REKLAMA

Chcete vedieť, ktorý partner či partnerka budú pre vás podľa zverokruhu zásahom do čierneho? Ktoré znamenia sa k sebe hodia tak, že majú najväčší predpoklad spolu zostarnúť? A samozrejme, ešte pred tým spolu žiť, zobrať sa, vybudovať domov s veľkým D a zažiť úžasnú plavbu životom. 

V nasledujúcom článku nájdete jasnú odpoveď, akí muži a ženy sa k vám hodia podľa znamenia. Možno zistíte, že práve aktuálny vzťah, je pre vás podľa hviezd tou najlepšou možnosťou. Vybrali ste si správneho partnera či partnerku? Čítajte ďalej. Najharmonickejšie TOP páry podľa zverokruhu majú pred sebou ružovú budúcnosť, ktorá sa nesie v znamení silnej lásky. Toto sú oni.

BARAN – LEV

Znamenia, ktoré sa k sebe hodia do manželstva, začneme ohnivým spojením, ktoré je prekvapivo harmonické. Aké vlastnosti ich spájajú? Je to otvorenosť, srdečnosť a podobné konzervatívne hodnotové nastavenie.

No a tým, že sú obe znamenia ohnivé, spolu im nuda rozhodne nehrozí. Aj to môže byť jeden z dôvodov, prečo je spojenie Baran – Lev také trvácne. Dokážu sa totiž vzájomne podnecovať, inšpirovať aj prekvapovať. Hoci ide o trochu taliansky vzťah plný intenzívnych emócií, i tak (alebo práve preto) vie byť mimoriadne naplňujúci.

Donáška kvetov a darčekových boxov kdekoľvek a kamkoľvek v rámci Slovenska >>>

No a puto, ktoré sa medzi Baranom a Levom časom a spoločnými zážitkami vytvára, býva spravidla neskutočne silné. Vyhovujú si ako v sexuálnej oblasti, tak aj v tej emocionálnej. Táto kombinácia je výborná nielen pre milostný vzťah, ale aj v práci môžu tvoriť neporaziteľné duo. Právom patria medzi znameniami medzi TOP páry zverokruhu.

BÝK – RAK

Ktorému páru to podľa zverokruhu pristane najviac nielen z hľadiska vnútorného hodnotového a emocionálneho prepojenia, ale aj vizuálne? Odpoveďou je spojenie Býk – Rak.

Spolu pôsobia ako kráľ a kráľovná – mimoriadne reprezentatívne. A tak vyzerá aj ich spoločné hniezdo, v ktorom sa o „krb“ starajú rovným dielom. Obaja sú v zásade domácke typy, i keď sa z času na čas blysnú v spoločnosti.

Zaujme ťa: TOP vášnivé znamenia zverokruhu: Patríš medzi ne? 

Ktoré znamenia sa k sebe hodia najviac

Ich priority maximálne korešpondujú. Všetko sa to točí okolo rodiny a domova, v ktorom sa môžu cítiť najbezpečnejšie a zároveň najužitočnejšie. Iskra vášne v tomto prípade vychádza zo stability a hlbokého porozumenia. V tomto TOP páre podľa zverokruhu však nechýba okrem oddanosti rodine ani vášeň, hoci v ich podaní má umiernenejšiu a sofistikovanejšiu podobu.

RYBY – ŠKORPIÓN

Ktoré znamenia sa k sebe hodia najviac z vodného spektra zverokruhu? Ktoré vodné znamenia sú pre seba ako stvorené? Spojenie Škorpión – Ryby! Tento pár ťaží predovšetkým z citlivosti na rovnaké podnety. Preto sa Ryby a Škorpión dokážu veľmi dobre pochopiť a rozumejú si i bez slov.

Nespadajú však do klasickej štandardnej predstavy o vzťahu. Veď čo očakávať od tajuplného Škorpióna a fantazírujúcich Rýb? Ich spoločný životný štýl by sa dal označiť ako alternatívny. Možno niekde v chalúpke na kraji lesa či pri jazere a s prácou, ktorá má blízko k umeniu alebo ezoterike. Okrem úletov do výšin však dokážu spoločne stáť aj s nohami na zemi a riešiť i praktické veci života. No a ak náhodou dôjde k miernemu sporu, submisívnejšie Ryby ustúpia Škorpiónovi a aj prípadné oblaky nad ich vzťahom sa zas rozplynú.

REKLAMA

PANNA – KOZOROŽEC

Možno v očiach druhých je spojenie Kozorožec – Panna až príliš konzervatívne a nudné, no pravdou je, že vzájomne sú si darom z nebies. Svoj vzťah rozvíjajú postupne a opatrne. No a takto bez zbytočných emočných výkyvov zakotvia najskôr v priateľstve a neskôr i v manželstve.

Až keď sú si sebou vzájomne istí, až vtedy si s radosťou si naplánujú spoločnú životnú púť. Dominujú v nej pragmatickosť, šetrnosť, praktickosť a pre Kozorožca mimoriadne dôležitý kariérny rast. 

Neprehliadni: Najlepšie darčeky na Valentína pre ženy a mužov: Tipy, z ktorých si určite vyberieš

partner podľa znamenia

Aj keď nepatria medzi tie najvášnivejšie páry vo zverokruhu, majú zvyčajne harmonický a stabilný vzťah. Ich súladnosť stojí na spoločných hodnotových prioritách a môžu sa na seba vzájomne spoľahnúť.

BLÍŽENCI – VÁHY

Kombinácia vzduch – vzduch zaručuje spojeniu Váhy – Blíženci dynamiku a tak trochu aj nepredvídateľnosť. Treba dodať, že kombinácia Blíženci – Vodnár, ako taktiež dynamický a slobodu milujúci pár stúpa prvému spomínanému spojeniu na päty. Možno ich považovať za rovnako vrúcny a silný zväzok, no ako TOP páru sme sa im už venovali TU.

Takže čo je vlastne najlepšie na spojení Blíženci – Váhy? Napriek slobodumilovnosti, ktoré majú obe znamenia v krvi, môžu tvoriť pár celé dekády. Magneticky sa priťahujú, vzájomne si nedokážu odolať a dokonca sú si Blíženci a Váhy schopné vzájomne robiť ústupky.

To je vtipný nápad: Klon svojej polovičky!

Ešte pred svojou spoločnou púťou sa však možno párkrát rozídu a zídu, kým prídu na to, že optimizmus, uvoľnenosť a harmónia sa spolu bok po boku znásobí a urobí ich život naplneným.

Spoločné záujmy, ako cestovanie a návštevy spoločenských podujatí, sú bonusom navyše, ktorý si obaja, ako Blíženci, tak i Váhy, v partnerstve cenia a vedia si ho naplno užívať. Ich láska je naozaj silná, no neraz k nej nepotrebujú „papier“. 

Pozri aj: Ktoré znamenie najviac klame? Dávaj si naň pozor!

kompatibilné znamenia zverokruhu

Čo to znamená? Jednoducho to, že do oficiálneho zväzku sa silou-mocou vzájomne netlačia.

STRELEC – VODNÁR

Odpoveď na otázku, ktoré znamenia sa k sebe hodia, zakončíme trošku výbušnejším, no stále láskyplným spojením. Strelec – Vodnár má mimoriadne sľubnú prognózu na dlhodobý aj manželský vzťah. Kombinácia oheň a vzduch nenechá ani jedného v tomto partnerstve nečinným.

Vzájomne sa v partnerstve podnecujú, inšpirujú a taktiež dopĺňajú. Rozdúchanú vášeň na začiatku vzťahu v zamilovanosti si zachovajú veľmi dlho. A keď Vodnár trochu viac „uletí“,  Strelec ho vráti na zem a usmerní ho. Ohnivé znamenie Strelca si na svojom partnerovi či partnerke v znamení Vodnára navyše cení to, že mu necháva dostatok slobody na sebarealizáciu.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.