Ani sa to nezdá, no Vianoce sú takmer za dverami. Už ste si vybavili darčeky pre celú rodinu? Možno nám dáte za pravdu, že darček pre ženu – mamu, babku či dcéru – sa vyberá o čosi ľahšie ako vianočný darček pre muža. Chýba vám darček pre  otca, brata, priateľa alebo manžela? Nevadí, ešte všetko s prehľadom stíhate a my vám dáme za priehrštie inšpirácie, z ktorej si určite vyberiete a napokon aj obdarovaný bude pod vianočným stromčekom úprimne nadšený. Ktorý tip na vianočný darček pre muža športovca, domáceho majstra a motoristu z nasledujúcich riadkov bude pre toho vášho tým naj?

Na čo myslieť pri výbere vianočného darčeka pre muža?

Vychádzať by ste mali zo záľub konkrétneho muža. Čo mu robí radosť? Šport, majstrovanie v domácnosti alebo sa najlepšie zrelaxuje jazdou v aute? Ak už máte vybranú oblasť jeho záujmu, potom by ste mali zistiť, čo mu v rámci nej chýba. Aby ste sa náhodou nesekli a nekúpili vec, ktorú už vlastní.

Pozri aj: Darček pre bábätko? Inšpiruj sa a podaruj úsmev nielen na Vianoce

Originálny darček pre muža môže byť tvrdým orieškom, pokiaľ nemá vyšpecifikovaný nejaký konkrétny koníček.

Samozrejme, že jedinečnosť sa počíta dvojnásobne, no ak nechcete stúpiť vedľa, stále sú tu istoty, ako napríklad pánske ponožky, spodná bielizeň, pyžamo alebo kozmetika, v rámci ktorej sú skvelými darčekmi najmä vody po holení alebo luxusné mužské parfumy.

darčeky pre muža

Tipy na vianočný darček pre športovca

Aj keď vášnivý lyžiar má istotne svoje obľúbené lyže, cyklista zas bicykel a rybár udice, stále existuje množstvo doplnkov, ktoré sú ideálnym darčekom pre muža športovca. Teda také, ktoré pri svojej záľube využije na 100 %.

Rybára poteší napríklad špeciálne oblečenie, cyklistu široká ponuka príslušenstva na bicykel, aktívneho lyžiara vyhrievané rukavice, čiapky či vložky do topánok. Dokonca aj k moderným elektrokolobežkám môžete dokúpiť užitočné doplnky. Určite sa nájde niečo, čo ešte ten váš športovec vo výbave nemá. Len sa treba vybrať na menší prieskum. No a pokiaľ by ste i tak boli s výberom v koncoch, pamätajte, že vo všeobecnosti je pre športovcov vhodné aj funkčné oblečenie či športová obuv.

Tip na vianočný darček pre muža, ktorý rád majstruje

Pokiaľ je pre vášho obdarovávaného útočiskom dielnička či garáž, v ktorej majstruje rôzne vylepšováky alebo opravuje pokazené veci, zíde sa mu kvalitné ručné alebo elektrické náradie, prípadne organizéry, ktoré mu pomôžu udržať vo veciach systém a poriadok.

darček na vianoce pre domáceho majstra
Niekedy stačí lepšie počúvať a dozviete sa informácie, ktoré vás navedú na ten najsprávnejší tip. Napríklad ponosy, keď sa domácemu majstrovi zlomí vrták, chýba mu konkrétny typ pílky  alebo stratil nejakú zo súčiastok sady náradia. Majte otvorené oči a uši a hneď  budete vedieť, akou cestou sa pri výbere darčeka pre domáceho majstra vybrať.

Tipy na vianočný darček pre vášnivého motoristu

Máte doma motoristu, ktorého srdce plesá pri vysadnutí na svojho tátoša s dvoma kolesami alebo miluje pocit, keď nasadne do svojho štvorkolesového miláčika a vyberie sa na cesty-necesty?

Ďalšia inšpirácia: Darčeky podľa znamenia: S týmito zaboduješ na narodeniny i na Vianoce 

Okrem vhodných autodoplnkov, ako je napríklad navigácia či držiak na mobilný telefón, môžete pre muža motoristu prichystať výnimočný zážitok – jazdu v jeho najobľúbenejšom a možno aj extra luxusnom type auta.

Tip na vianočný darček pre muža motoristu
Zážitkové darčeky sú mimoriadne populárne a pre mužov, ktorí majú radi adrenalín, nájdete na stránke darcekovy-raj.sk mnoho skvelých tipov. No a kompletnú výbavu pre zanieteného motorkára nájdete napríklad TU.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.