REKLAMA

Počas horúcich dní nemeňte len oblečenie za vzdušnejšie a farebnejšie. Popremýšľajte aj nad tým, ako zažiarite vďaka výraznej letnej manikúre. Na dovolenke alebo hoci aj v práci –  nalaďte sa na veselšiu a bezstarostnejšiu strunu. Prinášame vám super inšpiráciu z Pinterestu. Na svoje si prídu najmä dámy milujúce extravaganciu na nechtoch. Manikúra na leto jednoducho musí mať šťavu. No vybrať si môžete aj decentnejšie a menej „kričiace“ inšpirácie. Veselé kvetiny alebo ovocie na nechtoch? Čomu dáte prednosť? Nech sa páči, tu je za priehrštie skvelých nápadov.  

Najlacnejšia profesionálna manikúra i pedikúra TU >>>

Trendy manikúra na leto 2022

Letnej manikúre tento rok kraľuje pastelový look. Neviete si vybrať zo zelenej, ružovej, modrej či žltej pastelovej farby? V tom prípade stavte na dúhovú manikúru, ktorá je top favoritom letnej sezóny 2022. 

pastelové nechty

Zdroj: Pinterest

Môžete si vybrať niekoľko pastelových farieb, ktoré k sebe ladia a každý necht bude predstavovať jednu farbu dúhy. Pokiaľ sa odvážite na niečo komplikovanejšie, môžete si skúsiť na nechtoch vytvoriť z pastelových farieb aj geometrické tvary či línie. Prípadne sa zverte do rúk dobrej manikérky, ktorá vám vykúzli originálne dielo. Či už v salóne alebo doma, základom sú kvalitné laky, ktoré na pazúrikoch vydržia hoc aj počas celotýždňovej dovolenky.

manikúra na leto 2021

Zdroj: Pinterest

Stále je pomerne horúcim aj „wavy trend“. Dizajn vlniek v rôznych farbách a podobách dodáva nechtom tú pravú letnú atmosféru. Vybrať si môžete ako z jemných jednofarebných vlniek na okrajoch nechtov, tak aj z pestrofarebných výrazných v ich strede.

REKLAMA

Niečo pre romantičky – kvetinová manikúra

Kvietky sa nemusia niesť len jarou. Na nechtoch ich pokojne prevetrajte aj počas leta a neváhajte im dodať i výraznejšie farby. Vizuálne dominantnejšie kvety vyniknú najlepšie na transparentnom podklade.

Kvetinová manikúra

Zdroj: Pinterest

Ak sa však bojíte príliš extravagantnej lúky na vašich nechtoch, skúsiť môžete i minimalistické riešenie. To znamená, že kvetinový dizajn bude mať len jeden necht. Kvetinová manikúra môže byť na jednej strane decentná a jemná, ale na tej druhej oplývať kvetinami rôznych druhov a veselými farbami. Trendy je najmä žltá či oranžová. Vyberte si podľa vlastného gusta.

Neprehliadni: Ako predĺžiť výdrž laku na nechtoch? Takto dosiahneš 7 dní i viac!

manikúra s kvetmi

Zdroj: Pinterest

Šťavnaté ovocie na nechtoch

Pokiaľ zastávate jednoznačný názor, že kvety patria len k jarnej manikúre, máme pre vás druhé riešenie. Vyslovene letnou manikúrou bude tá so šťavnatým ovocím. Práve horúce letné dni sú najideálnejším časom, aby ste si ananás, citrusy či melón naplno vychutnali aj na nechtoch. V žiarivých farbách, samozrejme.

Najlacnejšia profesionálna manikúra i pedikúra TU >>>

ovocná manikúra

Zdroj: Pinterest

Ako môžete vidieť, aj ovocná manikúra môže byť bláznivejšia, ale i jemnejšia. Pokiaľ však máte chuť, dajte si na každý nechtík iné ovocie. Počas letných chvíľok sa predsa môžete trochu odviazať.

Manikúra na leto samozrejme nemusí zahŕňať len kvety či ovocie. Stále však platí, že jej základom by mali byť pastelovejšie či sviežejšie alebo tiež neónovejšie odtiene. Tie tlmené, tmavé a sofistikovanejšie si zas užijete v iných ročných obdobiach. 

Pozri tiež: Trendy v manikúre, z ktorých si budeš vedieť vybrať

manikúra s ovocím

Zdroj: Pinterest

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.