REKLAMA

Ešte ste nikdy neposlali prianie k pokojnej dobrej noci? Možno je čas zmeniť to a želanie na dobrú noc poslať práve v tento večer. Najmä v prípade, ak ste ďaleko od svojej lásky alebo od rodiny. Pár milých riadkov či pekný obrázok po náročnom dni poteší.

ovečky prianie

Ukladanie sa na spánok má zväčša svoju rutinu a pokiaľ nemôžete zaželať osobne dobrú noc z dôvodu vzdialenosti, môže byť jej súčasťou aj obrázok, z ktorého je zrejmé, že je čas povedať si – pokojný večer a sladké sny – . Chcete takým potešiť aj vy? Pripravili sme pre vás výber najkrajších obrázkových prianí k dobrej noci. Práve si ich prezeráte. Nech sa páči, vyberte si a zaprajte týmto spôsobom tomu, kto je vám blízky.

pekný večer a pokojnú dobrú noc obrázky

Prianie vždy poteší

Priania môžu mať naozaj rôzne podoby. Najčastejšie sú azda vinše k meninám a narodeninám, no posielame si tiež SMS k Veľkej noci či k Vianociam. Tie sú asi najtradičnejšie. Okrem týchto naozaj slávnostných pozdravov si však môžeme aj počas bežných dní popriať k dobrému ránu a na konci dňa majú zas svoje miesto priania k pokojnému večeru a dobrej noci.

pokojnú dobrú noc
REKLAMA

Mať pokojný večer a dobrú noc nemusí byť štandardom, preto aj takéto na prvý pohľad obyčajné prianie v sebe skrýva potešenie z vecí všedno-nevšedných. Takých, ktoré treba vedieť precítiť srdcom. V týchto relatívnych maličkostiach sa skrýva krása života.

sladké sny prianie

Prianie k dobrej noci ako SMS či obrázok

Pekný večer a dobrú noc viete zaželať aj formou SMS, čo je zaiste lepšie ako nič. Pokiaľ ale viete poslať obrázkovú správu, je to hneď dva v jednom. Na sociálnej sieti Pinterest nájdete ako prezdobené, tak aj celkom minimalistické želania. Takže pokiaľ sa vám náhodou nebude páčiť ani jedno z týchto, ktoré sme vám vyrobili, máte ticícky iných možností.

Určite neprehliadni: Detailný online snár, ktorý prezradí čo ťa čaká

obrázok na dobrú noc

Obrázky na dobrú noc ako prejav lásky a náklonnosti

Nezabudnite, že obrázky na dobrú noc sú milým spôsobom, ako posilniť spolupatričnosť a vzájomnú náklonnosť. Toto gesto k príjemnému odpočinku využite, keď chcete prejaviť, že na neho alebo ju myslíte.

pekný večer a pokojnú dobrú noc

Poslanie obrázku na dobrú noc veľmi jednoznačne hovorí o tom, že je drahý alebo drahá vo vašich myšlienkach, keď idete spať.

Foto: redakcia krasaastyl.sk

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.