Zatiaľ čo minule sme sa venovali veľmi nádejným párom znamení podľa zverokruhu vo veciach lásky a naša analýza zahŕňala TOP znamenia, ktoré sa k hodia k Panne, dnes sa pozrieme na vec z opačnej strany. Ktoré znamenie sa nehodí k Panne absolútne? Spoznáte tiež ďalšie dve spojenia podľa hviezd, ktorých spoločný osud taktiež nebude s veľkou pravdepodobnosťou ružový. Kto u pragmatickej Panny nepochodí ako partner na celý život, ale bude to len trpká kapitola v živote?
REKLAMA

Ktoré znamenia sa nehodia k Panne a ich spoločná budúcnosť má výrazné trhliny?

Na znamenie Panny zvyčajne nemožno ísť hrrr-hrrr. Inak povedané, nie je dobrou voľbou príliš „tlačiť na pílu“ zo strany prípadného záujemcu o jej priazeň a lásku.

Keďže Pannou len zriedkakedy lomcuje vášeň v pravom zmysle slova, vie si naozaj racionálne zvážiť, či sa s nápadníkom k sebe hodia aj z dlhodobejšieho hľadiska, preto sa ani často nestáva, že by urobila krok vedľa pri výbere toho svojho ideálneho partnera.

Chladný prístup až nedostupnosť Panny ju často ochránia pred sklamaniami vo veciach lásky. No niekedy sa aj jej pritrafí nie veľmi šťastný vzťah. Na ktorých kandidátov na lásku by si mala zemská Panna dať radšej zvýšený pozor? Ktoré znamenia sa nehodia k Panne vychádzajúc z ich charakteristiky podľa astrológie?

Neprehliadni: Objav tajomstvo príťažlivosti, ktoré môžeš hneď využiť

 

PANNA – ŠKORPIÓN

Partnerstvo s nie príliš pozitívnym potenciálom možno očakávať od spojenia Panny a Škorpióna. Pre Škorpióna je nedostupnosť Panny veľkou provokáciou a výzvou. Čo ho hlavne zo začiatku motivuje k nedľudskému snaženiu získať si jej srdce.

Zatiaľ čo iné znamenia Škorpiónovi padajú pod vplyvom jeho šarmu priam k nohám, Panna takto zvyčajne nereaguje. Škorpión teda musí vo svojom repertoári zvodcovstva siahnuť naozaj na dno a snažiť sa na 200 %.

Avšak ani táto snaha nemusí byť zavŕšená úspechom. V tom prípade Škorpión zatvrdne a rýchlo si nájde za chladnú Pannu náhradu.

Tiež ťa zaujme: Komplikovaná povaha? Ak je dieťa Škorpión, využi tieto rady!

ktoré znamenia sa nehodia k panne
Pozor aj na jednu nepríjemnú okolnosť, a to konkrétne to, že ohrdnutý Škorpión dokáže byť nadmieru pomstychtivý.

V  inom prípade môže Škorpión vnímať Pannu ako „skalp“, ktorý keď  konečne získa, stráca o partnera či partnerku v znamení Panny záujem a necháva tak za sebou zlomené srdce.

Pokiaľ by aj títo dvaja vydržali spolu trochu dlhšie, do popredia vystúpi výrazne ich rozdielna povaha. Kým Pannu charakterizuje zdržanlivosť, pragmatizmus a dodržiavanie istých pravidiel, Škorpión je pokušiteľ, ktorý „prekračuje hranice“ na každom kroku a testuje tak trpezlivosť Panny aj niekoľkokrát za deň. Nie je to teda dlhodobo únosný stav.

Keď sa k tomu ešte nabalí disharmónia v sexuálnej oblasti a Pannina snaha urobiť zo Škorpióna usporiadaného domaseda s pravidelným režimom, stanú sa raz-dva z partnerov ex-partneri a s úľavou si vydýchnu.

PANNA – BLÍŽENCI

Vzdušní Blíženci a zemská Panna – to sú protipóly, ktoré to zo začiatku môže k sebe priťahovať práve vďaka ich rozdielnosti. Čo sa však stane, keď prvotná zamilovanosť vyprchá? Začnú si poriadne liezť na nervy!

Vo svojich životných preferenciách a prioritách nedokážu nájsť prienik. A práve preto je pravdepodobné, že ich partnerstvo bude len rýchlym románikom, i keď Panna si to zaiste predstavovala úplne inak. V zásade sa nehrnie do vzťahov s krátkym trvaním.

REKLAMA

Vybrali sme: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí k Blížencom?

partnerský horoskop panna
Blíženci ju však dokážu zmiasť na plnej čiare. Najskôr totiž ukazujú len tú svoju svoju tvár, ktorá vyzerá byť s Pannou kompatibilná. Časom však dôjde k zásadnému zvratu.
Panna si uvedomí, že Blížencov chaotický životný štýl plný prekvapujúcich zmien a improvizácií jej vôbec nevyhovuje. A Blížencom zas veľa nehovorí plánovanie a zachovanie konzistentnosti v pravidlách a ašpiráciách Panny. Pre Blížencov sa stáva Panna príliš nudná a predvídateľná.

A keďže ide o znamenie, ktoré si „servítku pred ústa príliš neberie“, spory medzi nimi vyústia do nepreniknuteľného chladu Panny a lásky je koniec. Obojstrannému nepochopeniu sa nedokáže zabrániť ani priateľská ústretovosť Blížencov či snaha o kompromis zo strany Panny, keďže Blíženci si i tak budú robiť všetko podľa seba.

Ktoré znamenie sa nehodí k Panne najviac zo všetkých?

Prvé dve vyššie spomínané kombinácie zo zverokruhu nepatria medzi ideálne a pravdepodobne im nehrozí dlhé trvanie. Ostáva nám však ešte jedno mimoriadne nevhodné partnerské spojenie, ktoré tým predchádzajúcim kraľuje v negatívnom zmysle slova. Ktoré znamenie sa nehodí k Panne naozaj maximálne?

Panna od partnera očakáva stabilitu a serióznosť. Strelec je na jeho vkus príliš veľký vetroplach, podobne ako Blíženci. V čom ešte spočíva dôvod ich enormnej nekompatibility v oblasti lásky?

PANNA – STRELEC

Panna so Strelcom väčšinou nevychádzajú dobre ani na báze priateľskej či kolegiálnej. No a keď príde na milostný vzťah, pravdepodobne musia mať v jeho začiatku obaja zatemnenú myseľ, keďže už na prvý pohľad  je evidentné, že sú z úplne „iného cesta“ a ani ich vzájomná úroveň tolerovania svojich odlišností nie je taká, aby dávala dlhodobej láske nádej.

Problémov v tomto partnerstve je viac ako dosť. Na jednej strane Panna nestíha reflektovať na rýchly, hyperaktívny a nepredvídateľný životný štýl Strelca, ktorý jej odoberá množstvo energie, no a na strane druhej Strelec sa cíti byť Pannou obmedzovaný.
nevhodní partneri pre pannu
A to aj v prípade, ak sa partner či partnerka v tomto zemskom znamení podieľa na množstve aktivít činorodého Strelca, spoločenských podujatí a prispôsobuje sa mu.
Vo vzťahu s týmto dobrodruhom jednoducho Panna „ťahá za kratší koniec“ a tú to aj veľmi rýchlo omrzí. Hlavne v momente, keď si už celkom jasne uvedomuje, že sa jej napriek obetovaniu nedostáva náležitého uznania, láskavosti a opätovania milých skutkov, ale práve naopak.
Strelec jej ústretové kroky bude vnímať ako samozrejmosť, na druhej strane on sám nemá snahu prispôsobiť sa. Panna nedokáže Strelca skrotiť tak, aby s ňou sedel doma, pokojne nažíval a riešili by spolu praktické každodenné záležitosti. A to preto, lebo Strelec nevie obsedieť na jednom mieste a taktiež nie je veľmi praktický. 

No a keď do toho začne Panna s jej povestným hundraním a frfľaním na nevyhovujúci stav partnerstva, Strelec radšej sám urýchlene zo vzťahu odchádza.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.