Pokiaľ milujete módu, pravdepodobne už viete, že investovať do nových trendových kúskov obuvi sa jednoducho oplatí. Platí to najmä o poltopánkach, ktoré obstoja v skúške času, a ktoré budete nosiť mnoho rokov. Veď čo iné dokáže úplne zmeniť tón vášho outfitu tak, ako dobre zvolená obuv? A práve v tom spočíva ich príťažlivosť. Aké dámske poltopánky teda budeme nosiť v roku 2023 a ktoré z nich by rozhodne vo vašom šatníku nemali chýbať za žiadnych okolností?
REKLAMA

Špička sa mení!

Od hrán a hranatých štýlov sa vraciame k výrazným špicatým špičkám. Pre rok 2023 sa dizajnéri rozhodli opäť zmenšiť našim prstom na nohách priestor a experimentujú so siluetami v štýle 80. rokov. Niet divu, dlhá špicatá špička opticky predlžuje ženské nohy a na nosení tohto druhu topánok je niečo neuveriteľne príťažlivé, čo ženám dodáva sexepíl. Pokiaľ teda nájdete perfektné baleríny, lodičky alebo akékoľvek dámske poltopánky so špicatou špičkou, neváhajte ani sekundu.

V prípade, že máte širokú nohu, prípadne sa vám iba tento štýl topánok jednoducho nepáči, máme pre vás dobrú správu. Na módnych prehliadkach sme tento rok zaznamenali ešte jeden trend, a to sú oblé špičky. Primárne sa oblé špičky týkajú balerín, pričom môže ísť o klasické baleríny alebo baleríny s remienkom pripomínajúce detskú obuv spred niekoľkých desaťročí. Aj keď ide o jeden z najväčších trendov minulého roka, ak ste už do podobného kúsku investovali, poteší vás správa, že sa budú nosiť aj v roku 2023. Trendom budú najmä tie saténové a zamatové.

REKLAMA

Všetko, čo sa blyští

Obrovským trendom v oblasti kabeliek je tento rok strieborná, a akékoľvek kovové odtiene, kamienky a kryštály. Pokiaľ milujete všetko, čo sa blyští, máme pre vás dobrú správu – tento trend v roku 2023 zasiahne aj dámske topánky. K vašej trblietavej taške tak môžete začať aktívne hľadať nové topánky, pretože tento trblietavý trend sa oficiálne v roku 2023 objaví na uliciach aj v podobe topánok. Obuv s kamienkami a kryštálmi sme tento rok mohli pozorovať na tých najhorúcejších módnych prehliadkach a trblietalo sa všetko od poltopánok až po tie najodvážnejšie lodičky a topánky.

Na druhej strane odtiene zlatej a striebornej sú samozrejmosťou najmä v zimných mesiacoch, keď je párty sezóna v plnom prúde. V roku 2023 bude párty pokračovať s radom topánok s vysokým leskom v pútavej metalíze v klasických i v netradičných odtieňoch, a to po celý rok. V móde je totiž obuv a doplnky pripomínajúce výlet do vesmíru, čo strieborné a metalické kúsky dokonale vystihujú. Tak čo, vydáte sa na kozmický výlet tento rok aj vy?

Odhalené prsty sa vracajú

Podobne ako pár rokov dozadu, aj teraz bude hlavným lákadlom jarnej a letnej sezóny obuv s odhalenými prstami. Ak teda už od jesene odkladáte vašu pedikúru, tento trend topánok vás možno presvedčí, aby ste opäť navštívili salón. Poltopánky sa totiž na módnych prehliadkach objavovali často, v nezvyčajných dizajnoch a u celého spektra dizajnérov. Stačí si tak vybrať iba ideálny druh výrezu, v ktorom sa vám bude pohodlne chodiť, a môžete tieto poltopánky nosiť od jari až do neskorej jesene.

Oplatí sa prečítať: Domáca pedikúra: Overený postup s úžasným efektom

Nech už tento rok zatúžite po akomkoľvek trende v oblasti dámskych poltopánok, nakupujte vždy výhradne u overených výrobcov a distribútorov obuvi, ako napríklad CCC. Nielenže tak nájdete široký výber dámskych topánok, ale tiež máte záruku kvality.

– PR článok  – 

Foto: ccc.eu

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.