REKLAMA

Naša séria partnerských horoskopov pokračuje znamením Raka, ktoré zahŕňa obdobie narodenia od 22. 6. do 22. 7. Ktoré znamenie sa hodí k Rakovi najlepšie? Okrem top hviezdnej partnerskej kombinácie vám prezradíme aj ďalšie dve možnosti ideálne na dlhodobý a stabilný vzťah.

Račia energia sa spája so živlom vody a vládnucou planétou je Mesiac. Podobne ako Mesiac ovplyvňuje príliv a odliv na Zemi, tak v emocionálnom prílive a odlive sa aj niekoľkokrát za deň nachádza Rak. Je povestný svojimi zmenami nálad a precitlivelosťou. Už to jasne napovedá, že najideálnejšie spojenie Raka bude so znamením, ktoré je dostatočne stabilné a zároveň dokáže byť v komunikácii pozorné a jemné.

Ktoré znamenia sa hodia k Rakovi najviac? S týmito nájde stabilitu v neistom svete

Ešte pred tým, ako sa dostaneme k najideálnejšiemu partnerovi podľa znamenia zverokruhu pre Raka, spomenieme dve mimoriadne perspektívne spojenia. S nimi nájde jemný a vnímavý Rak zdravé vyváženie.

Neprehliadni: Test lásky pre ženy: 15 otázok, ktoré odhalia pravdu o vzťahu

Čo vyžaduje Rak od svojho partnera okrem nutnej dávky stability? Potrebuje byť na svojho partnera hrdý. V prvom momente je pre Raka dôležitý aj vzhľad, ale predovšetkým vystupovanie. Rak si potrpí na dobré spôsoby a v hĺbke duše je tradicionalista.

Konzervatívny prístup k životu by teda mal zdieľať aj partner Raka. Taktiež by mal partner Raka prijať a spracovať jeho zvýšenú senzitívnosť. Tá ide ruka v ruke s kreativitou tohto inšpiratívneho stvorenia, ktoré potrebuje od partnera stálu emocionálnu podporu. Zvýšený dôraz kladie na domáce zázemie a rodinu.

RAK – RYBY

Obidve vodné znamenia sú pri prvotnom kontakte ostýchavé, no keď sa oťukajú a začnú spolu chodiť, čoskoro zistia, že si môžu naozaj veriť. Po tom, ako sa vzájomne otvoria a uvoľnia sa, dostane vzťah rýchlejší spád.

Dôvera, stabilita a spoločné rodinné cítenie z nich robí súladný pár. Rak i Ryby harmonizujú na úrovni romantickej, ktorú si naozaj užívajú, tak i na úrovni praktickej. Spoločne dokážu zdolať aj veľké prekážky.

Sú si blízko v náhľade na život a budúcnosť. Rodina je pre Raka i Ryby hodnotou, ktorú neprekoná nič a urobia pre ňu čokoľvek. Aj preto ich puto ešte viac upevnia spoločné deti. Ukážkovo sa o ne starajú a energiu, ktorú venujú domácnosti a deťom, sa snažia medzi seba rovnomerne rozložiť.

Zaujme ťa: Práca snov podľa znamenia zverokruhu: Robíš to, čo ťa napĺňa?

ktoré znamenie sa hodí k rakovi podľa znamenia zverokruhu

Jediné, čo by mohlo naštrbiť partnerstvo Raka a Rýb, je prílišný stereotyp. Keďže obe znamenia majú v zásade radi istú rutinu a svoje domáce pohodlie, musia sa nútiť do toho, aby vybočili z bežných koľají a dodali do vzťahu nové oživujúce podnety.

So svojim bohatým a kreativitou prekypujúcim vnútorným životom sa problematicky delí, a to ako Rak, tak aj Ryby. Ťažšie sa im nápaditosť pretavuje do spoločne strávených chvíľ. Viac rodinu v tomto smere potiahnu Ryby. Nové podnety môžu mať podobu rodinných výletov do prírody či za kultúrou, ale aj formu spoločných kreatívnych koníčkov.

Super nápady na vybehnutie zo stereotypu TU >>>

REKLAMA

RAK – LEV

Aj keď v tejto kombinácii znamení je spojená voda s ohňom, ide o prípad, keď sa protiklady priťahujú a prirodzene dopĺňajú. A hoci je väčšia pravdepodobnosť, že partneri v týchto znameniach nebudú vždy vibrovať na rovnakej strune, predsa len ich rozdielnosť nie je takým zásadným problémom, ktoré by tolerancia a snaha o hľadanie kompromisov nevyriešili.

Veľkým plusom je, že vzájomne v sebe partneri v Rakovi a Levovi nachádzajú to, čo im osobitne chýba, prípadne to majú oslabené. A spolužitím sa teda posilňujú ich kvality a podnecujú sa vo svojich dobrých vlastnostiach.

Krásny darček z lásky pre svoju polovičku nájdeš TU >>> 

ktoré znamenia sú vhodné k Rakovi

Lev dokáže tolerovať u Raka zmeny nálad a brať ich s nadhľadom. Zatiaľ čo Rak nezabudne Leva pochváliť za jeho snahu. Väčšinou žena Rak poskytuje mužovi Levovi v ich spoločnom príbytku nenahraditeľné útočisko, ktoré potrebuje na zregenerovanie síl. 

Lev zas dodáva Rakovi stabilitu, podporu, ale aj potrebnú dávku zaujímavých podnetov, takže nuda im nehrozí. Spoločným tmelom okrem rodinných hodnôt je aj ich spoločná záľuba v umení a kreatívnych činnostiach.

Donáška kvetov a darčekových boxov kdekoľvek na Slovensku >>>

TOP partner pre Raka podľa zverokruhu

Ktoré znamenie sa hodí k Rakovi najviac zo všetkých? Hlbokého pochopenia a súladu sa Rak dočká predovšetkým u Býka. Toto zemské znamenie poskytuje partnerovi v znamení Raka ukotvenie, reprezentatívnosť i zhodu v kľúčových životných otázkach.

RAK – BÝK

V prvom rade treba vyzdvihnúť celkový dojem zo spoločného vyžarovania Raka a Býka. Pôsobia totiž už na prvý pohľad ako seriózny a ukážkový pár, ktorý dbá na dobré spôsoby.

Napriek tomu, že sú brilantným skvostom v každej spoločnosti, sú to v podstate domácke typy. Ich spoločné bývanie oplýva luxusom i útulnosťou, pričom pôsobí rovnako reprezentatívne ako oni sami.

Vybrali sme: Osobnosť človeka podľa pier: Čo prekvapujúce odhalí tvar a veľkosť úst?

partner pre Raka podľa znamenia zverokruhu

Partneri v znamení Raka a Býka sa taktiež pekne dopĺňajú. Rak približuje Býkovi citlivejší a emocionálne vnímavejší aspekt pri pochopení sveta naokolo, čo býva Býkovou slabinou. No a Býk zas v Rakovi stimuluje tvorivú energiu a rozdúchava vášeň. Ich vzťah má tú správnu iskru aj dynamiku.

Niekedy sa však obaja musia krotiť vo svojich emocionálnych impulzívnych prejavoch, ktoré dokážu najmä Raka zraniť. Po obrúsení hrán však majú najlepšiu prognózu vytvoriť dlhodobé puto, v ktorom sa budú cítiť komfortne a šťastne.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.