Dnes budeme pokračovať v analýze kompatibility vo veciach lásky podľa znamení zverokruhu. Ktoré znamenie sa hodí k Panne? Nepovieme si len o TOP partnerovi pre toto zemské znamenie, ale aj o ďalších kombináciách, ktoré sú podľa hviezd skvelé napríklad na založenie rodiny. Ešte skôr, než sa vrhneme na výklad partnerských horoskopov pre Pannu, pripomeňme si, že jej vládnucou planétou je Merkúr a zverokruh vymedzuje jej pôsobenie od 24.08. do 23.09. Odpoveď na to, kto bude tou najlepšou voľbou do vzťahu s ňou, sa dozviete práve teraz.

Ktoré znamenia sa hodia k Panne? S týmito je čaká súznenie a radosť

Tak ako aj iné zemské znamenia, i Pannu vystihuje pragmatizmus, spoľahlivosť a zmysel pre systém, poriadok a pravidlá. V niektorých momentoch má Panna podobne ako zemský Býk problém s ťažkopádnosťou, resp. rýchlym prispôsobením sa aktuálnym okolnostiam. Na druhej strane to nie je v zásade neseriózny vetroplach. Napriek tomu, že stojí pevne na zemi, nie je Panne cudzia ani romantika a senzitivita.

Tiež ťa zaujme: Kedy je človek šťastný? Odpovedz na tieto otázky a podívaj sa pravde do očí

Ktoré znamenie sa hodí k Panne najviac zo všetkých? Ešte skôr, ako sa dopracujeme k najlepšiemu spojeniu z hľadiska zverokruhu, dáme do pozornosti ďalšie dve veľmi sľubné možnosti pre láskyplný  a harmonický partnerský vzťah. Panna sama sa musí rozhodnúť, či dá prednosť partnerovi, ktorý povzbudí ešte viac jej racionálne zmýšľanie, alebo to bude emocionálnejší partner, ktorý v nej zapáli vášeň, pričom s jeho pomocou dá väčší priechod emóciám.

PANNA – BÝK

Síce týmto dvom zemským znameniam môže chvíľku trvať, kým sa ich známosť rozvinie do plnohodnotného vzťahu, no následne ide všetko ako po masle. Keď sa oťukajú a zistia, že sa môžu na seba vzájomne spoľahnúť a dôverovať si, ich partnerstvo len tak ľahko nič nenaruší. Zo začiatku posúva vzťah viac vpred a ujíma sa vedenia Býk. Vo všeobecnosti je dominantnejší a zdržanlivosť Panny mu vychádza v ústrety.

No časom si vie aj Panna vo vzťahu s Býkom viac dupnúť. Väčšinou už ide o štádium, keď je Býk naklonený robiť pre svoju milovanú polovičku výraznejšie kompromisy. Možno sa tomu aj sám vo svojej typickej tvrdohlavosti začuduje. Vzťah s Pannou mu svedčí aj z tohto aspektu. Stáva sa zmierlivejším. K racionálnym argumentom Panny väčšinou nemá čo dodať.

Vybrali sme: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa nehodí k Býkovi?

horoskop partnerská kompatibilita Panna

Keďže živlom oboch znamení je zem, ich hodnotové priority a životné smerovanie je v zásade súladné. Harmonickému láskyplnému putu by nemalo stáť v ceste na menšie drobnosti nič neprekonateľné. K tým drobnostiam by sme mohli zaradiť občasnú tvrdohlavosť Býka a na druhej strane v niektorých momentoch zbytočne preexponovanú kritickosť Panny. Čím dlhšie sú však spolu, tým sa aj tieto hrany obrusujú a atmosféra v ich partnerstve či manželstve je pokojná. To im obom nesmierne vyhovuje, sú si vzájomne pokojným prístavom v rušnom svete. Inak si Panna i Býk potrpia na materiálnom zabezpečení a finančných rezervách, ktoré im dávajú pocit stability.

PANNA – LEV

Toto spojenie je podľa hviezd viac výhodné pre Pannu, preto sme ho špeciálne nespomínali v článku o TOP partneroch pre Leva. V podstate však ide o harmonické súžitie s prídavkom ohňa, pričom emócie do vzťahu viac prilieva práve Lev. Panna má tendenciu nadbytočné iskry ohnivého znamenia skôr hasiť a dodávať tak vzťahu väčšiu stabilitu. Levovi to môže zo začiatku prekážať, no neskôr zistí, že to má aj svoje výhody. Pannu dokáže Lev okúzliť celkom rýchlo, o to dlhšie však trvá ich vzájomné zosúladenie sa v hodnotových prioritách a životnom smerovaní.

Obaja by mali myslieť na láskyplné riešenie vyostrenejších situácií. Tie môže spôsobiť okrem iného aj prirodzená kritickosť Panny, pričom Lev kritiku znáša len ťažko a následne sa dokáže zaťať tak, že s ním nikto a nič nepohne. Panna sa však časom naučí, ako nenápadne pohladiť ego Leva a docieliť tak kompromis aj v problematických otázkach, ktoré by inak vyvolali oheň na streche. 

aké znamenia sa hodia k Panne

Panne prináša vzťah s Levom podnety, ktoré ju vytrhávajú zo stereotypu. S ohnivým partnerom je istejšia a odvážnejšia. Spojenie optimizmu a cieľavedomosti Leva so zásadovosťou a pragmatizmom Panny z nich robí naozaj silný pár. 

TOP partner pre Pannu podľa zverokruhu

A dostávame sa k zlatému bodu  programu. Ktoré znamenie sa hodí k Panne najviac z celého zverokruhu? Asi nie je prekvapujúce, že ide o rovnako stabilné zemské znamenie. A možno aj o kúsok pragmatickejšie a zamerané viac na úspechy v pracovnej oblasti. Je to Kozorožec.

PANNA – KOZOROŽEC

S istotou môžeme konštatovať, že toto partnerstvo nepatrí medzi najvášnivejšie, no je nesmierne seriózne a stabilné. Niekto by mohol povedať, že až príliš nudné a konzervatívne. V každom prípade, toto je presne to, čo Panne i Kozorožcovi nesmierne vyhovuje.

Spoločne môžu naplno rozvinúť pozitívne kvality svojich znamení, cítia sa sami sebou a maximálne komfortne. Pravdepodobne si svoju partnerskú životnú púť aj starostlivo naplánujú. Plánovanie, pragmatickosť aj praktickosť sú ich hlavnými doménami. Keď k tomu pripočítame šetrnosť Panny a Kozorožcovu snahu o čo najlepší kariérny progres, naozaj sa spolu nebudú mať zle či trpieť nedostatkom.

partnerský horoskop Panna

Ich spoločná cesta je zvyčajne bez zbytočných emocionálnych turbulencií. Život so všetkými povinnosťami by však nemali brať až tak smrteľne vážne a dopriať si i zábavnejšie zážitky mimo rámca bežných udalostí, ktoré ich puto lásky ešte viac posilnia.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.