachádza ich organizmus a či sa oň doteraz starali v dostatočnej miere. Problémy vychádzajúce z jednotlivých orgánov v sebe nesú skryté karmické posolstvo. Pokiaľ sú to oči, znamená to, že Váhy niečo odmietajú vidieť. Toxické vzťahy sa zas prejavia na obličkách a podobne. Špeciálnym prípadom je chrbtica, ktorá môže Váhy potrápiť kvôli nesprávnemu postoju tela a napríklad aj pri sedavej práci. Odľahčí ju i výber správneho kresla.

Horoskop na rok 2022 pre znamenie ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Čo prinesie rok 2022 vodnému znameniu Škorpióna? Z pohľadu astrológie to bude naozaj dynamické obdobie. A hoci väčšinu zásadných zmien urobil Škorpión už v roku 2021, naskytnú sa mu zaujímavé príležitosti, ako urýchliť svoj postup za vybranými cieľmi. Staré smútky budú definitívne zažehnané a do života mnohých ľudí tohto tajuplného znamenia zavíta nový človek, ktorého by sme mohli označiť za spriaznenú dušu.

Až na pár chvíľ, keď Škorpión uviazne v dezilúzii a nebude k sebe úprimný, to bude mimoriadne úspešné a bohaté obdobie po emocionálnej aj materiálnej stránke. Najsilnejšími a pozitívne rezonujúcimi mesiacmi roka sú pre Škorpióna máj a jún. Celý rok bude naplno bežať proces zabezpečovania sa. Tok financií neustane. V tomto smere (a nielen v ňom) sú hviezdy Škorpiónovi naplno naklonené. Má sa na čo tešiť.

Vybrali sme: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí ku Škorpiónovi?

horoskop na rok Škorpión

Partnerský a rodinný horoskop

Vo všeobecnosti možno konštatovať, že sa takmer všetky vzťahy v Škorpiónovom živote zharmonizujú. No to najlepšie Škorpióna ešte len čaká. Nezadaní dostanú príležitosť na osudový vzťah. Očakávať ho možno v máji. Hviezdy však odporúčajú krotiť nadmernú vášeň. Aj tí zadaní v danom období stretnú niekoho, kto bude ich spriaznenou dušou a možno sa spoločne pustia do zaujímavého a výnosného projektu.

...

Finančný a kariérny horoskop

Áno, rok 2022 je o bohatstve, Škorpión si zásadne zveľadí svoj majetok. Dopomôže mu k tomu nová pracovná ponuka alebo podnikateľský projekt. Škorpión sa do toho vrhne po hlave už od januára a plody tvrdej práce na seba nenechajú dlho čakať. Ohnivá energia, ktorá bude Škorpióna sprevádzať celý rok, sa na pôde kariéry a financií maximálne zúročí. Presne zadefinované kroky k cieľu sú kľúčom k úspechu.

Horoskop zdravia

Dodržiavanie pitného režimu a striedma strava je základom pre zachovanie zdravia Škorpióna. Kde-tu ho môže potrápiť choroba, no pokiaľ sa udržiava fit, nemalo by ho to zásadnejšie zasiahnuť. V zimných mesiacoch treba zacieliť na duševné zrovnovážnenie, k čomu môže dopomôcť intenzívnejšia pohybová aktivita, meditácia, ale aj TOTO.

Horoskop na rok 2022 pre znamenie STRELEC (23.11. – 21.12.)

Ohnivému a sebavedomému Strelcovi dobieha šťastné, i keď celkom hektické obdobie. K pokračovaniu série úspechov mu ešte budú chýbať potrebné informácie. Posilňovať trpezlivosť a hasiť vnútorné požiare emocionálnych pretlakov patrí pre toto znamenie medzi priority. Čo sa však vzťahov týka, láska bude najdominantnejšou kvalitou roku 2022.

Máj a jún 2022 dôjde k prelomovým udalostiam v pozitívnom zmysle slova a taktiež pôjde o obdobie nabité sociálnymi kontaktmi.

Oplatí sa prečítať: Patríš medzi naivné znamenia zverokruhu? Dôverčivosť zrádza tieto 3!

Kariérne príležitosti z roku 2021 sa už síce nezopakujú v tak hojnej miere, stále však Strelec má na čom pracovať. Napríklad aj na tom, ako byť komplexnejšie lepší. A ísť viac do hĺbky.

strelec predpoveď

Partnerský a rodinný horoskop

Najmä prvá polovica roka je pre Strelca najideálnejším obdobím z aspektu vzťahov, a to ako pre zadaných, tak aj nezadaných. Pozor by si však mali Strelci dávať, keď odhadujú cudzích ľudí a prifarbujú si ich charaktery až príliš naružovo. Láska v ich živote však bude prekvitať. Teda najmä tie spojenia, ktoré stoja za to, pretože toxické vzťahy budú mať tendenciu tento rok zaniknúť. Dôležitá je nielen úprimnosť a otvorenosť k druhým, ale aj k sebe samému.

Finančný a kariérny horoskop

Rok 2022 je pre Strelcov v prvom rade o láske a v druhom rade o tvrdej práci. Mnohé projekty vylepšia či dokončia. Nebude to z hľadiska kariéry tak hektický rok ako predošlý. Samozrejme, cieľavedomosť a vysoké ambície chýbať nebudú, no niektoré z cieľov Strelca sú príliš prehnané a jeho túžby sa tak na 100 % nenaplnia. Niektoré z kľúčových pracovných informácií a súvislostí zostanú pred zrakom Strelca zahalené.

Horoskop zdravia

Upokojenie sa je základ pre duševné a zdravotné dobro každého Strelca. Stíšenie sa, kontemplácia a meditácia by boli najvhodnejším riešením, no keďže Strelec žije v zbesilom tempe a odmieta sa zastaviť (i keď rok 2022 mu to plne umožňuje), možno pomôže aj TOTO. Nahromadenie vnútorného stresu dokáže totiž spôsobiť problémy so zažívaním, či dokonca spustiť autoimunitné ochorenie.

Horoskop na rok 2022 pre znamenie KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Pragmatický a vždy na zemi stojaci Kozorožec predošlý rok nastúpil cestu, ktorá ho preduchovnila, no a teraz bude v tejto vibrácii cez sebapoznanie znovu postupovať ďalej. Musí. Nedá mu totiž pokoj vnútorná nervozita, ktorá ho odklonila od jeho bezpečného stredu a jediný spôsob, ako sa doň dostať, je práve cez hlbšiu a úprimnú komunikáciu so sebou samým. Tak si stanoví autentické ašpirácie, ktorých napĺňanie ho bude aj reálne tešiť.

Tento rok dostane v živote Kozorožca láska oveľa väčší priestor pred prácou. Samozrejme, že presne vytýčené a odvážne ciele ohľadom podnikania či kariéry v zamestnaní rozhodne nebudú chýbať. Veľmi výraznými mesiacmi v pozitívnom zmysle slova budú pre toto zemské znamenie jún, august a október.

Partnerský a rodinný horoskop

Vo vzťahoch, či už rodinných, alebo na pracovisku, sa Kozorožec bude cítiť v niektorých chvíľach akoby izolovaný, odtrhnutý. Neistota vychádza z minulosti a nespracovaných starých krívd. Z tohto hľadiska by bolo dobré prečistiť si karmu a zbaviť sa nadmernej záťaže. Skvelou správou pre nezadaných Kozorožcov je to, že v marci im príde láska do života. S vysokou pravdepodobnosťou bude vo vodnom znamení. Kozorožci, ktorí už majú svoju polovičku, môžu plánovať svadbu. Rok 2022 bude na ňu ideálnym časom.

horoskop na rok pre Kozorožca

Finančný a kariérny horoskop

Hneď zo začiatku roka dôjde k zásadnejším zmenám v zamestnaní alebo podnikaní. Pozor si treba dávať na reči, ohováranie môže skomplikovať situáciu na pracovisku. Takže Kozorožec by radšej nikomu v tomto priestore nemal vešať svoje tajomstvá na nos. Kozorožec túži v roku 2022 viac ušetriť a tieto tendencie budú podporené aj tokom financií k nemu. Aj napriek tomu, že bude mať možno trochu láskou pomotanú hlavu, svoje kariérne povinnosti i nadštandardné plány si splní na jednotku.

Horoskop zdravia

Na obzore sa nečrtajú závažnejšie zdravotné komplikácie, i keď kde-tu sa ozve problém, ktorý Kozorožci už niekedy riešili, no možno nie úplne preliečili. Treba si dávať extra pozor na stravu, a to nielen z jej kalorického hľadiska. Je lepšie vyhnúť sa oblúkom mäsovým spracovaným potravinám a taktiež si dopriať radšej zdravšiu verziu dobrôt.

Horoskop na rok 2022 pre znamenie VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vzdušný a slobodu milujúci Vodnár si užil v roku 2021 veľa zvratov, v roku 2022 už má veci viac vo svojich rukách. Problémy mu však môže robiť retrográdny Urán, ktorý v ňom vyvoláva napätie a vyostruje medziľudské vzťahy. Šťastie hľadá Vodnár vo svojom vnútri, stavia si vzdušné zámky, no teraz je pre jeho spokojnosť potrebné, aby nielen plánoval, ale i konal.

Silnými pozitívnym mesiacom bude marec, v ktorom rezonuje ako láska, tak i profesijný úspech. Vodnár však bude zápasiť aj s nejasným videním okolností, ktoré ho odďaľujú od správneho riešenia situácií. Nemal by teda konať ani unáhlene. Krok po kroku, ani rýchlo, ale ani pomaly treba napĺňať svoje ciele. Tak, ako sa bude postupne „dvíhať hmla“ pred Vodnárom a on uvidí jasne na svoju cestu. Čo mu rok 2022 zoberie, to mu však v inej podobe vráti. Vodnár bude mať i veľké šťastie. Týka sa to predovšetkým materiálnych vecí, ako je výhra v lote a podobne.
predpoveď na rok pre znamenie Vodnár

Partnerský a rodinný horoskop

Partnerským a rodinným vzťahom rok 2022 pridá na úprimnosti. Neperspektívnym spojeniam, ako priateľským, tak mileneckým, odzvoní a rozpadnú sa. Vodnár bude v niektorých momentoch výbušný a nervózny, preto pozor, aby nedošlo aj k naštrbeniu silných vzťahov. Preto pozor na slová, ktoré nebude možné zobrať späť. Bohužiaľ, v horoskop na rok 2022 má pre Vodnárov aj veľmi smutné správy. Patrí k nim strata blízkeho, pričom nemusí ísť nevyhnutne o smrť, ale i o podraz v podobe nevery.

Finančný a kariérny horoskop

V marci, ale i v letných mesiacoch sa Vodnárovi bude dariť v práci, predovšetkým však sa bude cítiť pri jej vykonávaní dobre, naplnene. Oplatí sa mu investícia do vzdelávania, a to predovšetkým nadobúdania jazykovej zdatnosti. S financiami by rovnako nemal mať problém. Viac energie je však nutné venovať medziľudským vzťahom na pracovisku, keďže tie by mohli celkový dobrý dojem pokaziť.

Horoskop zdravia

Zdravie a jeho udržovanie je pre Vodnára veľkou výzvou. Rutina je základ, ako v stravovaní, tak aj pri cvičení. V roku 2022 môžu Vodnára viac potrápiť kĺby a nevyhne sa i väčším či menším zápalovým procesom v organizme. Všetko tiež závisí od toho, ako skoro sa vyberie s ťažkosťami ku svojmu doktorovi.

Horoskop na rok 2022 pre znamenie RYBY (20.02. – 20.03.)

Ryby prechádzali v roku 2021 pomerne turbulentným obdobím, čo však napovedá pre dobro Rýb horoskop na rok 2022? V oblasti práce, no predovšetkým lásky sa majú na čo tešiť. Najšťastnejšími mesiacmi pre toto citlivé vodné znamenie budú apríl a máj. Rozbeh roka a jeho záver sa síce nenesú v takom optimistickom duchu a vyskytnú sa isté obavy a napätie, no všetko to môže byť zjemnené správnou voľbou a konaním Rýb.

Prekážky, s ktorými ľudia v znamení Rýb tento rok zvedú boj, vychádzajú do veľkej miery z ich vnútra. Zmena uhla pohľadu, prípadný odstup a nebranie si všetkého príliš k srdcu je zaiste na mieste. Pokiaľ sa chcú Ryby posunúť zo svojho martýrskeho nastavenia do produktívnych vibrácií, musia viac konať a menej rozmýšľať a analyzovať.

Je to rok lásky, a to ako vo všeobecnom merítku pre všetky znamenia, tak extra špeciálne pre samotné Ryby. Nezadané Ryby by mali byť v strehu, aby neprepásli svoju osudovú lásku.

horoskop pre Ryby na rok

Partnerský a rodinný horoskop

V lete prichádza k nezadaným a v láske sklamaným Rybám osudový partner. Ešte chvíľu sa pravdepodobne budú brániť silným pocitom, ktoré vyvoláva toto spojenie. Možno ich doženú aj isté pochybnosti. Ale tento vzťah by mal byť naozaj tým pravým a prinášajúcim do života citlivého vodného znamenia potrebnú stabilitu a vrelosť.

Vo februári sa Ryby nebudú cítiť ako súčasť spoločenstva, ale trochu odtrhnuté, izolované. Majú však vo svojich rukách všetky tromfy, aby to zmenili. Pokiaľ v roku 2022 nechajú priechod tomu, aby dobehol ich vnútorný prerod v silnejšiu a odhodlanejšiu osobnosť, odrazí sa to v tom najlepšom aj na rodinných a priateľských vzťahoch. Láska bude Ryby sprevádzať na každom kroku.

Finančný a kariérny horoskop

Dariť sa bude Rybám v roku 2022 aj v práci. Čo podrobnejšie predpovedá celoročný horoskop? Úspech neminie predovšetkým tých, ktorí robia sami na seba, ale aj v zamestnaní dosiahnu nejeden významný cieľ. Ryby naberú predovšetkým v jarných mesiacoch dostatok sebavedomia, aby si stanovili vyššie ambície a išli si nekompromisne za ich naplnením. V práci s veľkou pravdepodobnosťou však dôjde medzi kolegami ku konfliktu, z ktorého nebude plynúť žiadny kompromis a napätie zostane visieť vo vzduchu. Panna, Rak a Býk sú vhodnými spojencami a priateľmi v ťažkých časoch.

Horoskop zdravia

Horoskop na rok 2022 odporúča pre psychické i fyzické zdravie Rýb, aby dostatočne oddychovali. Ich myseľ je totiž preťažená a rovnako si zaslúži relax aj ich telo. Energia sebaľútosti zo zimy navyše organizmus zaťaží a môže dôjsť ku vzniku chronických ochorení. Práca s pozitívnou energiou a optimistickým smerovaním mysle je teda rovnako dôležitá. Z jari je ideálne dopriať telu výdatnejší detox.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.