REKLAMA

Ako ste si mohli prečítať v článku o tom, ktoré znamenie sa hodí ku Strelcovi, nie je to s týmto ohnivým znamením v partnerstve úplne jednoduché. Teraz už poznáte tri TOP znamenia s najlepšou prognózou na trvalý vzťah so Strelcom. No a teraz sa pre zmenu pozrieme na to, ktoré znamenie sa nehodí k Strelcovi najviac zo všetkých v rámci zverokruhu.

Okrem najnepriaznivejšieho spojenia spomenieme aj ďalšie dve. Aj u nich je vysoká pravdepodobnosť vzťahových problémov a rozchodu. Poďte sa teda na to pozrieť a zistite, k akým zásadným problémom môže dôjsť v spojeniach so znamením Strelca, ktoré sú podľa astrológie nekompatibilné a šanca na úspech v láske je minimálna. Vybrali ste si vhodného partnera či partnerku?

Ktoré znamenia sa nehodia k Strelcovi a ich vzťah má zvyčajne len krátku trvanlivosť?

Ešte pred tým, ako si prezradíme najnekompatibilnejšie znamenie vo vzťahu k Strelcovi, analyzujeme si aj to, ktoré znamenia sa nehodia k Strelcovi vo sfére lásky, ale napríklad ako priatelia, prípadne kolegovia môžu byť príkladní.

Treba povedať, že so Strelcom ako partnerom či partnerkou v láske nemusia mať niekedy na ružiach ustlané ani ľudia v znameniach, ktoré považujeme za kompatibilné. Predpokladáme, že je to kvôli jeho hodnotovému nastaveniu, ktoré nepriorizuje rodinu a trvalý vzťah so záväzkami. Jeho slobodumilovnosť môže napokon zvíťaziť aj nad kde-tu objavujúcou sa túžbou po rodine.

STRELEC – BÝK

Oheň a zem v prevedení Strelca a Býka väčšinou neprináša trvalý partnerský vzťah. Na druhej strane treba povedať, že sa do seba dokážu na krátku dobu bezhlavo zamilovať. Je to však len poblúznenie, z oparu ktorého ich rýchlo vyvedú zásadnejšie hodnotové rozpory. Býk reprezentuje stabilitu, zázemie, domov. Je to domased využívajúci naplno benefity svojho hniezdočka, z ktorého sa mu nie vždy chce odísť za dobrodružstvom, hoci by sme pod ním rozumeli len susedské posedenie pri grile. Strelec je pravým opakom. Miluje akciu, slobodu, stále nové a nové podnety. 

Je zrejmé, že táto nekompatibilita dovedie partnerov časom do krízy. Navyše sú obe znamenia charakterizuje vznetlivosť a túžba po dominancii. Keď sa k tomu pridá fakt, že Strelec nedovolí Býkovi, aby ho „vlastnil“ a navyše ho neustále provokuje svojím príliš vzletným až riskantným prístupom k životu, je zrejmé, kto bude na odchode ako prvý. 

Samozrejme, aj menej empatickému Strelcovi skôr alebo neskôr dôjde, že nemá cenu držať pri živote takýto neperspektívny vzťah. 

Tiež si prečítaj: Spoznaj nudné znamenia zverokruhu: S ktorým absolútne nehrozí zábava?

aké znamenie sa nehodí ku strelcovi

Na Býkovi mu vadí nielen citová závislosť na ňom či prípadná žiarlivosť, ale aj príliš pragmatický prístup k životu. Jednoducho sa mu bude časom javiť čoraz nudnejší a nudnejší. 

Na začiatku možno budú zápasiť o svoju pravdu a budú chcieť svoj spôsob života vo vzťahu presadiť, no postupne tieto boje partnerov omrzia. Vzdajú to a rozlúčia sa, či už v dobrom, alebo v zlom.

STRELEC – PANNA

Keď sa dajú dokopy Strelec a Panna, hneď na prvý pohľad je evidentné, že tu niečo nepasuje. Ich protikladnosť je až do očí bijúca. Samozrejme, v láske do veľkej miery platí, že protiklady sa priťahujú. Dokonca sa môžu aj dopĺňať a funguje im to skvele. No to nie je tento prípad!

REKLAMA

Hlavným problémom je fakt, že oni ani nie sú ochotní akceptovať inakosť svojej polovičky. Najmä zo strany Strelca je to evidentné. Časom však ani Panna nie je ochotná pristúpiť na kompromis, tolerantné riešenie trecích plôch a hlavne nezvláda zbesilé životné tempo, ktoré nastoľuje Strelec.

Čo je na týchto dvoch také protikladné? Dalo by sa povedať, že v podstate celkový spôsob života. Zatiaľ čo Strelec si užíva, Panna sa stresuje.

Vybrali sme: Kompletný karmický horoskop: Spoznaj svoju hlavnú úlohu v tomto živote

partnerská nekompatibilita strelec

Uzavretosť a introvertnosť Panny naráža na otvorenú povahu Strelca, ktorý k životu potrebuje akciu a dostatok ľudí navôkol. Strelec by bol S Pannou schopný vymetať všetky párty a spoločenské udalosti. No a ako už vieme, Strelec trpí na „výpadky empatie“, preto si dosť dlho nemusí všimnúť, že Panna je mimo svojej komfortnej zóny a najradšej by utiekla.

Takto, ona to v konečnom dôsledku s veľkou pravdepodobnosťou aj urobí. Pochopí, že pri Strelcovi si neudrží svoj pokoj, systém a nehrozí ani pocit bezpečného zázemia a stabilného režimu. Strelec ani nebude vedieť ako a Panna mu zmizne zo života. Pokiaľ bude patriť k tým bojovnejším typom, môže sa vzpierať takémuto verdiktu zo strany Panny a dôjde aj na osočovanie a robenie scén.

Ktoré znamenie sa nehodí k Strelcovi najviac zo všetkých?

A dostávame sa k páru, ktorý by sme mohli podľa hviezd označiť za najnekompatibilnejší. Áno, samozrejme, existujú aj výnimky, ktoré porazia aj astrologické predikcie, no skúste sa zamyslieť, či poznáte v realite dlhodobo fungujúci a stabilný pár Strelca a Rýb. Pokiaľ náhodou áno, tak Ryba bude s vysokou pravdepodobnosťou tak trochu masochistka. Ktoré znamenie sa nehodí k Strelcovi na plnej čiare už viete. Prečo je to však tak, to sa dočítate nižšie.

STRELEC – RYBY

Oheň v kombinácii s vodou – to veru nie je zaručený recept na úspešný vzťah. Aspoň teda v prípade Strelca a Rýb.

Aj keď to môžu v prvotnom silnom zamilovaní sa „zobrať po hlave“ a nebodaj vhupnú i do manželstva, je tu malá pravdepodobnosť, že naozaj zostanú spolu. 

Tip od nás: Ako sa odreagovať po rozchode?

ktoré znamenia sa nehodia k strelcovi

A to treba prízvukovať, že Ryby dokážu byť celkom odhodlanými trpiteľmi a čo i len náznak citov z druhej strany im v zásade nedovoľuje odísť. No toto spojenie je pre oboch priam toxické. Keďže sú úplne inak nastavení, zraňujú sa slovom, i keď to vôbec nechcú.

Nekompatibilita sa najviac prejavuje v precitlivelosti Rýb, ktorú Strelci naozaj nemusia. Úplne ich doráža, keď sa Ryby ľutujú či utápajú v krivdách. Ryby majú naozajstný talent zhasnúť oheň inak optimistického a dynamického Strelca. S Rybami sa zväčša cíti bez energie a nálady, z čoho je ešte viac v depresii, lebo tak nespoznáva seba samého. Aj to dokáže vyústiť do obviňovania sa a ochladnutia lásky.

No a keď napokon Strelec nabehne na vlnu čoraz väčšej a väčšej kritickosti voči Rybám, tie to zväčša vzdajú a „odplávajú“. Totiž, ostrý slovník Strelca, resp. ostré formulovanie výhrad citlivým Rybám definitívne láme srdce a zhasína nádej na nápravu vzťahu. Na záver len dodáme pre úplnosť, že prognóza, ktoré znamenie sa nehodí k Strelcovi podľa astrológie, je stále len predpoveďou bez ďalších detailnejších špecifikácií a nájdeme teda aj medzi týmito vyššie spomínanými pármi výnimky, ktoré idú takpovediac proti prúdu. 

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.