REKLAMA

Súťaží o peniaze je mnoho, no tie s Fun rádiom sú extra špeciál. Zarábaj ušami patrí medzi ne! Ako prebieha táto SMS súťaž a aké je aktuálne heslo Zarábaj ušami s Fun rádiom? Lepšie povedané, súťažná otázka a správna odpoveď na ňu? Nezahoďte svoju šancu v letnom súťažnom kole od piatka 28.06.2024 od 16:00 hodiny do piatka 12.07.2024 do 16:00.

31. mája nevyužila svoju šancu vyhrať a nezodvihla mobil pani Mária, suma v súťaži s Fun rádiom znova narástla, a to na 90 000 eur. 14. júna zas nestihol volanie z Fun rádia Tomáš, ktorý zodvihol až po doznení časomiery a dozvedel sa nemilú informáciu o tom, že premrhal svoju jedinečnú šancu na ľahký zárobok ušami. Výherná suma sa tak vyšplhala na fantastických 120 000 eur, ktorú si neprebrala ani Simonka. Nezodvihla totiž v čase volania z FUN rádia 28. júna, preto je momentálna výhra až 150 000 eur. Využijete túto super šancu a skúsite to? Pozor, heslo sa zmenilo a nie je veru jednoduché!

V prvom rade si teda prezradíme Fun rádio heslo týždňa a tiež si povieme, ako sa zapojiť do tejto súťaže. Základné pravidlá a podmienky treba pre výhru v Zarábaj ušami s Fun rádiom naplniť do bodky. Inak sa môže stať, že vám peniaze uniknú len o vlások. Stalo sa to už veľakrát.

Fun rádio HESLO pre súťaž Zarábaj ušami – výherné kolo od piatka 28.06.2024 od 16:00 do piatka 12.07.2024 do 16:00

💸AKTUÁLNA OTÁZKA💸  

AKÉ JE LETO S FUN RÁDIOM? 

💸AKTUÁLNA ODPOVEĎ💸

LETO S FUN RÁDIOM JE ZO VŠETKÝCH LIET NAJVYLETOVANEJŠIE! 

Tak čo, pôjdete do toho? Peniaze sa zídu každému. Nehovoriac o tom, že momentálna výherná suma v Zarábaj ušami vám zaplatí viac ako len darčeky na Vianoce 2024. Určite zostane aj na nejeden nesplnený sen. Okrem hesla týždňa však musíte pre výhru ovládať ďalšie pravidlá.

Zaujme ťa: Čo prináša peniaze tvojmu znameniu? Nájdi cestu k bohatstvu

súťaž funrádio zarabajusami heslo

Prečítajte si základné pravidlá a podmienky a k tomu počúvajte Fun rádio live na jednej z jeho frekvencií alebo online

A teraz si prejdeme pravidlá súťaže Zarábaj ušami s Funrádiom. Nie je to nič komplikované. Ako najproblematickejšie sa však aj podľa moderátorov javia dve veci, a to nezodvihnutie mobilu do 10 sekúnd a následne bezchybné odpovedanie na otázku. 

Keď je totiž človek zaskočený a nepočúva v aktuálnom čase žrebovania Funrádio, môže sa ľahko pomýliť a odpovedať z prekvapenia niečo úplne mimo, čo bude následne trpko ľutovať.

Pozor, aby ste neurobili školácke chyby, ktoré vám vidinu veľkého zárobku nadobro rozplynú do nenávratna. Pokiaľ vám totiž zazvoní mobil a vy nezodvihnete načas, prípadne si necháte vypnutý alebo vybitý mobil, premrháte jedinečnú príležitosť získať veľkú sumu peňazí takmer bez práce.

Zarábaj ušami je v zásade SMS súťaž, ktorá beží od 28. januára 2022 v dvojtýždenných intervaloch. Žrebovanie výhercov prebieha každý druhý piatok po 16:00.

  • Prvým krokom, ako sa zapojiť do súťaže Zarábaj ušami s Fun rádiom, je zaslanie SMS správy. A to v tvare ZARABAJ medzera KRSTNÉ MENO na číslo 7010. (Napr: ZARABAJ MARTINA)
funradio zarábaj ušami
REKLAMA
  • Poslať možno viac SMS správ a zvýšiť tak svoje šance vyhrať. Treba dodať, že cena za jednu SMS je 1 euro. Pokiaľ používate predplatený kredit na mobile, je nutné, aby ste mali minimálny zostatok v hodnote 1,10 eur.
  • Potom už len počúvajte Fun rádio, čakajte na telefonát a opakujte si heslo týždňa JA SOM FUN RÁDIO! Pokiaľ vás moderátor súťaže vyžrebuje a zavolá vám, máte presne 10 sekúnd na zodvihnutie. Časomiera, ktorá sa hlási od spustenia zvonenia, je nekompromisná.
  • Následne zodpovedzte správne súťažnú otázku (v aktuálnom týždni je to: JA SOM FUN RÁDIO!). Ak sa dostanete až sem, gratulujeme, môžete sa tešiť zo super výhry.
A čo sa stane, ak v daný týždeň náhodou nikto v Zarábaj ušami s FUN rádiom nevyhrá? V takom prípade sa výhra automaticky presúva do ďalšieho kola, teda navyšuje sa. A to až do momentu, kým zas niekto nevyhrá. Pokiaľ by ste k hre Zarábaj ušami mali iné otázky, napíšte komentár a my sa vám budeme snažiť zodpovedať na prípadné nejasnosti.
...

Výhercovia Zarábaj ušami s FUN rádiom za dlhšiu dobu

V piatok, 6. októbra 2023, sa hralo až o 120 000 eur. Vyhrala pani Erika. 20. októbra 2023 sa hralo o 30 000, no pani Mariana nestihla zdvihnúť mobil a suma sa navýšila o 60 000 eur. Nasledujúce kolo 3. novembra sa však už znova dostala na klasických 30 000, keďže 60 000 vyhral pohotový pán Braňo z Hlohovca.

Nasledovala séria nezodvihnutých volaní. O výhru sa pripravili Rosie, Alena, pani Mária a posledne sa na konci roku 2023 obral o výhru aj Dano s vypnutým mobilom. Napokon sa stal vlastníkom neuveriteľných 150 000 eur Lukáš, ktorého telefonát zastihol 12. januára po štvrtej hodine na prechádzke so psom.

Úspešné volania z FUN rádia Zarábaj ušami pokračovali, nakoľko aj nasledujúci piatok 26. januára 2024 pohotovo zodvihla mobil a po krátkom rozhovore súťažnú otázku správne zodpovedala pani Valéria z Rajeckých Teplíc a získala 30 000. Šťastie však opustilo Sofiu dňa 9. februára, nakoľko nestihla zdvihnúť mobil a výherná suma sa tak navýšila na skvelých 60 000, ktoré 23. februára znova nikto nevyhral, keďže Kristián nezdvihol načas a následne bolo len počuť zvuk motorovej píly. Výherná suma sa tak navýšila na fantastických 90 000 eur.

Výhercovia Zarábaj ušami s FUN rádiom za poslednú dobu

8. marca, teda presne na MDŽ, sa výherná suma znova navýšila, a to až na 120 000 eur. A to preto, lebo Zuzana si nechala presmerovať číslo do Rakúska. Hovor sa tak nezrealizoval. 22. marca bol pokus o získanie úžasne výhry taktiež neúspešný. Na volanie z Fun rádia nezareagovala do 10 sekúnd pani Júlia.

Neúspešná séria bola prelomená 5. apríla, keď získal neuveriteľných 150 000 eur Dodo. Ani tomu nechcel uveriť a dokonca nevedel, že suma sa takto fantasticky navýšila, čo ho taktiež v pozitívnom zmysle zaskočilo a napokon po zodpovedaní správnej odpovede na otázku, má Zarábaj ušami s Fun rádiom ďalšieho šťastného výhercu. 

Vedeli ste mimochodom, že v súťaži Zarábaj ušami s Fun rádiom ešte nebola výherná suma navýšená nad tento limit? Jednoducho povedané, vždy, keď sa nazbieralo 150 000 eur, tak ich už niekto vyhral a začínalo sa znova od 30 000 eur.

19. apríla východiskovú sumu 30 000 nezískal nikto, nakoľko pani Silvia mala vypnutý alebo vybitý mobil. Volanie 3. mája o 60 000 eur ale bolo úspešné. Super sumu získal neveriaci Ján. Ani počas lúčenia sa po zodpovedaní na otázku a krátkom rozhovore akosi nechcel uveriť, že ho počas práce v dielni reálne zastihlo takéto šťastie. Ďalšie pokračovanie súťaže bolo 17. mája, pričom svoju šancu na získanie pekného obnosu nevyužil Kamil. 

Ako si zvýšiť svoju šancu na výhru v Zarábaj ušami?

Toto je pomerne zásadná informácia, o ktorej asi väčšina ľudí počúvajúcich Fun rádio vie. Ale pre tých, ktorí netušia, pripomíname, že svoje šance dokážete v Zarábaj ušami navýšiť vďaka tzv. „Šťastnej hodinke“.

Čo to vlastne je? V priebehu vysielania moderátori niekedy vyhlasujú „Šťastnú hodinku“, ktorú sa oplatí využiť tak, že práve počas nej budete posielať súťažné SMS do Zarábaj ušami. Pokiaľ počúvate Fun rádio, určite vám táto informácia neunikne. SMS odoslaná počas „Šťastnej hodinky“ sa počíta napríklad za 10, 20, ba dokonca niekedy aj za 30 súťažných SMS.

Ďalšie tipy

No a na záver vám dávame do pozornosti aplikáciu Fun games. Po jej stiahnutí môžete hrať s Fun rádiom o ďalšie naozaj zaujímavé ceny. Aplikáciu Fun games nájdete v App Store aj Google Play.

Čakajú vás súťaže o vecné ceny, poukážky aj zľavy. Tešiť sa môžete na rôzne druhy hier, ktoré stoja za 100 % zábavu.

Tak veľa šťastia v Zarábaj ušami s Funrádiom. Zapojte sa a v piatok 12. júla 2024 si pre istotu nezabudnite o 16:00 (a možno radšej už aj kúsok predtým) naladiť Fun rádio, aby vás prípadný telefonát nezaskočil, zodvihli ste načas a všetko vyšlo tak, ako má. Majte mobil po ruke (nabitý i zapnutý) a tiež 👂👂 na stopkách! Držíme palce!

Foto: Freepik 

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.