Aj keď sa v oblasti výkladu snov dostávajú viac do popredia v kontexte s ľudským telom zuby, prípadne vlasy, musíme uznať, že aj mihalnice v sne vedia prezradiť celkom dosť. Pokiaľ ste zvedaví, čo vás čaká po sne, v ktorom hrali významnú úlohu krátke, dlhé, umelé alebo riedke a vypadávajúce riasy, čítajte ďalej.

Mihalnice v sne pripomínajú ženskosť, no môžu varovať pred podvodom

Maľovanie rias, no i vo všeobecnosti dôraz na mihalnice v sne, odkazuje nielen na ženskú stránku a snahu zapáčiť sa. Je to tiež aktivita spájaná s mnohými pozitívnymi výkladmi, pričom ich hlavným spojovníkom je napredovanie a vylepšenie životnej situácie. 

Celkovo líčenie sa kvalitnou kozmetikou s očarujúcim výsledkom, keď sa žena páči sama sebe, hovorí o výraznom finančnom prilepšení si. Ale samozrejme, ani v prípade týchto snov sa nestretneme len s úžasnými interpretáciami do života. 

Precízne maľovanie si mihalníc riasenkou naznačuje aj blízke stretnutie sa s nápadníkom. Čím dlhšie sa tejto aktivite v sne venujete, tým je nápadníkov viac.

Problémy pri líčení, ako je napríklad príliš hrubá vrstva riasenky, zalepené mihalnice či zašpinenie si pokožky špirálou však poukazujú na možné problémy pri stretnutí s mužom na rande.

Líčenie sa v zhone znamená, že si máte dať pozor na dvojtvárnosť partnera. Podvod sa hlási o slovo aj v prípade, ak ste niekoho v sne líčili alebo niekto druhý líčil vás.

Oplatí sa prečítať: Priniesli ti umelé mihalnice len zlé skúsenosti? Toto riešenie si zamiluješ!

čo znamená líčenie mihalníc v sne

Dlhé a husté riasy v sne sú veľmi dobrým znamením

Aj v starších snároch sa dlhé, husté a zdravé mihalnice spájajú s radosťou. Predpokladá sa, že pôjde o radosti materiálneho a zmyslového charakteru. Keď priamo v sne vidíte vyrastať husté čierne mihalnice, naplnia sa vám tie najtajnejšie túžby.

Čo znamenajú umelé mihalnice?

Pokiaľ sú vaše krásne mihalnice v sne nie prirodzené, ale nasadzujete si umelé riasy, pravdepodobne budete iniciátorom vášnivých dobrodružstiev. Posilňujete svoju ženskosť, no možno ste ju až predimenzovali, čo nemusí pôsobiť tak príťažlivo, ako ste mali v pláne.

Falošné riasy v sne sa spájajú celkovo s preháňaním, zveličovaním, preexponovaním potrieb či túžob. V reálnom živote sa vám však viac oplatí mať na pamäti zlatú strednú cestu a držať sa jej.

Neprehliadni: Čo prezradia ruky? Podľa ich typu zistíš osobnosť

 

umelé mihalnice v sne

A čo riedke, krátke a vypadávajúce mihalnice?

Podobne ako vypadávajúce zuby či vlasy, tak ani vypadávajúce a preriedené riasy neveštia nič dobré. Zatiaľ čo pri zuboch a vlasoch sa negatívny výklad viaže najmä na zdravotné problémy, pri mihalniciach je viac prítomná možnosť partnerskej straty. 

Aj pri strate mihalníc v sne, resp. pri ich vypadávaní, je súčasťou pocit bezmocnosti. Ani v realite tak nebudete mať možnosť zásadnejšie ovplyvniť situáciu, ktorá nastáva vo vzťahu. Pokiaľ je partner odhodlaný opustiť vás, nič s tým neurobíte.

Krátke, ale tiež spálené riasy taktiež znamenajú stratu. No nemusí byť nevyhnutne materiálneho charakteru. Do úvahy treba brať aj možnosť, že popierate svoju ženskosť, snažíte sa ju eliminovať, a tak vlastne strácate samé seba. No a napokon viečka, ktoré v sne vidíte úplne bez mihalníc, znamenajú, že sa nachádzate v čiernej kapitole svojho života, z ktorej sa budete ešte dlho spamätávať.

Foto: Freepik

vypadávajúce mihalnice v sne

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.