REKLAMA

Je tu jeseň a spolu s ňou prichádzajú v manikúre na rad sýtejšie odtiene lakov. Alebo aj nie? V nasledujúcich kolážach sú zahrnuté nielen tipy na jesennú manikúru. Trendy v manikúre totiž prechádzajú a držia sa naprieč ročnými obdobiami. A my si teraz povieme, o ktoré konkrétne ide.

Najlacnejšia profesionálna manikúra i pedikúra TU >>>

Tri farby na nechtoch alebo rovno dúha?

Viacfarebnosť na nechtoch je už nejaký ten čas v kurze a bude aj na jeseň. Pre trendy vzhľad využite aj tri odtiene, no pokojne i všetky farby dúhy. Ani v tomto ročnom období neprestrelíte, keď bude vaša manikúra žiariť mnohými jasnými farbami. Môžete si dokonca vybrať i z letnejšie pôsobiacich neónových či jemnejších pastelových. A aj keď prejdete na tlmenejšie odtiene, stále pouvažujte nad skombinovaním viacerých farieb. Hoci by aj boli len tón v tóne.

dúhová manikúra
Zdroj: Pinterest

Francúzska manikúra – farebná i úzka

Francúzska manikúra býva väčšinou top voľbou, pokiaľ chcete staviť na eleganciu a prirodzenejší vzhľad nechtov. Súčasná trendy francúzska manikúra však vôbec nie je prehliadnuteľná. Možno ju označiť za obrátenú francúzsku manikúru, keď sú špičky nechtov nalakované farebným lakom. A rovnako IN je i veľmi tenučký voľný okraj francúzskej manikúry.

Pozri aj: Manikúra na leto: Páči sa ti s kvetmi alebo ovocím?

francúzska manikúra
Zdroj: Pinterest
REKLAMA

Aké vzory sú trendy v manikúre?

Okrem farebných obrysov nechtov, resp. ich špičiek zostanete maximálne trendy, ak sa vaša manikúra bude niesť v duchu geometrických tvarov. Horúcim tipom na nechty je nielen čistá geometria a bodky, ale i rôzne nápisy.

grafika na nechtoch
Zdroj: Pinterest
A aby sme nezabudli, na jeseň sa hodí dodať manikúre aj motívy spojené s týmto ročným obdobím, teda rôzne listy a lístky v žltej, oranžovej či hnedej a zastretej zelenej. Prípadne jesenne pôsobiace červené bobuľky. Tlmenejšia žltá a oranžová však na nechtoch ukážu veľmi pekne aj v prípade, ak ich už ničím nedozdobíte. Do popredia sa taktiež dostáva fialová manikúra.

Zaujme ťa: Domáca maska na suché ruky: Lacná a jednoducho skvelá

jesenná manikúra
Zdroj: Pinterest
A na záver ešte dodáme, že matné lakové úpravy sú na ústupe a postupne ich nahrádzajú lesklejšie pazúriky. Pokiaľ ste teda nerozhodné, vyberte si radšej lesklú verziu manikúry.
manikúra na jeseň

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.