REKLAMA

Dnes sa pozrieme bližšie na milostné vzťahy ľudí v znamení Škorpióna. Konkrétne si zodpovieme na otázku, ktoré znamenie sa hodí ku Škorpiónovi najviac z celého zverokruhu. Ale zároveň nás zaujíma aj to, ktoré ďalšie dve znamenia majú taktiež predpoklad podľa tohto horoskopu lásky zažiť so Škorpiónom nielen rýchly románik, ale niečo omnoho hlbšie a stabilnejšie. Pozrite sa teda na jeho kompatibilitu v rámci znamení, ku ktorým bude horieť láskou. Toto sú TOP partneri pre záhadné vodné znamenie Škorpióna, ktoré v kalendári ohraničujú dátumy 24.10. 22.11.

Ktoré znamenia sa hodia ku Škorpiónovi do stabilného vzťahu?

Traduje sa, že Škorpión patrí medzi najkomplikovanejšie znamenia zverokruhu. No a naozaj je veľmi ťažké pochopiť jeho motivácie. Na poli lásky je rovnako veľmi nepredvídateľný. Vládne mu Mars, čo môže byť varovaním pre všetkých partnerov, ktorí by vzťah s ním brali príliš ľahkovážne. Hnev či dokonca pomstu Škorpióna totiž zažiť určite nechcete.

Pozri aj: Komplikovaná povaha? Ak je dieťa Škorpión, využi tieto rady!

Škorpiónovi nemožno uprieť tajuplnú charizmu, ohnivú vášeň, no na druhej strane u neho dokáže eskalovať žiarlivosť aj pri tých najmenších dôvodoch na ňu. Na prvý pohľad vyrovnaný Škorpión dokáže byť vnútorne rozorvaný a plný pretlaku z emócií. Ide zároveň o silnú osobnosť s potrebou rovnocenného partnera.

Skôr, ako vám prezradíme, ktoré znamenie sa hodí ku Škorpiónovi tak, že túto lásku možno považovať za osudovú, rozoberieme si ešte dve spojenia, ktoré taktiež nahrávajú stabilite v partnerstve a nabádajú k manželskému zväzku.

Ako roztopiť srdce svojej drahej? Pozri SEM >>>

škorpión ako partner kto sa k nemu hodí

ŠKORPIÓN – ŠKORPIÓN

Tak toto je naozaj neprehliadnuteľný pár! V spojení dvoch Škorpiónov sa snúbi nepredvídateľnosť, výstrednosť a vášeň s osudovosťou. A tak, ako sa vzájomne ovplyvňujú v dobrom, tak je to aj v zlom zmysle. Bohužiaľ. Závisí ale na miske váh, na ktorú stranu sa priklonia. Od toho sa odvíja do veľkej miery aj úspešnosť vzťahu. V každom prípade ide tak trochu o šialený emocionálny kolotoč, resp. húsenkovú dráhu.

A ak tento pár náhodou neskončí pred oltárom, zaiste sa hoci len dočasné spolužitie nezabudnuteľne podpíše na životoch oboch Škorpiónov.

REKLAMA

Hádam z celého zverokruhu sú k sebe ako partneri neskutočne otvorení a úprimní, čo môže byť vnímané naozaj pozitívne. Samozrejme, nesie to aj nejaké tie riziká. A čo im ešte nechýba okrem temperamentu a otvorenosti? Je to špecifický spôsob nazerania na svet. Pragmatizmus. No a ten spojený so silnými emóciami dokáže priniesť páru okrem zaujímavého životného štýlu i dostatok financií.

Pokiaľ prekonajú vo vzťahu k partnerovi svoje z prirodzenosti vychádzajúce majetnícke sklony a žiarlivosť, môžu sa spoločne tešiť z naozaj inšpirujúceho a energiou prekypujúceho spojenia. Spoločne a s láskou ich nič nezastaví.

ŠKORPIÓN – KOZOROŽEC

V tomto prípade väčšinou nejde o lásku na prvý pohľad. O to pevnejšie má však ich vzťah základy a dlhodobú perspektívu.

Možno je to tak aj vďaka racionálnejšiemu odstupu Kozorožca. Ten do vzťahu prináša kus konzervativizmu a ustaľuje Škorpióna, ktorý má tendenciu bezhlavo vzplanúť. S Kozorožcom je však pokojnejší a nemá problém zakotviť v manželskom prístave.

partnerský horoskop pre škorpióna

Na druhej strane Škorpión pridáva zemskému Kozorožcovi viac vášne do života a ukazuje mu inšpiratívne obzory, ktoré by mu inak zostali ukryté. Ide o láskyplné partnerstvo založené na vzájomnom rešpekte a pomoci. Spolu im väčšinou nič nechýba, a to ani čo sa týka materiálnych vecí a celkového zabezpečenia.

Zaujme ťa: Spoznaj svoj šťastný deň na výhru aj úspešné činy podľa horoskopu

Veľkou devízou tohto hviezdneho spojenia spojenia je i to, že partner Kozorožec nedá svojej polovičke v znamení Škorpióna ani ten najmenší dôvod na žiarlivosť. Pokiaľ si budú vzájomne akceptovať svoje drobné nedostatky, nič nebráni ružovej budúcnosti, ktorá ich s najväčšou pravdepodobnosťou čaká.

TOP partner pre Škorpióna podľa zverokruhu

A konečne sa dostávame k TOP hviezdnej polovičke pre znamenie Škorpióna! Ide rovnako o znamenie pod vplyvom živlu vody. Napriek tomu, že ich spája podobné videnie sveta, sú si v mnohom opozitní. To však nebráni ich veľkej láske. Práve naopak! V tomto prípade sa protiklady naozaj magneticky priťahujú. Tak teda, ktoré znamenie sa hodí ku Škorpiónovi najviac zo všetkých?

ŠKORPIÓN – RYBY

Áno, Škorpión a Ryby k sebe jednoducho patria a sú maximálne súladní. Keď nájdu kľúč k srdcu toho druhého, pochopia sa aj bez slov.

Čo je naozaj podstatné v tomto vzťahu, je fakt, že Ryby dokážu plne akceptovať dominanciu Škorpióna a zároveň mu nedávajú dôvod na žiarlivosť.

Vybrali sme: Odhaľ osobnosť podľa účesu: A čo prezrádza o tebe obľúbená úprava vlasov?

aké znamenia sa hodia k škorpiónovi

Týmto dvom znameniam to klape ako v láske a rodinnom živote, tak aj v priateľskom či kolegiálnom vzťahu. Veľmi pekne sa dopĺňajú. Keby aj náhodou došlo k malým nezhodám, Ryby sú ochotné bez väčších problémov Škorpiónovi ustúpiť, prípadne zahladiť spor tak, že si to partner ani nevšimne.

Harmonický balans vo vzťahu však udržujú obaja, každý svojím štýlom. Rybám imponuje najmä to, že so Škorpiónom sa cítia naozaj vrúcne milované a v bezpečí. Fantazírujúce Ryby a tajuplný Škorpión vytvárajú síce nie úplne štandardný, ale zato mimoriadne stabilný pár.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.