REKLAMA

Podľa príslovia má krátke nohy a časom vyjde najavo. Vedomý alebo nevedomý výmysel, zahmlievanie, zapieranie, nepravda, ktorá je vydávaná za pravdu – to je lož. Klamstvo má rôzne podoby. Či už je lož milosrdná alebo zákerná, základ je rovnaký a mali by sme sa jej oblúkom vyhýbať. Pravdou však je, že v živote už zaklamal každý. Viete však, ktoré znamenie najviac klame? Aby sme ale boli presnejší, ľudia v ktorých znameniach zverokruhu majú ku klamstvu najbližšie? Teraz vám to prezradíme.

Na koho si dávať pozor? Tretie miesto na stupienku klamárov patrí Blížencom

Ešte pred tým, ako sa pozrieme na znamenie, ktoré klame najviac, pozrime sa na tretie a druhé miesto v rebríčku najväčších klamárov zverokruhu.

Na treťom mieste sa nachádzajú dvojtvárni Blíženci, ktorých živlom je vzduch a odráža sa to aj na ich vrtkavosti a rozlietanosti. Podobné sú aj ich myšlienkové pochody.

Pozitívne je rozhodne to, že sú Blíženci plní nápadov. Dopredu ich poháňa zvedavosť, ale zároveň neposedia a ich flexibilita ich často núti meniť nielen priority, ale aj pravidlá hry. Neraz zabúdajú na sľuby a záväzky, lebo hlavou im už behá niečo úplne iné. A keď má človek v znamení Blížencov veľa plánov, niektoré už jednoducho nedokončí. Na sľuby od Blížencov sa teda radšej nespoliehajte. Možné je aj to, že ich celkom poprie.

Rovnako treba povedať, že Blíženci radi prifarbujú svoje zážitky, ktoré s obľubou a s veľkou pompou prezentujú v kruhu priateľov. Aj tie teda treba brať s istou rezervou.

Nie je to znamenie, ktoré najviac klame, ale nemá od neho ďaleko! Falošný Býk vie narobiť problémy

Možno vás to prekvapí, ale aj serióznosť vyžarujúci Býk dokáže klamať tak, až sa hory zelenajú. Na našom pomyselnom „stupni víťazov“ medzi klamármi obsadil druhé miesto.

Jeho hlavným problémom, a tým pádom problémom ľudí, ktorí sú s ním v dennom kontakte, je pretvárka a faloš v rôznom rozsahu. Niekedy ju používa len preto, aby sa zapáčil, inokedy chce vyslovene ublížiť. K tomu sa uchyľuje napríklad vtedy, keď mu ide o pomstu.

REKLAMA

Býk nemá problém ani s intrigami v práci a ohováraním. Ku svojmu životu v zásade potrebuje dostatok komfortu a istú zábezpeku, no a pokiaľ by mal o to prísť, vytasí najťažšie zbrane. 

V takejto núdzovej situácii sa naplno prejaví aj jeho sklon k manipulácii druhých ľudí. Preto si Býkove vyjadrenia dobre preverujte. A to najmä v prípade, keď je v úzkych a ohrozuje ho diskomfort. Nenechajte sa ním zmiasť, väčšinou dobre ovláda to, čo chcete počuť. 

Pozri tiež:Čo prezradia ruky? Podľa ich typu zistíš osobnosť

Ktoré znamenie najviac klame? Toto je víťaz medzi klamármi!

Ktoré znamenie najviac klame a vyslúžilo si miesto na stupni víťazov? Sú to prekvapivo ľudia narodení v znamení Váh.

Asi si poviete, že Váhy milujúce spravodlivosť a harmóniu predsa nemôžu patriť medzi tých najprefíkanejších klamárov, no ako sa hovorí, pod lampou je najväčšia tma. Tie z Váh, ktoré sa v živote priklonia na horšiu stranu, dokážu v klamaní priam vynikať. Nemajú problém so zavádzaním a neúprimnosťou. A to najmä v prípadoch, kedy by mala byť ohrozená ich prestíž.

Váhy sú diplomati, ktorí si radi dopomôžu k úspechu tým, že nepovedia úplne všetko, čo by bolo treba povedať. Ohýbajú si pravdu tak, ako im v danom momente najviac vyhovuje. A čo je na najhoršie, ich zavádzania a klamstvá odhalí len málokto.

Pomôže ti: Ako sa lepšie sústrediť a naštartovať svoj mozog na plné obrátky?

Samozrejme, že rebríček klamárov treba brať s istým odstupom, pretože nie je pravdou, že takto sa musia do bodky správať ľudia narodení v spomínaných znameniach. Pokiaľ chcete mať jednoznačnejšiu astrologickú odpoveď, treba vychádzať z komplexnejších údajov, ako je napríklad presný čas a miesto narodenia. Vo všeobecnosti však môžeme zhrnúť, že najväčšie sklony ku klamaniu majú Blíženci, Býk a Váhy. A nezabúdajte, že lož nás ťahá za nos aj tam, kde ju nečakáme. 

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.