REKLAMA

Znamenia zverokruhu možno aj v oblasti lásky rozdeliť do viacerých kategórií. Jednou z nich sú napríklad TOP vášnivé znamenia zverokruhu. Čo ale najvernejšie znamenia zverokruhu? Vo vzťahu totiž existujú dôležitejšie kvality ako vášeň či krása. Sú nimi vernosť, stabilita, serióznosť či starostlivosť.

Je jasné, že kategorizácia podľa znamení nie je 100-percentná a aj neverníkov nájdete v každom jednom z nich. My vám však ponúkame prehľad tých znamení, ktoré majú vyššie spomínané kvality prirodzene vo svojich prioritách. Preto je aj najmenej pravdepodobné ich zlyhanie v oblasti partnerstva a rodiny.

Najvernejšie znamenia zverokruhu, o ktorých sa dočítate práve teraz, sú vo svojej láske úprimné a zrada z ich strany hrozí naozaj len minimálne. Posvieťme si na ne!

3 TOP najvernejšie znamenia zverokruhu

Analyzovať vernosť podľa znamenia nie je márne. Čo myslíte, ktoré znamenie je z tohto aspektu NAJ? Nech sa páči, spomíname ho hneď ako prvé. Ani ďalšie dve však vo vernosti výrazne nezaostávajú.

RAK (22.06. – 22.07.)

Citlivé, oddané, starostlivé, romantické a v neposlednom rade verné znamenie Raka je ideálnym kandidátom na manželstvo. Od nevery má najďalej z celého zvieratníka. Je to zaiste najvernejšie znamenie zverokruhu. Keď sa zamiluje a v partnerovi nájde všetko, čo je pre neho dôležité, stojí pri ňom aj v búrkach a tých najväčších ťažkostiach.

To je vtipný nápad: Klon svojej polovičky!

Vyžaruje z neho už na prvý pohľad serióznosť. Áno, nálady sa mu menia ako na bežiacom páse, no v oblasti vzťahov je to v zásade najstabilnejší partner. Dokáže tiež skvelo vycítiť, keď sa schyľuje k partnerskej nezhode a zažehnať ju svojím diplomatickým talentom. Vie konať zhurta a rázne, ale aj jemne ako v rukavičkách, pričom vždy použije to, čo je podľa neho pre vzťah najvyhovujúcejšie. A v tomto sa mýli naozaj len občas.

Na Raka sa možno spoľahnúť, na neveru nepomyslí ani len v hypotetickej rovine. Pokiaľ je v partnerstve nešťastný, najskôr ho ukončí, dá si pauzu a až potom dá priestor nádejnej novej polovičke. Nečestnosť v podobe nevery naozaj nie je jeho štýl.

Neprehliadni: Šperky podľa znamenia: Prstene, prívesky či náušnice? Toto sa ti zapáči!

REKLAMA
verné znamenia

BÝK (21.4 – 21.5.)

Býk je zemské znamenie a rozhodne nejde o, ako sa to zvykne hovoriť, človeka do vetra. Ide o silné a stabilné znamenie, i keď značme tvrdohlavé. Býk nie je stavaný na krátkodobé známosti a flirty. Podobne ako Raka, tak aj Býka charakterizuje jeho rodinne založená duša a vrúcnosť vzťahu by nevymenil za jednorazový úlet.

Je naozaj dôveryhodný a pre svoju milovanú polovičku býva stabilnou oporou aj v nepriaznivých časoch vzťahovej krízy. Nehovoríme o tom, že občas nevypení. Nahnevá ho kde-čo. Najmä však to, keď sa mu oponuje. No i tak patrí medzi navernejšie znamenia zverokruhu, pretože sa nedá zlákať na pofidérne cesty zrady partnera, a to i v prípade, keď sa na neho hnevá.

Na meniny aj narodeniny, na Valentína alebo len tak: TÝMTO ZABODUJEŠ >>>

Hoci Býkovi lichotí záujem iných žien či mužov a rád býva i stredobodom pozornosti, neváha dať priamočiaro na známosť, že je zadaný.

Spokojný je najmä vo vzťahu, v ktorom mu dá partner či partnerka najavo jeho pozitíva a trochu mu pohladká ego. Ideálne je robiť to nenápadnejšie a sofistikovanejšie.

Prečítaj si: Test lásky pre ženy: 15 otázok, ktoré odhalia pravdu o vzťahu

najvernejšie znamenia

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Najvernejšie znamenia zverokruhu zavŕšime mimoriadne serióznymi a k tomu i reprezentatívnym partnerom. Väčšinou vyzerá on aj jeho domácnosť ako zo škatuľky. A tak nejak by mala pôsobiť aj jeho milovaná polovička.

Na otázku, ktoré znamenie sa snaží byť vo všetkom 100-percentné, je jednoznačná odpoveď. Kozorožec! Hoci sa mu to nemusí reálne podariť v každej oblasti, práca a partnerstvo sú sférami, v ktorých exceluje.

Kozorožcove kritériá na výber partnera či partnerky sú vysoké, akonáhle sa však zamiluje, nezlomí ho ani najväčšie pokušenie. Pri svojej polovičke oddane stojí v dobrom aj v zlom. A hoci od neho nebudete počuť veľa zamilovaných slov, vedzte, že za Kozorožcom stoja činy a dodržanie sľubov, aj sľubu vernosti.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.