REKLAMA

Aj keď sa v oblasti výkladu snov dostávajú viac do popredia v kontexte s ľudským telom zuby, prípadne vlasy, musíme uznať, že aj mihalnice v sne vedia prezradiť celkom dosť. Pokiaľ ste zvedaví, čo vás čaká po sne, v ktorom hrali významnú úlohu krátke, dlhé a husté vejáre, umelé alebo riedke a vypadávajúce riasy, čítajte ďalej.

Mihalnice v sne pripomínajú ženskosť, no môžu varovať pred podvodom

Maľovanie rias, no i vo všeobecnosti dôraz na mihalnice v sne, odkazuje nielen na ženskú stránku a snahu zapáčiť sa. Je to tiež aktivita spájaná s mnohými pozitívnymi výkladmi, pričom ich hlavným spojovníkom je napredovanie a vylepšenie životnej situácie.

Celkovo líčenie sa kvalitnou kozmetikou s očarujúcim výsledkom, keď sa žena páči sama sebe, hovorí o výraznom finančnom prilepšení si. Ale samozrejme, ani v prípade týchto snov sa nestretneme len s úžasnými interpretáciami do života.

Precízne maľovanie si mihalníc riasenkou naznačuje aj blízke stretnutie sa s nápadníkom. Čím dlhšie sa tejto aktivite v sne venujete, tým je nápadníkov viac.

Problémy pri líčení, ako je napríklad príliš hrubá vrstva riasenky, zalepené mihalnice či zašpinenie si pokožky špirálou však poukazujú na možné problémy pri stretnutí s mužom na rande.

Líčenie sa v zhone znamená, že si máte dať pozor na dvojtvárnosť partnera. Podvod sa hlási o slovo aj v prípade, ak ste niekoho v sne líčili alebo niekto druhý líčil vás.

čo znamená líčenie mihalníc v sne

Sny o mihalniciach u mužov

Nič dobré netreba čakať ani vtedy, keď sa mužovi sníva o žene, ktorá si robí make-up a líči si mihalnice. V tomto prípade je výklad o dosť pochmúrnejší. Žena, ktorú vidí v tejto situácii, mu s veľkou pravdepodobnosťou prinesie psychické utrpenie.

Dlhé a husté riasy v sne sú veľmi dobrým znamením

Aj v starších snároch sa dlhé, husté a zdravé mihalnice spájajú s radosťou. Predpokladá sa, že pôjde o radosti materiálneho a zmyslového charakteru. Keď priamo v sne vidíte vyrastať husté čierne mihalnice, naplnia sa vám tie najtajnejšie túžby.

Oplatí sa prečítať: Priniesli ti umelé mihalnice len zlé skúsenosti? Toto riešenie si zamiluješ!

Čo znamenajú umelé mihalnice?

Pokiaľ sú vaše krásne mihalnice v sne nie prirodzené, ale nasadzujete si umelé riasy, pravdepodobne budete iniciátorom vášnivých dobrodružstiev. Posilňujete svoju ženskosť, no možno ste ju až predimenzovali, čo nemusí pôsobiť tak príťažlivo, ako ste mali v pláne.

Falošné riasy v sne sa spájajú celkovo s preháňaním, zveličovaním, preexponovaním potrieb či túžob. V reálnom živote sa vám však viac oplatí mať na pamäti zlatú strednú cestu a držať sa jej.

REKLAMA

Super tip od nás: Ako dosiahnuť krásne husté a dlhé mihalnice bez umelých rias? Je to jednoduché!

umelé mihalnice v sne

A čo riedke, krátke a vypadávajúce mihalnice?

Podobne ako vypadávajúce zuby či vlasy, tak ani vypadávajúce a preriedené riasy neveštia nič dobré. Zatiaľ čo pri zuboch a vlasoch sa negatívny výklad viaže najmä na zdravotné problémy, pri mihalniciach je viac prítomná možnosť partnerskej straty.

Neprehliadni: Čo prezradia ruky? Podľa ich typu zistíš osobnosť

Aj pri strate mihalníc v sne, resp. pri ich vypadávaní, je súčasťou pocit bezmocnosti. Ani v realite tak nebudete mať možnosť zásadnejšie ovplyvniť situáciu, ktorá nastáva vo vzťahu. Pokiaľ je partner odhodlaný opustiť vás, nič s tým neurobíte.

Krátke, ale tiež spálené riasy taktiež znamenajú stratu. No nemusí byť nevyhnutne materiálneho charakteru. Do úvahy treba brať aj možnosť, že popierate svoju ženskosť, snažíte sa ju eliminovať, a tak vlastne strácate samé seba.

No a napokon viečka, ktoré v sne vidíte úplne bez mihalníc, znamenajú, že sa nachádzate v čiernej kapitole svojho života. Pravdepodobne sa z nej budete ešte dlho spamätávať.

Tiež zaujme: Ako si vykúzliť ideálny tvar obočia? Vodítkom je typ tváre a tento postup

vypadávajúce mihalnice v sne

Aké riasy v sne signalizujú prechod k negatívnemu zmýšľaniu a
depresii?

Nielen krátke, riedke a vypadnuté mihalnice sú negatívnou predzvesťou v živote snívajúceho. Spozornieť by ste mali i v prípade, pokiaľ majú mihalnice v sne inú ako čiernu farbu. Čím je sfarbenie rias bledšie, tým nepríjemnejšie bude zasiahnutá vaša psychika.

Po takomto sne by ste mali myslieť a robiť všetko pre svoju vnútornú obrodu. A taktiež neustále si pripomínať všetko pozitívne vo vašom živote, predovšetkým vlastné úspechy, no a, samozrejme, popracovať na svojom sebavedomí. Budete to čoskoro zoči-voči krutej realite
veľmi potrebovať.

Zvláštny sen o strihaní si mihalníc nožničkami

Celkom paradoxne by vás nemal vydesiť sen, v ktorom si striháte mihalnice nožničkami. Poukazuje totiž na to, že vám síce nejaká udalosť zasiahne výrazne do vašich plánov, ktoré budete musieť napokon zrušiť, no v konečnom dôsledku to nevyznie negatívne. Práve naopak, tešiť sa môžete na spontánny výlet alebo nečakané prekvapenie.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.