Rátali ste peniaze v sne alebo ste ich dostali, prípadne len videli? Po prebudení sa z takéhoto sna máte asi veľmi dobrý pocit a očakávate len samé dobré správy, a to predovšetkým tie finančné. Sú však naozaj všetky interpretácie mincí či bankoviek v sne pozitívne pre váš život v nasledujúcich dňoch? Ak chcete vedieť, čo znamenal váš sen s peniazmi v akejkoľvek podobe, čítajte ďalej.

Symbolika peňazí v sne

Možno to bude pre vás prekvapujúce, ale peniaze v sne vôbec nemusia odkazovať na váš skutočný finančný stav, prípadne finančnú prognózu no budúcnosti. V prenesenom zmysle totiž peniaze predstavujú aj moc, kontrolu a v neposlednom rade môžu byť symbolom vášho sebahodnotenia a tiež toho, ako narábate so svojou energiou. 

Či bude výklad vášho sna pozitívny alebo negatívny, to záleží od konkrétnejších okolností a predovšetkým od toho, aká je vaša úloha pri peňažnej transakcii. 

Iné je peniaze vidieť a iné rátať alebo ukradnúť

Všeobecne by sa dalo povedať, že získavanie peňazí v sne predstavuje prijímanie energie, veselosti, príchod úspechu, pozitívne sebahodnotenie a ich strata zas znamená opak spomínaného.

Nie je to však úplne jednoznačné. Napríklad získanie peňazí kradnutím reprezentuje falošné hodnoty, ktoré sú deklarované len navonok.

Ďalší výklad: Snár: Kameň alebo kamene v sne – interpretácia z mnohých aspektov

A rovnako to tak je aj v prípade falošných peňazí v sne, ktoré dokonca môžu poukazovať na problémy s dedičstvom alebo majetkom, o ktorý vás chce niekto obrať. No a pokiaľ niekto v sne okradol vás, taktiež čakajte problémy. Čím je strata väčšia, tým to bude pravdepodobne aj väčšia ťažkosť – neúspech, strata statusu alebo choroba.

Tešiť sa však môžete v prípade, ak v sne peniaze počítate, nech by už išlo o mince alebo o bankovky.

Ako sme spomínali, nemusí ísť nevyhnutne o prílev financií do vášho života, ale i o prílev pozitívnej a činorodej energie, nárast popularity a úspechu. Nepochybujte teda o sebe a vrhnite sa na ciele, ktoré ste si naplánovali.

Zaujme ťa: Feng Šuej a peniaze: Tieto drobné zmeny prinesú bohatstvo

snár peniaze vidieť

Negatívny výklad sa viaže na peniaze, ktoré len vidíte, napríklad v kufríku alebo na kope. Čakajte finančné výdavky alebo výdaj väčšieho množstva psychickej energie. Pokiaľ sa dá, zatiahnite ručnú brzdu pri vašom utrácaní a taktiež šetrite svojou energiou. 

Požičiavanie peňazí je riskom aj v sne

Požičiavanie peňazí druhým neveští nič dobré. Síce to neprináša úplnú katastrofu do života, ale mali by ste sa pripraviť na veľa drobných starostí, keď nebudete vedieť, čo skôr. Toto platí aj v obrátenom garde, teda keď si v sne sami požičiavate peniaze.

Čo znamená, keď sú peniaze v sne bankovky a čo, keď ide o mince?

Získavanie i strata papierových peňazí v sne má vyššiu váhu, ako keď ide o mince, a to ako v dobrom, tak aj v zlom.

Pri kovových peniazoch si tiež treba dávať pozor na to, či náhodou nie sú deformované. Takéto porušené peniaze v sne možno interpretovať ako zmarenie plánov.

Pozri aj: Snár: Pes v sne – bol čierny, biely alebo hrýzol? Pozri, čo ťa čaká 

snár peniaze mince

Ak však vidíte bankovky aj drobné pekne pokope v peňaženke, je to veľmi dobré znamenie. Hovorí to o možnosti realizácie tých najodvážnejších plánov. Budete mať na to tie najlepšie podmienky aj dostatok potrebnej energie. 

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.