REKLAMA

Rozhodujete sa pre vzťah s Vodnárom? Pravdepodobne vás na ňom púta jeho alebo jej bohémska povaha, originalita či vysoké ideály. Vodnár pod vplyvom Uránu je však pre vzťah trochu oriešok. Väčšinou ho do chomúta nedostanete skôr ako po tridsiatke. V našich partnerských horoskopoch sa pomaly blížime na koniec zverokruhu a dnes si posvietime na najideálnejšie hviezdne spojenia s týmto slobodumilujúcim vzdušným znamením. Určite sa k nemu nebude hodiť žiarlivec či hocikto, kto by ho obmedzoval. Ktoré znamenie sa hodí k Vodnárovi? V článku objavíte TOP polovičku pre Vodnára, ale ešte skôr si povieme niečo o ďalších dvoch kandidátoch, s ktorými môže tvoriť harmonický pár.

Ktoré znamenia sa hodia k Vodnárovi najviac? S týmito to bude nehynúca láska

Znamenie Vodnára sa viaže s obdobím narodenia od 20. januára do 18. februára. Toto vzdušné znamenie vyhľadáva s nadšením dobrodružstvo a v mladom veku môžu byť pre neho dobrodružstvom aj milostné vzťahy, ktorým nemusí prikladať veľkú váhu. To sa týka najmä mužského pohlavia. Úvahy o zakladaní rodiny však prichádzajú spravidla neskôr, a to ako u mužov, tak aj u žien v znamení Vodnára. Ktoré znamenia sú však pre nich najlepšími polovičkami?

VODNÁR – VÁHY

Obe znamenia bývajú v začiatkoch lásky ostýchavejšie a nehrnú sa do fyzického kontaktu. Tomu bude pravdepodobne predchádzať množstvo podnetných rozhovorov, vďaka ktorým sa dôkladne spoznajú.

Je vysoko pravdepodobné, že sa tieto umelecky cítiace duše stretnú a dajú do reči niekde na festivale, v divadle či na vernisáži. Túto spoločnú záľubu v umení môžu brať ako štartovaciu plochu pre rozvíjanie puta. 

Zaujme tiež: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa nehodí k Váham?

aké znamenie sa hodí k Vodnárovi podľa znamenia

Samozrejme, niekedy to môže skončiť len priateľstvom. Najmä v prípade, ak je Vodnár ešte príliš mladý a nechce sa viazať. No inokedy, keď sa Vodnár odhodlá vyznať Váham svoje city, už ide naozaj do tuhého. Vodnára k tomu neraz dotlačí nedostupnosť Váh. Váhy tento odťažitý postoj nehrajú. Sú rovnako nezávislým vzdušným znamením a nemajú potrebu niekoho uháňať. A možno práve i to, Vodnára nakopne k tomu, aby dal ich vzťahu punc oficiality.

Ako roztopiť srdce svojej drahej? Pozri SEM >>>

Keď vzťah naberie spád a naplno sa začne rozvíjať, partneri dajú priechod vášni a to je moment, keď si už vzájomne veria a vidia pred sebou spoločnú budúcnosť. S viac-menej podobným vkusom a prístupom k životu si vzájomne vytvárajú harmonický priestor plný nehy. Dopĺňajú sa v citových i praktických veciach, ktoré so sebou prináša život, pričom si dávajú dostatok slobody. Majú tak skvelú prognózu viesť svoje obľúbené hlbokomyseľné debaty až do spoločnej staroby.

VODNÁR – BLÍŽENCI

Ktoré znamenie sa hodí k Vodnárovi na druhom mieste? Väčšinou to prichádza ako blesk z jasného neba. Blíženci opantajú Vodnára svojím intelektuálnym rozhľadom, nápadmi, názormi i humorom. Vodnár zostáva vo vytŕžení, až kým Blíženci neodhalia aj svoju tienistejšiu stránku. No keď ju Vodnár prijme, teda prijme Blížencov so všetkým, čo k nim jednoducho patrí, črtá sa veľmi podnetný a pekný vzťah.

REKLAMA

Vodnár nedokáže byť dlhodobo s niekým povrchným a lipnúcim na matérii. A Blíženci mu aj vďaka svojej hĺbavosti, tolerancii a vtipu, ktorý vnášajú do každého dňa, prirastajú k srdcu viac a viac. Keď vzájomné sympatie a úprimné zdieľanie vnútorných pochodov prerastú do vrelej lásky, ide v zásade o dlhodobé partnerstvá bez väčších problémov.  

Neprehliadni: Spoznaj, ako si správne priať a privolať šťastie, lásku i bohatstvo

horoskop lásky Vodnár kompatibilita

Spoločne síce majú tendenciu trochu sa odtrhnúť z reťaze a napríklad kúpiť opustený statok na konci sveta s cieľom obhospodarovať ho, prípadne spolu precestujú celý svet, alebo založia dobročinnú organizáciu na záchranu niečoho, na čom im záleží, no práve zdieľanie svojich najuletenejších snov a tiež ich plnenie, je úžasným motorom pre ich vzťah. Takto sa v ňom obaja cítia naplnení a šťastní.

Najlepší partner pre Vodnára podľa zverokruhu

Odpoveď na otázku, ktoré znamenie sa hodí k Vodnárovi najviac zo všetkých, má očividnú logiku. Ide o rovnako slobodumilujúce a nezávislé bytosti v znamení Strelca. K vzdušnému živlu sa tak primiešava oheň, z čoho väčšinou vzbĺkne nielen vášnivá, ale aj harmonická a dlhotrvajúca láska. 

VODNÁR – STRELEC

Nápaditosť a špecifický humor dokáže vo Vodnárovi rozdúchať prvotný záujem o človeka v znamení Strelca. Nemusí ísť rovno o takzvanú lásku na prvý pohľad. Aj keď v prípade, že začne byť Strelec aktívny, uvedomujúc si vzájomné sympatie, môže situácia medzi nimi nabrať rýchlosť. Vodnár sa ani nespamätá a zrazu sa so Strelcom zjaví pred oltárom. 

Ohnivý Strelec jednoducho vytvára vo vzťahu so vzdušným Vodnárom dynamiku, čo sa do veľkej miery prejavuje v dobrom zmysle slova. A Vodnár sa rád nechá inšpirovať. Okrem toho vďaka svojmu ohňu prilieva Strelec do vzťahu s Vodnárom viac vášne.

Vybrali sme: Optimistické znamenia: Tieto 3 ho majú na rozdávanie

láska pre Vodnára najlepší partner partnerka

Síce to na jednej strane môže trošku viac iskriť pri priechode emócií, no na druhej strane je Strelcova vrelá láska dávajúca zároveň i dostatok slobody pre polovičku v znamení Vodnára ideálom.

To je vtipný nápad: Klon svojej polovičky!

Strelec prilieva svojím prirodzeným nastavením do partnerstva šťavu a úspešne vyťahuje Vodnára z jeho občasnej melanchólie, ktorá ho zvykne prepadnúť a iné vzdušné či vodné znamenia pre neho nemusia byť dostatočnou oporou. Vodnár zas takpovediac usmerňuje Strelcovu optimistickú a činorodú osobnosť do menej riskantných vôd. Dopĺňajú sa a dávajú si vzájomne stabilitu s dostatkom slobody, čo ich zaraďuje medzi TOP páry zverokruhu.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.