REKLAMA

Určite sa to stalo aj vám. Po prebudení ste zistili, že vaše vlasy nebudú mať práve svoj najlepší deň. Vlasy neposlúchajú, nedržia a nespolupracujú ani s tými najlepšími stylingovými prípravkami. Jednoducho povedané – neviete, čo s nimi. Isté je ale to, že za pár minút musíte vyraziť do ulíc za povinnosťami. V momente, keď už nemáte čas a vaše vlasy štrajkujú, je drdol na gumičke naozaj skvelým a predovšetkým rýchlym riešením. Vďaka drdolu na gumičke dodáte svojim vlasom doslova za pár sekúnd šik výzor aj objem. Je to ako malé kúzlo. Vyskúšate ho?

Výhod tohto vlasového doplnku je rozhodne viac. Drdol na gumičke nie je len rannou záchranou na poslednú chvíľu. Nie každá z nás sa totiž môže pýšiť hustými a dlhými vlasmi, z ktorých sa dá vytvoriť očarujúci a dobre držiaci drdol. Preto by sa dámy s riedkymi vlasmi alebo tie s vlasmi krátkymi, ktoré však túžia po zmene, mohli porozhliadnuť práve po tejto vychytávke.

Drdol na gumičke má mnoho variácií

Pri vytváraní rýchlych účesov je drdol na gumičke ale aj drdol na štipci či hrebienku top voľbou. No oceníte ho aj v situácii, keď potrebujete svoju korunu krásy doladiť napríklad k spoločenským šatám. Túžite po výnimočnosti? Nie je problém. Na trhu dostať aj husté drdoly s natočenými prameňmi, ktoré sa nesú v slávnostnom duchu. Na ples, promócie či dokonca svadbu – s kvalitným príčeskom určite neurobíte krok vedľa. 

Okrem slávnostných drdolov si viete zadovážiť aj uvoľnenejšie a tzv. messy drdoly, ktoré pôsobia ležérne a sú vhodné na bežný deň, do mesta či do školy. 

Zaujme ťa: Komu sa hodia krátke vlasy? Tento jednoduchý trik to prezradí

REKLAMA
gumička s vlasmi

Samozrejme, v ponuke nemôžu chýbať ani uhladenejšie typy drdolov. Každá si nájde svoj štýl.

Nič vám taktiež nebráni v tom, aby ste s drdolom na gumičke, štipci či sponke i trochu zaexperimentovali a urobili si napríklad dva šibalské a hravé drdolíky, prípadne padnutý drdol do strany na elegantný spôsob.

Treba dodať, že pri výbere toho správneho príčesku na gumičke dbajte na vhodnú voľbu farby drdolu, ktorá bude korešpondovať s vašou prirodzenou farbou vlasov. Pekne ukážu aj drdoly na gumičke s melírom.

...

Dbajte na kvalitu a užite si skvelý WOW efekt

Čo je ešte nutné v súvislosti s drdolom na gumičke spomenúť? Zaiste je dôležitou kvalita materiálu použitého na vlasy na gumičke. Vyhnite sa príliš lesklým a neprirodzene pôsobiacim prameňom. Drdol na gumičke nájdete aj v top kvalite z pravých ľudských vlasov. Je zrejmé, že čím vyššia kvalita, tým viac stúpa aj cena takéhoto príčesku, no nie sú to i tak v porovnaní s parochňami či clip-in pravými vlasmi žiadne závratné čiastky.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.