Naša séria partnerských horoskopov pokračuje znamením Raka, ktoré zahŕňa obdobie narodenia od 22. 6. do 22. 7. Ktoré znamenie sa hodí k Rakovi najlepšie? Okrem top hviezdnej partnerskej kombinácie vám prezradíme aj ďalšie dve možnosti ideálne na dlhodobý a stabilný vzťah.

Račia energia sa spája so živlom vody a vládnucou planétou je Mesiac. Podobne ako Mesiac ovplyvňuje príliv a odliv na Zemi, tak v emocionálnom prílive a odlive sa aj niekoľkokrát za deň nachádza Rak. Je povestný svojimi zmenami nálad a citlivosťou. Už to jasne napovedá, že najideálnejšie spojenie Raka bude so znamením, ktoré je dostatočne stabilné a zároveň dokáže byť v komunikácii pozorné a jemné.

Ktoré znamenia sa hodia k Rakovi najviac? S týmito nájde stabilitu v neistom svete

Ešte pred tým, ako sa dostaneme k najideálnejšiemu partnerovi podľa znamenia zverokruhu pre Raka, spomenieme dve mimoriadne perspektívne spojenia. S nimi nájde jemný a vnímavý Rak zdravé vyváženie.

Neprehliadni: Test lásky pre ženy: 15 otázok, ktoré odhalia pravdu o vzťahu

Čo vyžaduje Rak od svojho partnera okrem nutnej dávky stability? Potrebuje byť na svojho partnera hrdý. V prvom momente je pre Raka dôležitý aj vzhľad, ale predovšetkým vystupovanie. Rak si potrpí na dobré spôsoby a v hĺbke duše je tradicionalista. Konzervatívny prístup k životu by teda mal zdieľať aj partner Raka. Taktiež by mal partner Raka prijať a spracovať jeho zvýšenú senzitívnosť. Tá ide ruka v ruke s kreativitou tohto inšpiratívneho stvorenia, ktoré potrebuje od partnera stálu emocionálnu podporu. Zvýšený dôraz kladie na domáce zázemie a rodinu.  

RAK – RYBY

Obidve vodné znamenia sú pri prvotnom kontakte ostýchavé, no keď sa oťukajú a začnú spolu chodiť, čoskoro zistia, že si môžu naozaj veriť. Po tom, ako sa vzájomne otvoria a uvoľnia sa, dostane vzťah rýchlejší spád. Dôvera, stabilita a spoločné rodinné cítenie z nich robí súladný pár. Rak i Ryby  harmonizujú na úrovni romantickej, ktorú si naozaj užívajú, tak i na úrovni praktickej. Spoločne dokážu zdolať aj veľké prekážky.

Rodina je pre Raka i Ryby hodnotou, ktorú neprekoná nič a urobia pre ňu čokoľvek. Aj preto ich puto ešte viac upevnia spoločné deti. Ukážkovo sa o ne starajú a energiu, ktorú venujú domácnosti a deťom, sa snažia medzi seba rovnomerne rozložiť.

Jediné, čo by mohlo naštrbiť partnerstvo Raka a Rýb, je prílišný stereotyp. 

Zaujme ťa: Práca snov podľa znamenia zverokruhu: Robíš to, čo ťa napĺňa?

ktoré znamenie sa hodí k rakovi podľa znamenia zverokruhu

Keďže obe znamenia majú v zásade radi istú rutinu a svoje domáce pohodlie, musia sa nútiť do toho, aby vybočili z bežných koľají a dodali do vzťahu nové oživujúce podnety.

Tieto nové podnety môžu mať podobu rodinných výletov do prírody či za kultúrou, ale aj formu spoločných kreatívnych koníčkov.

RAK – LEV

Aj keď v tejto kombinácii znamení je spojená voda s ohňom, ide o prípad, keď sa protiklady priťahujú a prirodzene dopĺňajú. A hoci je väčšia pravdepodobnosť, že partneri v týchto znameniach nebudú vždy vibrovať na rovnakej strune, predsa len ich rozdielnosť nie je takým zásadným problémom, ktoré by tolerancia a snaha o hľadanie kompromisov nevyriešili.

Veľkým plusom je, že vzájomne v sebe partneri v Rakovi a Levovi nachádzajú to, čo im osobitne chýba. A spolužitím tiež podnecujú svoje dobré vlastnosti. Lev dokáže tolerovať u Raka zmeny nálad a brať ich s nadhľadom. Zatiaľ čo Rak nezabudne Leva pochváliť za jeho snahu. Väčšinou žena Rak poskytuje mužovi Levovi v ich spoločnom príbytku nenahraditeľné útočisko, ktoré potrebuje na zregenerovanie síl. 

ktoré znamenia sú vhodné k Rakovi

Lev zas dodáva Rakovi stabilitu, podporu, ale aj potrebnú dávku zaujímavých podnetov, takže nuda im nehrozí. Spoločným tmelom okrem rodinných hodnôt je aj ich spoločná záľuba v umení a kreatívnych činnostiach.

TOP partner pre Raka podľa zverokruhu

Ktoré znamenie sa hodí k Rakovi najviac zo všetkých? Hlbokého pochopenia a súladu sa Rak dočká predovšetkým u Býka. Toto zemské znamenie poskytuje partnerovi v znamení Raka ukotvenie, reprezentatívnosť i zhodu v kľúčových životných otázkach.

RAK – BÝK

V prvom rade treba vyzdvihnúť celkový dojem zo spoločného vyžarovania Raka a Býka. Pôsobia totiž už na prvý pohľad ako seriózny a ukážkový pár, ktorý dbá na dobré spôsoby. Napriek tomu, že sú brilantným skvostom v každej spoločnosti, sú to v podstate domácke typy. Ich spoločné bývanie oplýva luxusom i útulnosťou, pričom pôsobí rovnako reprezentatívne ako oni sami.

partner pre Raka podľa znamenia zverokruhu

Partneri v znamení Raka a Býka sa taktiež pekne dopĺňajú. Rak približuje Býkovi citlivejší a emocionálne vnímavejší aspekt pri pochopení sveta naokolo, čo býva Býkovou slabinou. No a Býk zas v Rakovi stimuluje tvorivú energiu a rozdúchava vášeň. Ich vzťah má tú správnu iskru aj dynamiku.

Vybrali sme: Osobnosť človeka podľa pier: Čo prekvapujúce odhalí tvar a veľkosť úst?

Niekedy sa však obaja musia krotiť vo svojich emocionálnych impulzívnych prejavoch, ktoré dokážu najmä Raka zraniť. Po obrúsení hrán však majú najlepšiu prognózu vytvoriť dlhodobé puto, v ktorom sa budú cítiť komfortne a šťastne. 

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.