Hviezdy o nás prezradia všeličo, ba dokonca aj to, kto dokáže vzplanúť naozaj intenzívnou až ochromujúcou vášňou. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, či aj vy patríte medzi tieto neskrotné a vášnivé znamenia zverokruhu. Horúca krv, ktorá im prúdi v žilách, spôsobuje v partnerských vzťahoch elektrizujúce napätie. A je isté, že ich polovička sa s nimi nudiť rozhodne nebude. Toto sú tri najviac vášnivé znamenia zverokruhu.

Vášeň na taliansky spôsob

Samozrejme, že krv vrie v žilách najmä ohnivým znameniam zverokruhu. No nie Lev je spomedzi nich tým najvášnivejším znamením, ako by ste možno očakávali. Je to znamenie Barana, ktoré aj vo všeobecnosti charakterizuje iskrivosť, šarm, životný zápal a taktiež dominancia, čo možno intenzívne pocítiť aj v partnerských vzťahoch.

Oplatí sa vedieť: Atraktivita ženy: Toto sú detaily, ktoré rozhodujú 

Možno je partnerstvo s Baranom trošku na „taliansky“ spôsob, ale táto intenzita emócií stojí za to aj v intímnej oblasti. Horúcimi bozkami a dotykmi rozhodne nešetrí a jeho láska je priamočiara. 

Rafinovaná vášeň excentrického znamenia

Tajuplné znamenie Škorpióna taktiež patrí medzi top vášnivé znamenia zverokruhu a nikto sa tomu asi ani nečuduje. Je to majster zvádzania a keď sa zamiluje, jeho emócie sú priam pálivé a iskry lietajú na všetky strany. No pozor, aby ste sa pri nej či pri ňom nepopálili! Rovnako, ako silno dokáže milovať, tak silno vie aj nenávidieť. S jeho citmi sa nezahrávajte pre vlastné dobro. 

Neprehliadni: Priniesli ti umelé mihalnice len zlé skúsenosti? Toto riešenie si zamiluješ!

najvášnivejšie znamenia

Sexepílu Škorpióna sa však dá len ťažko odolať a úspešný býva so svojím ohňom v srdci aj u tých, ktorí sú inak obklopení citovým ľadom. Jeho vášnivosť určite nie je prvoplánová, ale rafinovaná. Nikdy nemôžete vedieť, čím vás prekvapí.

Nekomplikovaná nátura s vrelým srdcom

Aj keď tak Býk nemusí pôsobiť na prvý pohľad, určite si zaslúži umiestnenie medzi top trojku najvášnivejších znamení zverokruhu. Flirtovanie či zvádzanie berúce dych od neho síce nemožno očakávať, avšak v stabilnom partnerstve dokáže prejaviť  lásku naozaj náruživo.

Na experimentovanie a odhalenie svojich najtajnejších túžob potrebuje byť Býk na istom a vedieť, že je milovaný. V podstate až v pevnom zväzku na 100 % prejaví skrytú zmyselnosť a svoju polovičku dokáže neraz až zaskočiť pikantnými návrhmi a takpovediac sa až odtrhnúť z reťaze. Ak v ňom chcete maximálne rozdúchať jeho skrytú silnú vášeň, poskytnite mu stabilitu a istotu v tom, že ste tou pravou, resp. pravým.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.