REKLAMA

Samozrejme, upchaté potrubie si môžete vyčistiť aj sami. No v prípade, že žiadna z alternatív určená pre vyčistenie pre neprofesionálov nezabrala, neostáva vám nič iné, ako si zavolať službu, ktorá vám profesionálne vyčistí kanalizáciu a odtoky.

Ak ale máte upchatý dres či vaňu, ktorá vôbec neodteká alebo vydáva potrubie čudné zvuky, musíte hneď volať službu. Medzi najlepšie služby patrí firma známa ako SOS krtkovanie. Ide o krtkovanie nonstop, teda 24 hodín/7 dní v týždni.

Často za upchatie dresu môžu napríklad drobné potraviny (cestoviny) a upchatie vane zas môžu spôsobiť vlasy. V tomto prípade sa to dá vyčistiť ľahko. Ak ste ale skúšali niekoľko spôsobov a odtoky sú stále upchaté, vtedy zvažujte možnosť zavolania odborníkov.

Ako sa líši vyčistenie odtokov od vás a od profesionálov?

V prvom rade sú to pomôcky, ktoré slúžia na vyčistenie. Napríklad služby zamerané na krtkovanie používajú vysokotlakové čističe.

REKLAMA

Na čistenie kanalizácií sú to zase čistiace vozidlá, ktoré spriechodnia potrubie vysokým tlakom vody. Ten potrubie vyčistí.

Tiež ťa zaujme: Ako vyčistiť mriežky na plynovom sporáku? Postup aj na zažratú špinu

služba krtkovanie nonstop

Ak máte problémy s odpadom alebo odtokom, tak neváhajte. Obráťte sa na profesionálov, ktorí vám zabezpečia lacno nonstop krtkovanie, hocikedy ho budete potrebovať. Ak túto situáciu podceníte, môže sa stať, že ešte zhoršíte aktuálny stav.

Prečo sa obrátiť na profesionálov?

Ľudia, ktorí pracujú v krtkovacích službách, majú s upchatými odtokmi a kanalizáciou vždy veľa skúseností, preto sa nemusíte báť odovzdať vyčistenie vášho potrubia im.

Čistiť potrubie a kanalizáciu je vždy dobré aj preventívne, zamedzíte tak tvoreniu usadenín a následnému upchatiu trubiek. Pravidelné čistenie by sa malo uskutočniť aspoň párkrát ročne.

Foto: Freepik

– PR článok –

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.