Sny nám vedia mnohé predpovedať, vystríhať nás a aj utešiť. Postupne si v našom snovom seriáli prechádzame najbežnejšie témy snov a objasňujeme ich hlbšiu podstatu. Dočítať ste sa už mohli napríklad o tom, či zuby v sne naozaj znamenajú takú veľkú pohromu, ako sa o nich hovorí. Čo nám však dáva najavo podvedomie, keď sa v objaví alkohol v sne alebo alkohol v ňom rovno pijeme? A možno vás skôr zaujíma výklad týkajúci sa alkoholizmu či opitosti v snoch. Náš snár odhalí, čo môže v budúcich dňoch priniesť do reálneho života snívanie o alkohole. 

Chcete svoj detox podporiť prírodnou formou? Pocítiť novú energiu, urobiť krok vpred pre svoju pečeň? Odbremeniť organizmus od toxínov? DetoxActive je v tomto ideálnym doplnkom výživy. Prepája zelené super potraviny, ako je SPIRULINA, ZELENÝ JAČMEŇ, MLADÁ PŠENICA a CHLORELLA s extraktmi ďalších účinných zložiek, ako je ACAI, MAQUI BERRY, ALOE VERA a PESTREC MARIÁNSKY. To je TOP zloženie pre zdravšie telo nielen v rámci krátkodobých detoxov!

Symbolika alkoholu 

Ako sme už spomínali, v snoch sa prezentuje náš strach, sklamanie, ale aj túžby. No a práve s túžbami je spájaný symbol alkoholu, resp. alkoholických nápojov pri snívaní. Túžby nás môžu povznášať, ale aj ubíjať dole. No a alkohol v sne má v sebe zahrnutú práve túto negatívnu konotáciu.

Oplatí sa prečítať: Snár: Dešifruj jedenie a jedlo v sne – špeciálny význam majú sladkosti aj sklo v ústach

V prvom rade znamená pitie alkoholu v sne túžbu po zakázaných radostiach. Tie však so sebou prinášajú skôr či neskôr nepríjemnosti. Podvedomie nás tak varuje pred nevhodnými krokmi, ktoré plánujeme urobiť. Jeho hlas je jednoznačný, teda zdrž sa pokušenia, lebo na to doplatíš. 

Je rozdiel, ak alkohol pijete alebo vidíte, že ho niekto popíja

Pri sne o alkohole treba brať do úvahy, v akom kontexte alkohol vystupuje. Pokiaľ len vidíte, že ho popíja druhý človek, môže byť interpretácia predsa len viacznačná. 

A to podľa toho, aké emócie sa vám spájajú s konkrétnym človekom.

Pokiaľ ide o vám sympatickú osobu, dá sa sen vykladať aj v tom zmysle, že túžite po uvoľnení a relaxácii.

Ak to je osoba, ktorá nevzbudzuje sympatie, ba dokonca ide o nepriateľa v bežnom živote, je možné, že práve z jeho strany môžete očakávať nejakú podpásovku.   

Tiež ťa zaujme: Snár: Aký had v sne nie je pohromou? Žltý, čierny alebo biely? 

snár alkohol

Čím viac ľudí však vidíte popíjať alkoholické nápoje, tým skôr berte sen ako varovanie. Možné je i to, že sami prepadáte tejto metle ľudstva. 

Ak alkohol pijete v sne vy, odkazujeme na interpretáciu vyššie. Ide o nevhodné túžby a slasti, ktorým sa treba zďaleka vyhýbať. Rovnako negatívnou interpretáciou je i tá, ak pálite tvrdý alkohol. Vtedy to dokonca môže znamenať i opletačky so zákonom. Pokiaľ vás dlhodobo trápia nočné mory, mali by ste staviť aj na lapač snov.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.