REKLAMA

Hviezdy o nás prezradia všeličo, ba dokonca aj to, kto dokáže vzplanúť naozaj intenzívnou až ochromujúcou vášňou. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, či aj vy patríte medzi tieto neskrotné a vášnivé znamenia zverokruhu.

Samozrejme, že vášeň vo vzťahu nie je všetkým, dôležité sú aj iné kvality, ako napríklad stabilita, dôvera či vernosť. Je však isté, že horúca krv, ktorá prúdi ľuďom týchto znamení v žilách, spôsobuje v partnerských vzťahoch elektrizujúce napätie. A je tiež zrejmé, že ich polovička sa s nimi nudiť rozhodne nebude. Toto sú tri najviac vášnivé znamenia zverokruhu. A ako prebieha zvádzanie podľa znamení najvášnivejšej trojice celého zverokruhu?

Vášeň na taliansky spôsob – Baran ako najvášnivejšie znamenie zverokruhu

Samozrejme, že krv vrie v žilách najmä ohnivým znameniam zverokruhu. No predstavte si, že nie Lev je spomedzi nich tým najvášnivejším znamením, ako by ste možno očakávali. Najvášnivejšie zo všetkých je totiž znamenie Barana.

Vo všeobecnosti Barana charakterizuje iskrivosť, šarm, životný zápal a taktiež dominancia, čo možno intenzívne pocítiť aj v partnerských vzťahoch.

Možno je partnerstvo s Baranom trošku na „taliansky“ spôsob, ale intenzita jeho emócií stojí za to aj v intímnej oblasti. Horúcimi bozkami a dotykmi rozhodne nešetrí a jeho láska je priamočiara. 

Oplatí sa vedieť: Atraktivita ženy: Toto sú detaily, ktoré rozhodujú

najvášnivejšie znamenia

Pokiaľ si Baran k sebe vyberie verného a submisívnejšieho partnera či partnerku bez sklonov k flirtovaniu s druhými (čo môže byť pre neho naozaj závažný problém), ale pritom s primeranou sebestačnosťou a vlastným názorom, prejaví svoju vášnivosť v plnom merítku.

REKLAMA

Rafinovaná vášeň excentrického znamenia

Tajuplné znamenie Škorpióna taktiež patrí medzi top vášnivé znamenia zverokruhu a nikto sa tomu asi ani nečuduje. Je to majster zvádzania, ktorý postupuje opatrne a na prvý pohľad môže vyzerať chladne. Keď sa zamiluje, jeho emócie sú priam pálivé a iskry lietajú na všetky strany. No pozor, aby ste sa pri nej či pri ňom nepopálili! Rovnako, ako silno dokáže milovať, tak silno vie aj nenávidieť. S jeho citmi sa nezahrávajte, a to pre vlastné dobro.

Sexepílu Škorpióna sa však dá len ťažko odolať a úspešný býva so svojím ohňom v srdci aj u tých, ktorí sú inak obklopení citovým ľadom. Jeho vášnivosť určite nie je prvoplánová, ale rafinovaná. Nikdy nemôžete vedieť, čím vás prekvapí.

Nekomplikovaná nátura s vrelým srdcom

Napokon vášnivé znamenia zverokruhu uzavrieme Býkom, ktorý sa spomedzi spomínanými nachádza na pomyselnom treťom bronzovom stupienku. Aj keď tak Býk nemusí pôsobiť na prvý pohľad, určite si zaslúži umiestnenie medzi top trojku najvášnivejších znamení zverokruhu. Flirtovanie či zvádzanie berúce dych od neho síce nemožno očakávať, avšak v stabilnom partnerstve dokáže prejaviť  lásku naozaj náruživo.

Pozri aj: Zamilovanosť muža a ženy spôsobujú tieto faktory: TOP zaujímavosti o začiatkoch lásky

Na experimentovanie a odhalenie svojich najtajnejších túžob potrebuje byť Býk na istom a vedieť, že je milovaný. V podstate až v pevnom zväzku na 100 % prejaví skrytú zmyselnosť a svoju polovičku dokáže neraz až zaskočiť pikantnými návrhmi a takpovediac sa až odtrhnúť z reťaze. Ak v ňom chcete maximálne rozdúchať jeho skrytú silnú vášeň, poskytnite mu stabilitu a istotu v tom, že ste tou pravou, resp. pravým.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.