REKLAMA

Určite to poznáte, v jeden deň sa vám darí a všetko ide ako po masle, no a v iný sa zas od rána pokazí, čo sa dá. Práve preto, pokiaľ máte veľké plány a dôležité aktivity, alebo si túžite podať žreb a vyhrať, mali by ste počúvať hviezdy a realizovať to vo svoj šťastný deň. Veríte vo fatalizmus, teda predurčenosť osudom či vyššou silou, alebo ste deterministi? Či je to tak, alebo onak, mohli by ste tomu dať aspoň šancu. Spoznajte svoj šťastný deň na výhru.

Samozrejme, že aj iné okolnosti zohrávajú svoju podstatnú úlohu, no váš NAJ deň v týždni vám dodá pozitívnu energiu a super naladenie smerujúce k úspechu. Ktorý je teda váš šťastný deň na výhru a plnenie veľkých snov? Nakloňte šťastenu na svoju stranu a urobte krok k hojnosti vďaka správnemu načasovaniu. Kedy si plánovať veľké veci zistíte vďaka znameniu, v ktorom ste sa narodili.

Pondelok ako šťastný deň na výhru pre Raka

Môže sa zdať, že pondelok predsa nemôže byť šťastným dňom pre nikoho, no nie je to tak. Pozitívne vibrácie dodáva predovšetkým ľuďom vo vodnom znamení Raka.

A má to veru aj svoje pádne opodstatnenie. Raci sú v podstate pracanti, pre ktorých je pondelok ďalšou výzvou na úspešné naštartovanie nového týždňa. Veľký význam má pre nich samotné plánovanie.

A práve na pondelok by si mali Raci naplánovať tie najťažšie a najkomplikovanejšie činnosti, aby si ich mohli elegantne vyčiarknuť zo svojho TO DO listu. Pôjdu im totiž od ruky a dostatok energie im zostane aj na voľnočasové aktivity. Dariť sa im bude v umeleckej sfére, kedy majú šancu vytvoriť ohromujúce diela, ale aj vo vedeckej oblasti, keď im môže prozreteľnosť vnuknúť úžasný nápad, zlepšovák či vynález.

Tiež si prečítaj: Práca snov podľa znamenia zverokruhu: Robíš to, čo ťa napĺňa?

No a samozrejme, pondelok je pre Rakov ideálnym časom na výhru. Zapojiť sa môžu napríklad do žrebovania o hmotné či peňažné výhry.

Utorok sa darí Baranovi a Škorpiónovi

Baran i Škorpión oplýva mimoriadnou vnútornou silou a v neposlednom rade aj tvrdohlavosťou. Čo si v pondelok zoberú ľudia v týchto znameniach do hlavy, to sa im v utorok zvyčajne i podarí. Pokiaľ teda nejde rovno o nejaký dlhodobejší plán či o komplikovanejšie a na čas náročnejšie ciele.

A čo im ešte prináša utorok ako ich top šťastný deň v týždni? Áno, môžu to byť aj nejaké tie financie navyše. Dariť sa im bude v rôznych súťažiach a hrách o peniaze.

No pozor, nie je súťaž ako súťaž. Vedomostné súťaže budú pre nich úplne ideálne, zatiaľ čo tipovanie nie je v ich prípade najlepším spôsobom, ako si prilepšiť. Vyhnúť by sa teda mali radšej všetkým číselným lotériám a stávkam.

Zaujme ťa: Čo prináša peniaze tvojmu znameniu? Nájdi cestu k bohatstvu

šťastný deň horoskop

Šťastným dňom na výhru Panny a Blížencov je streda

Aj keď ľudia v znamení Panny bývajú ako zemské znamenie väčšinou nohami na zemi a Blíženci so svojím vzdušným živlom skôr beztiažovo poletujú a z ničoho si nerobia veľmi ťažkú hlavu, šťastný deň majú rovnaký. Ide o stredu, ktorej vládne Merkúr.

V strede týždňa zo seba dokážu Panna aj Blíženec dostať v práci maximum, taktiež ich tvorivosť je na vrchole a okrem toho im praje i šťastie v hre. Uspieť môžu ako vo vedomostných súťažiach, tak aj pri tipovaní a podávaní žrebov. Akurát Blíženci by si mali dať väčší pozor, aby ich hra príliš nepohltila a oni všetky vyhraté peniaze nevrazili späť do stávkovania. Nemuselo by sa im to vôbec oplatiť.

Ryby a Strelec si na svoje prídu vo štvrtok

Opatrné Ryby a ohnivý Strelec žnú v týždni spravidla najväčší úspech vo štvrtok. Šťastie im prináša Jupiter, vládca tohto dňa. Obe znamenia by sa mali v tento čas zamerať na realizovanie svojich najodvážnejších cieľov.

REKLAMA

Je to zároveň i deň ideálny na dolaďovanie detailov a uzatváranie projektov s ich prípadnou prezentáciou. Dokonca aj medziľudské spory vyriešia vo štvrtok ľavou-zadnou. Ich výrečnosť a diplomatickosť sú na vrchole.

Je to tiež najlepší čas trochu si zatipovať a podať stávky napríklad v oblasti športu. Extrovertnejší a po špecialitách pokukujúci Strelci môžu skúsiť i dostihy alebo aj iné menej tradičné spôsoby hry o peniaze.

Piatok praje Váham a Býkovi

Piatok je veľkou väčšinou ľudí obľúbený deň, no ešte špeciálnejší rozmer má pre tých v znamení Váh a Býka.

Milujú zábavu a Býk je navyše kráľ v rozmaznávaní sa po všetkých stránkach. Relaxačný piatok spojený s priateľskými stretnutiami je pre obe znamenia jednoducho strelou do čierneho.

Neprehliadni: Vyber si svoju osobnú vôňu a posilni svoje šťastie aj šarm

šťastný deň na výhru

Okrem oddychu, ktorí ich nabíja pre ne nevyhnutným pokojom a schopnosťou nadhľadu, by si však nemali zabudnúť i staviť. V tento deň je im šťastie naklonené najviac z celého týždňa a šanca vyhrať radikálne stúpa. Staviť sa oplatí na svoj obľúbený športový tím, ale zlou voľbou nebudú ani kartové hry.

Sobota je šťastný deň pre Vodnára a Kozorožca

Sobote kraľuje Saturn, čo podľa astrológie nie úplne najšťastnejšia planéta, no pokiaľ sa Kozorožec a Vodnár pokúsia o výhru počas dňa a nie v noci, kedy stúpajú jej negatívne vibrácie, majú našliapnuté na výhru. Vyhnúť by sa však mali výherným automatom i rulete. 

V tento šťastný deň môžu Vodnár a Kozorožec vyhrať nielen peniaze či materiálne veci, no pomyselná výhra sa týka aj medziľudských vzťahov, ktoré sa v tomto čase oveľa efektívnejšie upevňujú a rozvíjajú.

Ľudia narodení v týchto znameniach by na to mali myslieť a naplánovať si na sobotu posedenie s priateľmi či aktivity s rodinou.

Oplatí sa prečítať: Ročný horoskop pre všetky znamenia zverokruhu

horoskop prosperity a úspechu podľa dňa v týždni

Nedeľa je ako stvorená pre Leva

Voľný deň v závere týždňa nadháňa šťastie slnečnému znameniu Leva. Popri oddychu je to pre ľudí v tomto znamení ideálny čas na naplánovanie si ďalších pracovných aktivít na nadchádzajúci týždeň. No a rovnako aj stratégie na dosahovanie cieľov. Oddýchnutá myseľ navyše generuje nápady vedúce k úspechu, preto by si mal Lev nájsť čas aj na „vyvetranie si hlavy“.

Vybrali sme: Snár: Kedy sú peniaze v sne vynikajúcim znamením? Bankovky či mince – všetko má svoj význam

Nedeľa je pre Leva šťastným dňom aj preto, lebo má oveľa vyššiu šancu uspieť pri žrebovaní číselných lotérií a dokonca sa mu bude dariť aj v rekreačných súťažiach, či už ide o golf alebo obyčajné človeče.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.