REKLAMA

Ako vždy, tak aj v nasledujúcich partnerských horoskopoch doplníme k znameniam, ktoré sa k sebe hodia, tie, ktorým láska nie je súdená. Nekompatibilné spojenia v láske tentoraz analyzujeme v kontexte vzťahu s Vodnárom. Ktoré znamenie sa nehodí k Vodnárovi najviac zo všetkých? A ktoré ďalšie dve sú taktiež nekompatibilné a nečaká ich spolu veľmi ružová budúcnosť? 

Už v článku o ideálnych pároch, ktorých súčasťou je človek v znamení Vodnára, ste sa mohli dočítať o inšpiratívnej, tak trochu rebelantskej a slobodu milujúcej povahe tohto vzdušného znamenia. Práve preto je hlavným kameňom úrazu v partnerstvách s ním obmedzovanie jeho slobody a rozletu v akomkoľvek zmysle.

Pokiaľ partner či partnerka človeka v znamení Vodnára „tlačí na pílu“, dočká sa akurát tak rýchleho konca vzťahu. Samozrejme, nezhody a koniec lásky predznamenávajú aj odlišné priority, životný štýl a celkové videnie sveta. Aj o zásadných rozporoch sa dočítate v analýze toho, ktoré znamenia sa nehodia k Vodnárovi.

Ktoré znamenia sa nehodia k Vodnárovi a ich partnerstvo asi dlho nepotrvá?

Kým sa dopracujeme k najmenej vhodnému znameniu vo vzťahu k Vodnárovi, prejdeme i pomyselné tretie a druhé miesto nekompatibility v partnerskom horoskope lásky. Zistíte najakútnejšie trecie plochy, na ktorých obvykle tieto partnerstvá stroskotajú. A treba dodať, že čím viac sa na začiatku vzťahu snažia partneri ukazovať len v tom najlepšom svetle, o to horšie je potom „prebudenie“ do reality. Vtedy už nepomôžu ani tajné zbrane na privolanie lásky.

VODNÁR – RYBY

Jedným z menej úspešných partnerstiev podľa hviezd patrí spojenie Vodnár a Ryby. Je len malý predpoklad, že zakotvia dlhotrvajúcom vzťahu. Hoci pri prvom kontakte bývajú zo seba úplne paf.

Tip do života: 23 obranných techník v rozhovore s intrigánom a manipulátorom 

Niektoré charakterové črty sa prelínajú, no nie je to na osoh ich vzťahu. Obaja sa totiž ľahko nechajú emocionálne „vykoľajiť“ a tiež im unikajú praktické veci, ktoré život so sebou prirodzene prináša. Čím dlhšie sú spolu, tým akútnejšie si uvedomujú neudržateľnosť spoločného súžitia.

Vždy by mal byť v páre aspoň jeden pragmatickejší člen, ktorý dokáže organizačne a po praktickej stránke utiahnuť rodinný chod, keď k tomu povedzme ten druhý nemá adekvátne nastavenie. 

Pozri aj: Tip na vnútorné posilnenie vitality, činorodej energie a odolnosti proti stresu

ktoré znamenia sa nehodia k vodnárovi partnerský horoskop

V prípade, ak títo dvaja nebudú mať deti, je nádej na udržanie vzťahu väčšia. Čo je logické, keďže väčšia rodina so sebou prináša aj viac problémov, resp. vecí, ktoré treba riešiť. Pokiaľ sú len sami osebe, každý z nich si rieši svoje, je to jednoduchšie. Aj tak to ale nie je v žiadnom prípade stávka na istotu.

Ďalším problémom môže byť prílišná jemnocitnosť Rýb a na druhej strane prudkejšie a výstrednejšie jednanie, ku ktorému sa Vodnár z času na čas uchýli. Ryby sa tak môžu veľmi rýchlo zľaknúť a odplávať z neperspektívneho vzťahu, čo je v konečnom dôsledku pre nich oboch asi aj lepšie. Obaja sú totiž v zásade rodinné typy a spoločne by s veľkou pravdepodobnosťou nemali rodinu, o akej snívajú.

VODNÁR – LEV

Oheň so vzduchom je výbušná kombinácia, čo platí aj o páre, v ktorom sú ľudia v znameniach Vodnára a Leva. Zo začiatku na seba pôsobia mimoriadne príťažlivo, v dobrom to medzi nimi iskrí, no keď nastane čas uvedomenia si svojich odlišností a začnú skladať ružové okuliare, je zle-nedobre.

Keď si teda zo začiatku vzájomne ľudia v týchto znameniach „sadnú na lep“, u Leva to býva jeho duchaplnosť, veselosť a šarm a u Vodnára dar reči a rozhľadenosť, môžu neskôr prežiť také malé zemetrasenie. Čím skôr si ale svoju nekompatibilitu uvedomia, tým lepšie pre nich.

REKLAMA

Hlavným problémom je, že partneri v oboch spomínaných znameniach bývajú dosť neústupčiví, zaťatí vo svojich presvedčeniach a názoroch a len veľmi neochotne sa prispôsobujú inému životnému štýlu, na aký sú zvyknutí a majú ho v krvi.

Zaujme ťa: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa nehodí k Levovi?

horoskop lásky nekompatibilné znamenia vodnár

Na začiatku môže mať najmä Vodnár pocit, že ich životná filozofia a nastavenie sú takmer totožné, no časom zistí značný nesúlad. Ten však v ich súžití pociťuje i Lev.

Vzdušný partner sa snaží systematicky narúšať zabehnutý systém partnera v znamení Leva. Myslí si, že to robí pre ich spoločné dobro. No pravdou je, že Leva tým oberá o jeho pokoj, stabilitu a dokonca aj nadhľad, čo je príčinou závažných trhlín vzťahu.

Keď sa totiž Lev cíti nekomfortne, začne „vystrkovať pazúry“ a jeho snaha prevziať kontrolu nad smerovaním partnerstva graduje. To je však v pozore už aj Vodnár. Ten sa ovládať nenechá a teda pred tým, ako by sa mal trvalejšie svojej polovičke zaviazať, radšej zo vzťahu cúvne.

Ktoré znamenie sa nehodí k Vodnárovi najviac zo všetkých?

Pýtate sa, ktoré znamenie sa nehodí k Vodnárovi najviac zo všetkých znamení zverokruhu? Vedzte, že najmenej kompatibilné je k nemu v tomto zmysle znamenie Býka. Ich životné nastavenie je diametrálne odlišné. Ale v čom im to škrípe najviac a čo býva najčastejšou príčinou krachu partnerstva?

VODNÁR – BÝK

V prípade tejto kombinácie, keď sa prelínajú živly vzduchu a zeme, možno mať tiež výrazné pochybnosti o udržaní vzťahu. I keď sa hovorí, že protiklady sa priťahujú, tu je tých rozporov až príliš veľa a sú dosť zásadného charakteru.

Zatiaľ čo Býk má dominantnú povahu a potrebuje mať takpovediac všetko „pod palcom“, vzdušný Vodnár má tendenciu unikať mu z jeho konštruktov o tom, ako by sa malo žiť, ako by malo vyzerať partnerstvo, rodina a podobne. Uniká mu často aj z dohľadu, čo  len stupňuje pochybnosti Býka.

aké znamenia horoskopu sa nehodia k Vodnárovi

Býk má prirodzenú tendenciu k žiarlivosti. Veľa netreba a u Vodnára a Býka bude prvá hádka na pláne dňa. Čím viac Býk tlačí, tým viac sa Vodnár viac zatína a uzatvára. Vtedy sa zvykne prejaviť aj Vodnárova náchylnosť k melanchólii a negativistickému videniu sveta. Jednoducho povedané, toto spojenie v oboch znameniach vyvoláva a posilňuje skôr ich negatívnejšiu stránku.

Pozri tiež: Hádka vo vzťahu: Ovládaš umenie dobre sa pohádať?

Býk sa pri Vodnárovi cíti neisto. Treba zdôrazniť že jeho pocit istoty vychádza aj z materiálneho zabezpečenia a istého životného štandardu. No pre Vodnára peniaze nehrajú až takú podstatnú rolu.

Okrem toho u Vodnára klesá Býk v jeho očiach aj preto, lebo jeho zmýšľanie sa mu javí ako prízemné. A tak Vodnár radšej odletí do Afriky zachraňovať hladné deti, prípadne sa stane ekologickým aktivistom na plný úväzok, ako by mal žiť život podľa plánu niekoho, ako je Býk.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.