REKLAMA

Dnes pokračujeme v našej sérii z kategórie partnerských horoskopov, a to znamením Strelca. Čo myslíte, ku komu zo zvieratníka s vysokou pravdepodobnosťou zahorí láskou a kto bude pre neho jeho vyvolená či vyvolený? Ktoré znamenie sa hodí k Strelcovi najviac zo všetkých? To sa dozviete v nasledujúcom článku, v ktorom si dôkladne preklepneme hneď troch TOP kandidátov na dokonalý vzťah s týmto ohnivým a do veľkej miery nepoddajným znamením. A hneď na začiatok treba povedať, že z hľadiska úvah o rodine, deťoch a zázemí to so Strelcom nemusí ísť úplne hladko.

Ktoré znamenia sa hodia k Strelcovi najviac? S týmito určite neurobí zlý životný krok

Znamenie Strelca sa viaže s obdobím narodenia od 23. novembra do 21. decembra. Ide o slobodu milujúcu a zväčša optimistickú bytosť, ktorá sa takpovediac smeje, i keď to s ňou ide z kopca. Ideálny partner pre Strelca by mal byť podobná veselá kopa, alebo aspoň by mu mala táto stránka Strelcovej povahy imponovať.

Aj z tohto dôvodu rezervovanejšie vodné znamenia to majú vo vzťahu so Strelcom trochu nahnuté. Poďme ale na to. Ktoré znamenie sa hodí k Strelcovi? Okrem TOP hviezdnej partnerskej kombinácie so Strelcom teraz nevynecháme ani dve taktiež sľubné alternatívy láskyplných vzťahov. A nimi aj začneme.

STRELEC – BARAN

Pokiaľ ste si mysleli, že oheň s ohňom nepôjde do kopy, tak to veru nie je úplne pravda. Hovorí o tom aj kombinácia Strelec – Baran. A to predovšetkým v pozícii, keď je žena Baran a Strelec je muž. Áno, platí, že ide o nadštandardne iskrivejšiu a emocionálne náročnejšiu lásku (pozor, toto zasahuje aj deti, ktoré sa z tohto vzťahu narodia a absorbujú energiu svojich rodičov), no k tomu treba prirátať mnoho cenných plusov, ktoré sú pre partnerský vzťah naozaj významné.

Krásny darček z lásky pre svoju polovičku nájdeš TU >>> 

Tým, že sú si svojím nastavením Strelec a Baran tak podobní, dokážu sa plne pochopiť a akceptovať aj prípadné náladové hojdačky. No a oheň, ktorý je ich vládnucim živlom, rozdúcha hlavne zo začiatku také tornádo vášne, že i keby veľmi chceli, nedokážu na seba títo dvaja zabudnúť. Tomuto páru nechýbajú okrem silných emócií ani dynamika a snaha o progres. 

Strelec bez väčších ťažkostí zvláda prudkejšiu povahu Barana a dokáže ho v prípade nutnosti „uzemniť“ pár slovami. Na druhej strane Baran prijíma niekedy príliš štipľavú úprimnosť Strelca. 

Zaujme ťa: Ročný čínsky horoskop

horoskop lásky strelec

Ich taliansky spôsob komunikácie však má svoje čaro. A i keď nemusí absolútne vyhovovať ich okoliu, im vyslovene pasuje.

A čo ešte z nich robí naozaj kompatibilnú dvojicu? Spoločný cieľ ich robí neprekonateľnými. S ráznosťou a dravosťou vedia spoločne prekonať všetky prekážky a napokon i zakotviť v manželstve. A treba povedať, že to je naozaj špeciálna výhra pre ženu v znamení Barana, nakoľko muž Strelec patrí v zásade do kategórie večných mládencov.

STRELEC – STRELEC

Ktoré znamenie sa hodí ku Strelcovi? V tomto prípade zaiste druhý Strelec. I keď nemožno dať ruku do ohňa, že spolu zostanú a zostarnú v láskyplnom náručí. Ba dokonca nie je vôbec zrejmé, že by sa mali vziať, predsa len… Toto spojenie je dych vyrážajúcou jazdou životom. Výlety do neznáma, dobrodružstvá na všetky spôsoby, spoločenský život levov salónov, neskutočná vzájomná inšpirácia, bezuzdná vášeň a humor, ktorý pochopia len oni.

REKLAMA

Aj keby sa časom rozišli, nikdy na túto životnú etapu, ktorá im dá mnoho neopakovateľných zážitkov, nezabudnú. No šancu treba dať tomuto vzťahu aj preto, lebo v správnom pomere nehy, akceptácie a tolerancie napokon vedia utvoriť aj stabilný a dlhotrvajúci pár. Je to maximálne ideálne spojenie najmä ak ide o takzvanú „lásku na diaľku“. Presne tento štýl partnerstva, keď väčšinu času nie sú spolu, no potom si to vynahradia spoločnou úchvatnou dovolenkou alebo i zážitkami nabitými niekoľkými dňami bok po boku, im vyslovene prospieva.

Aj v spomínanom spôsobe partnerstva si však treba dať pozor na pár nášľapných mín. Špeciálne bacha na hlavný kameň úrazu, a to občasnú prostorekosť, na ktorú „trpia“, no na druhej strane sú na ňu citliví. V jednom okamihu totiž dokážu „vybublať“ a tresnúť dvermi. 

partnerský horoskop pre strelca

Pokiaľ však budú k sebe vzájomne pri komunikácii pristupovať viac „v rukavičkách“, teda s dávkou diplomatickosti, neurobia chybu a posilnia tým napokon aj svoju tak trochu bláznivý, no podnetný vzťah, v ktorom nuda a stereotyp nemá miesto.

TOP partner pre Strelca podľa zverokruhu

Odpoveď na otázku, ktoré znamenie sa hodí k Strelcovi najviac zo všetkých, môže vyznieť prekvapujúco. Ide o kombináciu ohňa so vzduchom. Ideálnym partnerom či partnerkou pre Strelca je Vodnár. Ak sa nad tým ale zamyslíte, je to celkom logické, keďže obaja milujú slobodu, sú nápadití a so špecifickým druhom humoru. No a oheň potrebuje ku svojej existencii a rozrastaniu sa vzduch. Už je to asi jasné, že?

STRELEC – VODNÁR

Vzduch, ktorý je živlom Vodnára, dodáva silu ohňu, ktorý je zas živlom Strelca. Aj keď je táto hviezdna kombinácia trochu výbušnejšia a kde-tu hrozia vzťahové požiare, je zároveň tou najkompatibilnejšou z hľadiska zverokruhu. Rozumejú si na hlbšej úrovni a zároveň sa i dopĺňajú.

Keď Vodnára občas pohltí jeho typická skleslá až melancholická nálada, Strelec ho z nej hravo dostane. Z druhej strany má zas Vodnár pochopenie pre Strelcovo vo viacerých ohľadoch riskantné a možno i trochu nerozvážne konanie.

Pozri aj: Patríš medzi naivné znamenia zverokruhu? Dôverčivosť zrádza tieto 3!

aké znamenia sa hodia ku strelcovi

Tieto znamenia si vzájomne dávajú dostatok slobody, no zároveň ich to priťahuje k sebe, a to na fyzickej aj duševnej a duchovnej úrovni. Odhaľujú si vzájomne také aspekty života, ktoré by inak nemali šancu zaregistrovať.

Sú si pre seba vzájomne darom, preto by si mali dávať naozaj pozor na každý neuvážený krok, ktorý by mohol ich ukážkovú lásku naštrbiť. Impulzívne konanie je totiž vlastné obom, čo je ich najväčšia slabina.

Pokiaľ si ale zachovajú rozvahu a budú sa o svoju lásku starať, ich prognóza je úžasná aj v manželstve a rodičovstve. Je ale tiež možné, že spolu budú tvoriť pár a vychovajú svoje potomstvo aj „bez papiera“, keďže obom konvencie veľa nehovoria.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.