V jednom z našich predošlých článkov sme pozornosť sústredili na vášnivé znamenia zverokruhu, no pravdou je, že vo vzťahu sú dôležitejšie veci. Sú nimi vernosť, stabilita, serióznosť, starostlivosť. Je jasné, že kategorizácia podľa znamení nie je 100-percentná a neverníkov nájdete v každom jednom z nich. My vám však ponúkame prehľad tých znamení, ktoré majú vyššie spomínané kvality prirodzene vo svojich prioritách, preto je aj najmenej pravdepodobné ich zlyhanie v oblasti partnerstva a rodiny. Najvernejšie znamenia zverokruhu, o ktorých sa dočítate práve teraz, sú vo svojej láske úprimné a zrada z ich strany je naozaj minimálna.

RAK (22.06. – 22.07.)

Citlivé, oddané, starostlivé a v neposlednom rade verné znamenie Raka je ideálnym kandidátom na manželstvo. Od nevery má najďalej z celého zvieratníka. Vyžaruje z neho serióznosť a hoci sa mu nálady môžu meniť ako na bežiacom páse, v oblasti vzťahov je stabilný. 

Dokáže tiež skvelo vycítiť, keď sa schyľuje k partnerskej nezhode a zažehnať ju svojím diplomatickým talentom. Na Raka sa možno spoľahnúť, na neveru nepomyslí ani len v hypotetickej rovine. Pokiaľ je v partnerstve nešťastný, najskôr ho ukončí, dá si pauzu a až potom dá priestor nádejnej novej polovičke. Nečestnosť v podobe nevery naozaj nie je jeho štýl.

verné znamenia

BÝK (21.4 – 21.5.)

Ide o silné a stabilné znamenie, ktoré nie je stavané na krátkodobé známosti a flirty. Podobne ako Raka, tak aj Býka charakterizuje jeho rodinne založená duša a vrúcnosť vzťahu by nevymenil za jednorazový úlet. Je naozaj dôveryhodný a pre svoju milovanú polovičku býva stabilnou oporou aj v nepriaznivých časoch vzťahovej krízy. Hoci mu lichotí záujem iných žien a rád býva i stredobodom pozornosti, neváha dať na známosť, že je zadaný. Spokojný je najmä vo vzťahu, v ktorom mu dá partner či partnerka najavo jeho pozitíva a trochu mu pohladká ego.

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Na otázku, ktoré znamenie sa snaží byť vo všetkom 100-percentné, je jednoznačná odpoveď. Kozorožec! Hoci sa mu to nemusí reálne podariť v každej oblasti, práca a partnerstvo sú sférami, v ktorých exceluje. 

Neprehliadni: Šperky podľa znamenia: Prstene, prívesky či náušnice? Toto sa ti zapáči!

najvernejšie znamenia

Kozorožcove kritériá na výber partnera či partnerky sú vysoké, akonáhle sa však zamiluje, nezlomí ho ani najväčšie pokušenie. Pri svojej polovičke oddane stojí v dobrom aj v zlom. A hoci od neho nebudete počuť veľa zamilovaných slov, vedzte, že za Kozorožcom stoja činy a dodržanie sľubov, aj sľubu vernosti.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.