REKLAMA

Silu prírodných enzýmov lieku Wobenzym poznajú ľudia už viac ako 50 rokov. Bežne sa spomínajú jeho účinky pri zápaloch, opuchoch a podpore imunity. Spoznajte možnosti efektívneho použitia lieku Wobenzym práve v obdobiach, keď je častejší výskyt zápalov dýchacích ciest.

Wobenzym posilní imunitný systém

Pohyb na čerstvom vzduchu, vyvážená strava, dostatok spánku a celkovo zdravý životný štýl patria k najlepším spôsobom podpory imunity. Sú však situácie v živote (stresové obdobia v práci, zvýšená fyzická a psychická námaha, rozmary počasia), keď si telo samo nevystačí a imunita sa oslabí.

Prírodné enzýmy lieku Wobenzym dajú podnet imunitnému systému, aby sa organizmus s chorobou alebo jej hrozbou vyrovnal čo najlepšie sám.

Opakované zápaly dýchacích ciest a liek Wobenzym

Zápaly dýchacích ciest (zápaly v oblasti krku, nosa, uší, horných a dolných dýchacích ciest) patria k častým ochoreniam hlavne počas jari alebo jesene. V niektorých prípadoch môžu prerásť do chronických a často sa opakujúcich ochorení.

To je priestor pre liek Wobenzym, ktorý pôsobí ako podporná liečba opakovaných zápalov dýchacích ciest bakteriálneho aj vírusového pôvodu. Pomáha proti opuchu sliznice, zlepšuje odtok a transport hlienu.

Pozri tiež: Chrípka a prechladnutie: Stav na tieto domáce recepty

REKLAMA

Opakované zápaly dýchacích ciest u detí

Opakované zápaly dýchacích ciest sa často vyskytujú práve u detí. Môže ísť o angíny, zápaly nosohltanu, hrtanu, priedušiek alebo stredného ucha.

Ak sa to týka aj vás, poraďte sa o podpore imunity vášho dieťaťa so svojím lekárom.

Wobenzym ako posila pri liečbe chrípky

V prípade chrípky má liek Wobenzym dve možnosti použitia, pričom sa využíva jeho schopnosť podpory imunitného systému a účinky proti zápalom.

Rizikové skupiny s oslabenou imunitou ho môžu užívať už v čase zvýšeného výskytu chrípky.

Druhou formou je užívanie Wobenzymu v čase, keď chrípka prepukla. Vtedy pozitívne podporí imunitný systém a urýchli odstránenie sprievodných prejavov ochorenia dýchacích ciest.

Podpora pri liečbe antibiotikami

Wobenzym sa odporúča ako podporný liek aj v prípade bakteriálnych ochorení dýchacích ciest a potrebnej liečby antibiotikami.

V týchto situáciách zabezpečuje lepší prienik antibiotík do zápalom zasiahnutých tkanív, čím zvýši účinnosť liečby.

Možno ste doteraz poznali Wobenzym ako liek na zápaly, opuchy a podporu imunity. Počas jarných neduhov vyskúšajte silu enzýmov i pri liečbe dýchacích ciest.

Správne dávkovanie lieku Wobenzym vám poradí váš lekár alebo lekárnik.

PR – článok

etabletka logo

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.