Súťaží o peniaze je mnoho, no tie s Fun rádiom sú extra špeciál. Zarábaj ušami patrí medzi ne! Ako prebieha táto SMS súťaž a aké je aktuálne heslo Zarábaj ušami s Fun rádiom? Lepšie povedané, súťažná otázka a správna odpoveď na ňu? Nezahoďte svoju šancu v súťažnom kole od piatka 01.12.2023 od 16:00 do piatka 15.12.2023 do 16:00. V piatok, 1. decembra 2023, sa hralo o 60 000 eur. Nikto nevyhral a suma sa automaticky navýšila, nakoľko pani Alena nezodvihla mobil. V piatok 15. decembra 2023 je znova ďalšie žrebovanie. Poďte si zasúťažiť o skvelých 90 000 eur!

Môže sa hodiť: Ako si pritiahnuť peniaze, šťastie a celkovú spokojnosť do života

V prvom rade si prezradíme Fun rádio heslo týždňa a tiež si povieme, ako sa zapojiť do tejto súťaže. Základné pravidlá a podmienky treba pre výhru v Zarábaj ušami s Fun rádiom naplniť do bodky. Inak sa môže stať, že vám peniaze uniknú len o vlások. Stalo sa to už veľakrát.

Fun rádio HESLO pre súťaž Zarábaj ušami – výherné kolo od 01.12.2023 do 15.12.2023  

💸AKTUÁLNA OTÁZKA💸  

CHCEŠ MI NIEČO POVEDAŤ?

 

💸AKTUÁLNA ODPOVEĎ💸

JA SOM FUN RÁDIO!

Tak čo, pôjdete do toho? Peniaze sa zídu každému. Nehovoriac o tom, že momentálna výherná suma v Zarábaj ušami vám zaplatí viac ako len darčeky na Vianoce. Určite zostane aj na nejeden nesplnený sen. Okrem hesla týždňa však musíte pre výhru ovládať ďalšie pravidlá.

Zaujme ťa: Čo prináša peniaze tvojmu znameniu? Nájdi cestu k bohatstvu

súťaž funrádio zarabajusami heslo

Prečítajte si základné pravidlá a podmienky a k tomu počúvajte Fun rádio live na jednej z jeho frekvencií alebo online

A teraz si prejdeme pravidlá súťaže Zarábaj ušami s Funrádiom. Nie je to nič komplikované. Ako najproblematickejšie sa však aj podľa moderátorov javia dve veci, a to nezodvihnutie mobilu do 10 sekúnd a následne bezchybné odpovedanie na otázku. Keď je totiž človek zaskočený a nepočúva v aktuálnom čase žrebovania Funrádio, môže sa ľahko pomýliť a odpovedať z prekvapenia niečo úplne mimo, čo bude následne trpko ľutovať.

...
Pozor, aby ste neurobili školácke chyby, ktoré vám vidinu veľkého zárobku nadobro rozplynú do nenávratna. Pokiaľ vám totiž zazvoní mobil a vy sa prerieknete či prípadne nezodvihnete načas, premrháte jedinečnú príležitosť získať veľkú sumu peňazí takmer bez práce.

Zarábaj ušami je v zásade SMS súťaž, ktorá beží od 28. januára 2022 v dvojtýždenných intervaloch. Žrebovanie výhercov prebieha každý druhý piatok po 16:00.

  • Prvým krokom, ako sa zapojiť do súťaže Zarábaj ušami s Fun rádiom, je zaslanie SMS správy. A to v tvare ZARABAJ medzera KRSTNÉ MENO na číslo 7010. (Napr: ZARABAJ MARTINA)
  • Do žrebovania idú všetky SMS odoslané počas súťažného týždňa, teda momentálne od piatka 1. decembra 2023 od 16:00 do piatka 15. decembra 2023 do 16:00.

Tiež si prečítaj: Snár: Kedy sú peniaze v sne vynikajúcim znamením? Bankovky či mince – všetko má svoj význam

funradio zarábaj ušami
  • Poslať možno viac SMS správ a zvýšiť tak svoje šance vyhrať. Treba dodať, že cena za jednu SMS je 1 euro. Pokiaľ používate predplatený kredit na mobile, je nutné, aby ste mali minimálny zostatok v hodnote 1,10 eur.
  • Potom už len počúvajte Fun rádio, čakajte na telefonát a opakujte si heslo týždňa JA SOM FUN RÁDIO! Pokiaľ vás moderátor súťaže vyžrebuje a zavolá vám, máte 10 sekúnd na zodvihnutie. Časomiera, ktorá sa hlási od spustenia zvonenia, je nekompromisná.
  • Následne zodpovedzte správne súťažnú otázku (v aktuálnom týždni je to: JA SOM FUN RÁDIO!). Ak sa dostanete až sem, gratulujeme, môžete sa tešiť zo super výhry.

A čo sa stane, ak v daný týždeň náhodou nikto v Zarábaj ušami s FUN rádiom nevyhrá? V takom prípade sa výhra automaticky presúva do ďalšieho kola, teda navyšuje sa. A to až do momentu, kým zas niekto nevyhrá. Pokiaľ by ste k hre Zarábaj ušami mali iné otázky, napíšte komentár a my sa vám budeme snažiť zodpovedať na prípadné nejasnosti.

...

Výhercovia Zarábaj ušami s FUN rádiom za poslednú dobu

V piatok, 6. októbra 2023, sa hralo až o 120 000 eur. Vyhrala pani Erika. 20. októbra 2023 sa hralo o 30 000, no pani Mariana nestihla zdvihnúť mobil a suma sa navýšila o 60 000 eur. Nasledujúce kolo 3. novembra sa však už znova dostala na klasických 30 000, keďže 60 000 vyhral pohotový pán Braňo z Hlohovca. Nasledovala séria nezodvihnutých volaní. O výhru sa pripravili Rosie aj Alena. Kto bude výhercom 90 000 eur nasledujúce kolo?

Ako si zvýšiť svoju šancu na výhru v Zarábaj ušami?

Svoje šance dokážete v Zarábaj ušami navýšiť vďaka tzv. „Šťastnej hodinke“. Čo to vlastne je? V priebehu vysielania moderátori niekedy vyhlasujú „Šťastnú hodinku“, ktorú sa oplatí využiť tak, že práve počas nej budete posielať súťažné SMS do Zarábaj ušami. Pokiaľ počúvate Fun rádio, určite vám táto informácia neunikne. SMS odoslaná počas „Šťastnej hodinky“ sa počíta napríklad za 10, 20, ba dokonca niekedy aj za 30 súťažných SMS.

Ďalšie tipy

No a na záver vám dávame do pozornosti aplikáciu Fun games. Po jej stiahnutí môžete hrať s Fun rádiom o ďalšie naozaj zaujímavé ceny. Aplikáciu Fun games nájdete v App Store aj Google Play.

Čakajú vás súťaže o vecné ceny, poukážky aj zľavy. Tešiť sa môžete na rôzne druhy hier, ktoré stoja za 100 % zábavu.

Tak veľa šťastia v Zarábaj ušami s Funrádiom. Zapojte sa a v piatok 15. 12. 2023 si pre istotu nezabudnite o 16:00 naladiť Fun rádio, aby vás prípadný telefonát nezaskočil a všetko vyšlo tak, ako má. Majte 👂👂 na stopkách! Držíme palce!

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.