REKLAMA

Čo ma čaká v roku 2024? Kľúčová otázka, na ktorú zodpovie tento komplexný horoskop na rok 2024 pre jednotlivé znamenia zverokruhu. Pozitívne a negatívne tendencie i zvraty v oblasti lásky, zdravia či financií nájdete v obsiahlom rozbore na jeden klik hneď pod všeobecnou charakteristikou roku 2024 pre to-ktoré znamenie. Veríme, že vám tento ročný horoskop 2024 bude slúžiť ako pomyselný kompas na životných cestách a prípadne vás aj inšpiruje k tomu, aby ste z tohto obdobia vyťažili pre seba a svojich blízkych maximum.

Tiež treba pri čítaní ročného horoskopu pamätať na jedno. Hviezdy a planéty neriadia náš osud, len poukazujú na náš osud a na priaznivé a nepriaznivé aspekty, ktoré nás môžu postretnúť. Čo z toho vyplýva?

Že vždy máme slobodnú vôľu, aby sme s tým niečo urobili. A to v globále ako ľudstvo, ale aj individuálne ako jednotlivci. Pokiaľ by to takto nebolo, nemala by opodstatnenie ani karma.

Tiež zaujme: Kompletný karmický horoskop: Spoznaj svoju hlavnú úlohu v tomto živote

ročný horoskop 2024

Všeobecné tendencie – ročný horoskop 2024

Ročný horoskop všetkým znameniam signalizuje guráž. Je to preto, lebo rok 2024 je okrem iného rokom dreveného Draka, čo je zadefinovanie podľa čínskeho horoskopu. A ten neznesie „sedenie v kúte“, ale do všetkého sa vrhá po hlave.

Kde do toho dáte iskru, tam to začne horieť – to je v skratke Drevený drak. Strach teda nechajte za chrbtom. Ide o akčný rok v porovnaní s relatívne pokojným rokom Zajaca, ktorý ešte bude chvíľu dobiehať.

Pozri viac: Čínsky horoskop 2024: Čo prinesie rok dreveného Draka?

Rok 2024 je z hľadiska numerológie osmičkou, ktorá symbolizuje spirituálnu revolúciu, rýchlosť, silu. Je to tiež číslo nekonečna a karmy. Toto všetko korešponduje aj s vyššie spomínaným čínskym horoskopom. 

Prichádza teda naozaj intenzívny rok s veľkou energiou, a to ako v dobrom, tak aj v zlom. Táto energia môže totiž v negatívnom zmysle niekedy vyústiť až do agresivity. Preto by sme si na to mali v interakcii s druhými dať vážne pozor. Tiež nám čínsky ročný horoskop napovedá, že nadchádza obdobie takzvanej „žatvy“. Čo si kto zasadil, to bude žať.

A čo ešte horoskop 2024 napovedá pre všetky znamenia v globále? Určite to, že pokiaľ chcete vykročiť smelo vpred a naplniť svoje ciele, treba si najskôr upratať. Áno, upratať. Hlavne prvé mesiaca roka 2024 sú ideálne na upratovanie. A to nielen vyhadzovanie zbytočností z domácnosti. Treba si zrevidovať svojich, metaforicky povedané, kostlivcov v skrini. Hriechy a neresti, toxické vzťahy, ašpirácie, ktoré stratili zmysel…

...

Horoskop na rok 2024 pre znamenie BARAN (21.03. – 20.04.) 

Aj keď to možno bude vyznievať v porovnaní s tým, čo sme už vyššie spomínali paradoxne, Baran bude musieť v roku 2024 trochu zvoľniť. Energie, sily a odhodlania má síce dosť, ale mal by si to šetriť.

Ročný horoskop Baranovi praje a vo všeobecnosti sa nesie v duchu pohody a regenerácie pred veľkou zmenou, ktorá zasiahne do jeho života. To ale neznamená, že bude len sedieť s vyloženými nohami, keďže ani nie je v jeho náture.

Po zdravotnej stránke sa staršie ťažkosti upokoja a pokiaľ nevyliečia, tak aspoň nezhoršia. Horoskop lásky priam prekvitá. Teraz je ten správny čas na usadenie sa a rodinu. Veľmi intenzívne pocíti každý Baran túžbu po sebarozvoji i kreatívnom naplnení.

Všetky detaily ročného horoskopu pre Baranov nájdete v odkaze nižšie.

Pokračuj na celý ročný horoskop 2024 pre znamenie BARANA TU >>>

horoskop na rok pre znamenie Baran

Horoskop 2024 Baran – šťastné mesiace: máj, september, december.

Ktoré čísla prinesú Baranovi šťastie? Sú to: 11, 34, 56, 78, 91.

Ideálna destinácia na dovolenku: Grécko.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie BÝK (21.04. – 21.05.)

Ročný horoskop 2024 praje vo veľkom štýle aj ľuďom v znamení Býka. Pokiaľ doteraz niečo odkladali, už by nemali. Treba konať! Šťastie k nim priam vykopáva dvere, no nielen to…  

Pozri tiež: Spoznaj svoj šťastný deň na výhru aj úspešné činy podľa horoskopu

Mnohí Býci si vydýchnu po zdravotných ťažkostiach, ale aj problémoch v iných oblastiach života, ktoré ich dlhodobo prenasledovali. Tak ako pre iné znamenia, tak aj pre nich platí, že by si mali v živote poriadne vyupratovať. Všetko im tak pôjde ľahšie od ruky.

Dariť sa bude Býkom okrem iného aj v medziľudských vzťahoch, a to najmä prvé mesiace roka 2024. Pozor len na jedno. Niektorých možno až príliš prevalcuje živočíšna vášeň, čo môže mať neblahé dôsledky.

Všetky detailné podrobnosti ročného horoskopu pre Býkov nájdete v odkaze nižšie.

Pokračuj na celý ročný horoskop 2024 pre znamenie BÝKA TU >>>

astrologická predpoveď na rok pre Býka

Horoskop 2024 Býk – šťastné mesiace: február, apríl, august.

Ktoré čísla prinesú Býkovi šťastie? Sú to: 1, 35, 67, 69, 90.

Ideálna destinácia na dovolenku: Výlety do hôr.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Aké zmeny a príležitosti naznačuje pre Blížencov horoskop na rok 2024? Tak ako aj iné znamenia a možno ešte o kúsok viac sa Blíženci dostanú do dosahu karmy, ktorá ich posilní alebo potopí.

V oblasti lásky sa to môže prejaviť buď utužovaním partnerských vzťahov, alebo na druhej strane ich rozpadom. Vlastne všetko nehodné a neautentické má tento rok, metaforicky povedané, umrieť. Týka sa to aj vzťahov medzi kolegami či priateľmi.

A rovnako aj vo finančnej sfére to bude buď hop alebo trop. Nič medzi tým. Takže Blíženci zožnú, čo si predošlé roky zasiali. V zásade ale platí, že ak sa postavia hocijakému problému čelom, mali by ho zvládnuť zdolať.

Všetky detailné podrobnosti ročného horoskopu pre Blížencov nájdete v odkaze nižšie.

Pokračuj na celý ročný horoskop 2024 pre znamenie BLÍŽENCI TU >>>

horoskop pre rok a znamenie zverokruhu Blíženci

Horoskop 2024 Blíženci – šťastné mesiace: január, február, december.

Ktoré čísla prinesú Blížencom šťastie? Sú to: 6, 34, 89, 99, 100.

Ideálna destinácia na dovolenku: Čím exotickejšie miesto, tým lepšie.

Zaujme ťa tiež: Prajeme nový rok alebo Nový rok? Čo je správne?

Horoskop na rok 2024 pre znamenie RAK (22.06. – 22.07.)

Rok 2024 bude pre Rakov o výzvach, odľahčení a do istej miery aj o popularite. Nemusia sa báť búrky a smršte, ktorá ich ako vo vzťahoch, tak aj v iných oblastiach života celkom výrazne zasiahla a raz boli hore a raz dole. Teraz to bude pomerne vyrovnaný rok, dalo by sa povedať, že až harmonický. Mnohé ťažkosti ustúpia.

Ročný horoskop pre Raka tiež signalizuje, že si dopraje viac ako zvyčajne. No a za týmto konkrétne stojí nielen chuť Raka skúšať nové veci, cestovať, zabávať sa a relaxovať, ale aj pozitívna finančná situácia, ktorá mu toto všetko dovolí zrealizovať.

Všetky detailné podrobnosti ročného horoskopu pre Rakov nájdete v odkaze nižšie.

Pokračuj na celý ročný horoskop 2024 pre znamenie RAK TU >>>

znamenie pre rok a znamenie Rak

Horoskop 2024 Rak – šťastné mesiace: apríl, máj, december.

Ktoré čísla prinesú Rakovi šťastie? Sú to: 1, 45, 78, 80, 88.

Ideálna destinácia na dovolenku: Slovensko.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie LEV (23.07. – 23.08.)

Lev má za sebou celkom náročné obdobie života. Horoskop na rok 2024 je však v porovnaní s tými z predošlých rokov pre neho oveľa priaznivejší. Aj keď, ani tento rok sa úplne nevyhne zmenám a drobným komplikáciám, predsa len, keď sa zdrží priveľkého riskovania a poučí sa z minulých chýb, polepší si. A to najmä finančne. Tiež si treba zachovať kontinuitu a zorganizovať sa.

REKLAMA

Isté riziká ročný horoskop Levovi predznamenáva v zdravotnej oblasti, čo sa týka najmä mladších žien. V rámci všetkých životných aspektov však toto ohniví znamenie zaznamená vo všeobecnosti zlepšenie.

Všetky detailné podrobnosti ročného horoskopu pre Levov nájdete v odkaze nižšie.

Pokračuj na celý ročný horoskop 2024 pre znamenie LEV TU >>>

ročný horoskop pre Leva

Horoskop 2024 Lev – šťastné mesiace: máj, jún, júl.

Ktoré čísla prinesú Levovi šťastie? Sú to: 5, 63, 78, 88, 91.

Ideálna destinácia na dovolenku: Škandinávske krajiny, výber je na Levovi.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie PANNA (24.08. – 23.09.)

Čo čaká Pannu pod vplyvom živlu zeme v roku 2024? Zatiaľ čo rok 2023 bol obdobím veľkej zmeny a neistoty, teraz ročný horoskop 2024 Panne naznačuje šťastie a úspech s tým, že už bude konečne zbierať plody svojej snahy a úsilia. A to nie je zďaleka všetko.

Každá Panna by mala z tohto hojnosť poskytujúceho obdobia vyťažiť maximum. Využiť príležitosti a šance nielen na duševný a duchovný progres, ale aj na materiálne zabezpečenie sa. Hviezdy sú tomu naklonené viac ako inokedy.

Pokiaľ sa bude Panna realizovať naozaj autenticky a nadmernú kritiku a poučovanie premení na vľúdnosť, vďačnosť a srdečnosť, bude pre ňu rok 2024 harmonický na plnej čiare. Nebude chýbať dostatok financií i vrelá láska.

Všetky detailné podrobnosti ročného horoskopu pre Panny nájdete v odkaze nižšie.

Pokračuj na celý ročný horoskop 2024 pre znamenie PANNA TU >>>

horoskop na rok pre znamenie Panna

Horoskop 2024 Panna – šťastné mesiace: marec, august, december.

Ktoré čísla prinesú Panne šťastie? Sú to: 5, 10, 15, 39, 88.

Ideálna destinácia na dovolenku: Filipíny.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie VÁHY (24.09. – 23.10.)

Minulé roky boli pre Váhy komplikovanejšie, takže horoskop na rok 2024 Váhy poteší. Aj keď prečisťovanie karmy ešte neskončilo, zakotvia v oveľa pokojnejších vodách. Konečne príde úľava a pre svoje vlastné dobro by si mali Váhy naordinovať dostatok oddychu. Relax nie je výsada, ale akútna potreba, s ktorou je tesne späté zdravie Váh.

Aj keď nebudú mnohé situácie v roku 2024 ideálne, Váhy ich zvládnu. S pokojom a oddýchnutou mysľou aj telom pôjde všetko ľahšie. Hlavnou úlohou tohto obdobia, ako prezrádza ročný horoskop, je zbavenie sa toxicity, a to ako vlastnej (zlých myšlienok, pocitov, zlozvykov) tak aj vzťahov, ktoré viac berú ako dávajú.

Všetky detaily ročného horoskopu pre Váhy nájdete v odkaze nižšie. 

Pokračuj na celý ročný horoskop 2024 pre znamenie VÁHY TU >>>

ročný horoskop pre znamenie Váhy

Horoskop 2024 Váhy – šťastné mesiace: január, február, september.

Ktoré čísla prinesú Váham šťastie? Sú to: 65, 71, 86, 89, 91.

Ideálna destinácia na dovolenku: Nový Zéland.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Čo prinesie rok 2024 vodnému znameniu Škorpióna? Veru, má sa na čo tešiť. Podľa horoskopu na rok 2024 to bude jedno z najúspešnejších znamení zverokruhu. Pre mnohých to bude dokonca najlepší rok ich života. A to sa rozhodne neoplatí premárniť!

Všetko pôjde ľuďom v tomto znamení ľahšie a rýchlejšie. Aj prípadné problémy budú zvládať ľavou-zadnou. No ani tých ťažkostí nepríde Škorpiónom v roku 2024 do cesty príliš veľa. Môže sa v pokoji sústrediť na to najpodstatnejšie a pustiť sa do mimoriadnych plánov, ktoré odkladal. Už nebude lepšie obdobie niečo naštartovať alebo zmeniť. Tak smelo do toho!

Aj horoskop lásky je Škorpiónom naklonený, a to nehovoriac o pracovných príležitostiach a celkovom progrese. Samozrejme, nič nebude úplne zadarmo. Aj keď nejaká tá výhra v hre o peniaze by sa mohla pritrafiť.

Všetky detaily ročného horoskopu pre Škorpiónov nájdete v odkaze nižšie.

Pokračuj na celý ročný horoskop 2024 pre znamenie ŠKORPIÓNA TU >>>

horoskop na rok Škorpión

Horoskop 2024 Škorpión – šťastné mesiace: apríl, júl, august.

Ktoré čísla prinesú Škorpiónovi šťastie? Sú to: 4, 11, 29, 45, 69.

Ideálna destinácia na dovolenku: Akýkoľvek pobyt pri vode, pokojne aj na Slovensku.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie STRELEC (23.11. – 21.12.)

Ročný horoskop pre ohnivého Strelca sa nesie v znamení pozitívnych vibrácií. Sám však musí urobiť niečo so svojím vnútorným nastavením, tzv. duchovným príjmom, aby z tohto obdobia dostal všetko to dobré, čo mu horoskop na rok 2024 predznamenáva. Hlboké sebapoznanie a sebarozvoj mu v tom napomôže.

Niekedy jednoducho musí vnímať aj to, čo je „za oponou“. Taktiež neľútostne oddeliť zrno od pliev, a to hlavne u seba! Vyžaduje si to veľa trpezlivosti, čo práve nie je najsilnejšia stránka tohto dynamického znamenia. No je to výzva, ktorú je pre napredovanie nutné prijať. Pokiaľ sa udejú vyššie spomínané, blahodarné vnútorné zmeny, Strelec sa môže tešiť z úžasného roka, v ktorom dokončí mnohé načaté veci.

Pôjde najmä o projekty, ktoré sa mu v predošlom období nepodarilo uzavrieť. V láske však pozor na neveru! V medziľudských vzťahoch musí dať Strelec viac priestoru druhým. Nepretláčať sa nasilu do svetiel pomyselných reflektorov. Je to aj pre jeho vlastné dobro.

Všetky detaily ročného horoskopu pre Strelcov nájdete v odkaze nižšie.

Pokračuj na celý ročný horoskop 2024 pre znamenie STRELCA TU >>>

strelec predpoveď

Horoskop 2024 Strelec – šťastné mesiace: marec, júl, október.

Ktoré čísla prinesú Strelcovi šťastie? Sú to: 5, 49, 78, 81, 90.

Ideálna destinácia na dovolenku: Chorvátsko.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Čo čaká Kozorožca v roku 2024 vo všeobecnosti? Zo začiatku roka teda žiadna sláva a ešte bude musieť dobre ponapínať sily, aby ustál to, čo má pre neho osud pripravený. Potom, keď nápor pominie, mal by do epicentra záujmu postaviť svoje vlastné zdravie. Ako fyzické, tak aj psychické. Nič nestojí za to, aby oň prišiel.

Ročný horoskop taktiež Kozorožca varuje pred otváraním starých rán. Teraz je čas zanechať za sebou aj staré krivdy a vykročiť vpred. Skvelý posun nastane hlavne v práci, čo súvisí s novým pohľadom Kozorožca na problémy a výzvy. 

Čo sa týka horoskopu lásky 2024, nebude to u Kozorožca úplne prechádzka ružovou záhradou, no pokiaľ odolá pokušeniu a na druhej strane bude aktívny ohľadom osoby, ktorá stojí za jeho city, všetko sa na dobré obráti.

Všetky detaily ročného horoskopu pre Kozorožcov nájdete v odkaze nižšie.

Pokračuj na celý ročný horoskop 2024 pre znamenie KOZOROŽCA TU >>>

horoskop na rok pre Kozorožca

Horoskop 2024 Kozorožec – šťastné mesiace: február, máj, október.

Ktoré čísla prinesú Kozorožcovi šťastie? Sú to: 13, 25, 44, 74, 91.

Ideálna destinácia na dovolenku: Tatry, ale v zásade pobyt v horách ako taký urobí veľa.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Ročný horoskop na rok 2024 pre vzdušného, pokrokového a slobodu milujúceho Vodnára sa nesie v duchu očakávania výrazných otrasov nasledujúcich rokov. Práve preto by si mal zabezpečiť všetko, čo je pre neho dôležité a zbytočne neriskovať. Na druhej strane bude zbierať plody svojej práce a aj vo financiách dôjde u mnohých Vodnárov k zlepšeniu situácie.

Zdravie by okrem menších vecí nemalo ohroziť nič zásadné a čo sa vzťahov týka, Vodnár sa pustí do ich upratovania. Posilní putá, ktoré za to stoja a rozlúči sa s tými, ktorí na neho majú toxický vplyv.

V rodine sa stane dôležitým komunikačným článkom, možno sa mu podarí vyriešiť staré rodinné spory. A čo sa lásky týka, tá bude prekvitať. Zadaní sa definitívne usadia a povýšia svoj vzťah a slobodní s vysokou pravdepodobnosťou nájdu svoju spriaznenú polovičku.

Všetky detaily ročného horoskopu pre Vodnárov nájdete v odkaze nižšie.

Pokračuj na celý ročný horoskop 2024 pre znamenie VODNÁRA TU >>>

predpoveď na rok pre znamenie Vodnár

Horoskop 2024 Vodnár – šťastné mesiace: september, november, december.

Ktoré čísla prinesú Vodnárovi šťastie? Sú to: 35, 50, 55, 78, 89.

Ideálna destinácia na dovolenku: Buď riadna exotika, alebo dovolenka na Slovensku v horách.

Horoskop na rok 2024 pre znamenie RYBY (20.02. – 20.03.)

Čo za indície našepká ročný horoskop 2024 znameniu Rýb? V prvom rade trpezlivosť a šetrenie síl, v druhom rade by sa mali ľudia v tomto citlivom vodnom znamení pripraviť na podpásovky, a to aj od blízkeho človeka či ľudí. Prvého pol roka to teda nebude nič moc, šťastie sa však na stranu Rýb prikloní v druhej polovici roka. V tomto čase sa zlepší aj nepriaznivá atmosféra na pracovisku a zastabilizuje sa finančná situácia.

Dôležité pre zdravie Rýb je, aby sa stíhali psychicky vybalansovať a neprevalcovalo ich pomerne turbulentné dianie, ktoré ich prekvapí hneď od januára. Treba si naordinovať oddych a relaxačné aktivity vždy, keď je to len trochu možné.

Kritická bude najmä oblasť vzťahov a lásky. Starším i mladším nezadaným Rybám sa v tomto čase vôbec neoplatí vrhať do nových vzťahov. Nedopadlo by to dobre. No a zadaní budú riešiť aj manželské či partnerské krízy, ktoré ich oberú o veľa energie.

Všetky detaily ročného horoskopu pre Ryby nájdete v odkaze nižšie.

Pokračuj na celý ročný horoskop 2024 pre znamenie RÝB TU >>>

horoskop pre Ryby na rok

Horoskop 2024 Ryby – šťastné mesiace: jún, august, december.

Ktoré čísla prinesú Rybám šťastie? Sú to: 23, 45, 78, 81, 90.

Ideálna destinácia na dovolenku: Francúzsko, Taliansko.

Ako z tohto obdobia vyťažiť maximum? Tipy pre všetky znamenia

  • Buďte autentickí a venujte sa čo to ide činnostiam, ktoré vás napĺňajú.
  • Veľmi starostlivo analyzujte to, čo je pre vás podstatné a čo nie. A zamerajte sa len na prínosnú podstatu. Nevenujte čas zbytočnostiam. V tomto roku by bolo fajn stihnúť naplniť to, čo je vo vašich hodnotových prioritách najvyššie.
  • Rok draka má v sebe potenciál páliť staré a nefunkčné veci. Zahoďte masky, ktoré vám neprospievajú. Urobte si poriadok vo vzťahoch a rozlúčte sa nadobro s intrigánmi a toxickými ľuďmi. Teraz je čas skoncovať so všetkým starým, čo už neslúži a čo škodí. Patria sem aj zlozvyky. Urobte si inventúru toxických energií a ako radí horoskop na rok 2024, postupne sa ich zbavujte.
  • Nezabudnite na karmu. Všetko sa vám skôr alebo neskôr vráti, a to ako v dobrom, tak aj v zlom.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.