Premýšľate nad tým, ako počas horúcich dní zažiarite, a to aj vďaka výraznej letnej manikúre? Prinášame vám super inšpiráciu z Pinterestu. Na svoje si prídu najmä dámy milujúce extravaganciu na nechtoch. Manikúra na leto jednoducho musí mať šťavu. No vybrať si môžete aj decentnejšie a menej „kričiace“ inšpirácie. Veselé kvetiny alebo ovocie na nechtoch? Čomu dáte prednosť? Nech sa páči, tu je za priehrštie skvelých nápadov. 

Trendy manikúra na leto 2021

Letnej manikúre tento rok kraľuje takzvaný „wavy trend“. Dizajn vlniek v rôznych farbách a podobách dodáva nechtom tú pravú letnú atmosféru. Výhodou je, že trendy budete ako v prípade jemných jednofarebných vlniek na okrajoch nechtov, tak aj pestrofarebných výrazných v ich strede.

manikúra na leto 2021

Zdroj: Pinterest

Niečo pre romantičky – kvetinová manikúra

Kvietky sa nemusia niesť len jarou. Na nechtoch ich pokojne prevetrajte aj počas leta a neváhajte im dodať i výraznejšie farby. Vizuálne dominantnejšie kvety vyniknú najlepšie na transparentnom podklade.

Kvetinová manikúra

Zdroj: Pinterest

Ak sa však bojíte príliš extravagantnej lúky na vašich nechtoch, skúsiť môžete i minimalistické riešenie. To znamená, že kvetinový dizajn bude mať len jeden necht. Kvetinová manikúra môže byť na jednej strane decentná a jemná, ale na tej druhej oplývať kvetinami rôznych druhov a veselými farbami. Trendy je najmä žltá či oranžová. Vyberte si podľa vlastného gusta.

Ďalšia inšpirácia: Komu sa hodia krátke vlasy? Tento jednoduchý trik to prezradí

manikúra s kvetmi

Zdroj: Pinterest

Šťavnaté ovocie na nechtoch

Pokiaľ zastávate jednoznačný názor, že kvety patria len k jarnej manikúre, máme pre vás druhé riešenie. Vyslovene letnou manikúrou bude tá so šťavnatým ovocím. Horúce dni sú najideálnejším časom, aby ste si ananás, citrusy či melón naplno vychutnali aj na nechtoch. V žarivých farbách, samozrejme.

ovocná manikúra

Zdroj: Pinterest

Ako môžete vidieť, aj ovocná manikúra môže byť bláznivejšia, ale i jemnejšia. Pokiaľ však máte chuť, dajte si na každý nechtík iné ovocie. Počas letných chvíľok sa predsa môžete trochu odviazať. Manikúra na leto samozrejme nemusí zahŕňať len kvety či ovocie, základom by však mali byť pastelovejšie či sviežejšie alebo tiež neónovejšie odtiene. Tie tlmené, tmavé a sofistikovanejšie si zas užijete v iných ročných obdobiach. 

Pozri tiež: Trendy v manikúre, z ktorých si budeš vedieť vybrať

manikúra s ovocím

Zdroj: Pinterest

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.