REKLAMA

Dnes budeme pokračovať v analýze kompatibility vo veciach lásky podľa znamení zverokruhu. Ktoré znamenie sa hodí k Panne? Nepovieme si len o TOP partnerovi pre toto zemské znamenie, ale aj o ďalších kombináciách, ktoré sú podľa hviezd skvelé napríklad na založenie rodiny. Ešte skôr, než sa vrhneme na výklad partnerských horoskopov pre Pannu, pripomeňme si, že jej vládnucou planétou je Merkúr a zverokruh vymedzuje jej pôsobenie od 24.08. do 23.09. Odpoveď na to, kto bude tou najlepšou voľbou do vzťahu s ňou, sa dozviete práve teraz.

Ktoré znamenia sa hodia k Panne? S týmito je čaká súznenie a radosť

Tak ako aj iné zemské znamenia, i Pannu vystihuje pragmatizmus, spoľahlivosť a zmysel pre systém, poriadok a pravidlá.

V niektorých momentoch má Panna podobne ako zemský Býk problém s ťažkopádnosťou, resp. rýchlym prispôsobením sa aktuálnym okolnostiam. Na druhej strane to nie je v zásade neseriózny vetroplach. Napriek tomu, že stojí pevne na zemi, nie je Panne cudzia ani romantika a senzitivita.

Ktoré znamenie sa hodí k Panne najviac zo všetkých? Ešte skôr, ako sa dopracujeme k najlepšiemu spojeniu z hľadiska zverokruhu, dáme do pozornosti ďalšie dve veľmi sľubné možnosti pre láskyplný  a harmonický partnerský vzťah.

Neprehliadni: Tipy pre krajší vzťah a posilnenie lásky v partnerstve aj manželstve

 

Panna sama sa musí rozhodnúť, či dá prednosť partnerovi, ktorý povzbudí ešte viac jej racionálne zmýšľanie, alebo to bude emocionálnejší partner, ktorý v nej zapáli vášeň, pričom s jeho pomocou dá väčší priechod emóciám.

PANNA – BÝK

Síce týmto dvom zemským znameniam môže chvíľku trvať, kým sa ich známosť rozvinie do plnohodnotného vzťahu, no následne ide všetko ako po masle. Keď sa oťukajú a zistia, že sa môžu na seba vzájomne spoľahnúť a dôverovať si, ich partnerstvo len tak ľahko nič nenaruší. Zo začiatku posúva vzťah viac vpred a ujíma sa vedenia Býk. Vo všeobecnosti je dominantnejší a zdržanlivosť Panny mu vychádza v ústrety.

No časom si vie aj Panna vo vzťahu s Býkom viac dupnúť. Väčšinou už ide o štádium, keď je Býk naklonený robiť pre svoju milovanú polovičku výraznejšie kompromisy. 

Vybrali sme: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa nehodí k Býkovi?

horoskop partnerská kompatibilita Panna

Možno sa tomu aj sám vo svojej typickej tvrdohlavosti začuduje. Vzťah s Pannou mu svedčí aj z tohto aspektu. Stáva sa zmierlivejším. K racionálnym argumentom Panny väčšinou nemá čo dodať.

Keďže živlom oboch znamení je zem, ich hodnotové priority a životné smerovanie je v zásade súladné. Harmonickému láskyplnému putu by nemalo stáť v ceste na menšie drobnosti nič neprekonateľné. K tým drobnostiam by sme mohli zaradiť občasnú tvrdohlavosť Býka a na druhej strane v niektorých momentoch zbytočne preexponovanú kritickosť Panny. 

Čím dlhšie sú však spolu, tým sa aj tieto hrany obrusujú a atmosféra v ich partnerstve či manželstve je pokojná. To im obom nesmierne vyhovuje, sú si vzájomne pokojným prístavom v rušnom svete. Inak si Panna i Býk potrpia na materiálnom zabezpečení a finančných rezervách, ktoré im dávajú pocit stability.

REKLAMA

PANNA – LEV

Toto spojenie je podľa hviezd viac výhodné pre Pannu, preto sme ho špeciálne nespomínali v článku o TOP partneroch pre Leva. V podstate však ide o harmonické súžitie s prídavkom ohňa, pričom emócie do vzťahu viac prilieva práve Lev.

Panna má tendenciu nadbytočné iskry ohnivého znamenia skôr hasiť a dodávať tak vzťahu väčšiu stabilitu. Levovi to môže zo začiatku prekážať, no neskôr zistí, že to má aj svoje výhody. Pannu dokáže Lev okúzliť celkom rýchlo, o to dlhšie však trvá ich vzájomné zosúladenie sa v hodnotových prioritách a životnom smerovaní.

Obaja by mali myslieť na láskyplné riešenie vyostrenejších situácií. Tie môže spôsobiť okrem iného aj prirodzená kritickosť Panny, pričom Lev kritiku znáša len ťažko a následne sa dokáže zaťať tak, že s ním nikto a nič nepohne. 

Tiež ťa zaujme: Kedy je človek šťastný? Odpovedz na tieto otázky a podívaj sa pravde do očí

aké znamenia sa hodia k Panne

Panna sa však časom naučí, ako nenápadne pohladiť ego Leva a docieliť tak kompromis aj v problematických otázkach, ktoré by inak vyvolali oheň na streche. 

Panne prináša vzťah s Levom podnety, ktoré ju vytrhávajú zo stereotypu. S ohnivým partnerom je istejšia a odvážnejšia. Spojenie optimizmu a cieľavedomosti Leva so zásadovosťou a pragmatizmom Panny z nich robí naozaj silný pár.

TOP partner pre Pannu podľa zverokruhu

A dostávame sa k zlatému bodu  programu. Ktoré znamenie sa hodí k Panne najviac z celého zverokruhu? Asi nie je prekvapujúce, že ide o rovnako stabilné zemské znamenie. A možno aj o kúsok pragmatickejšie a zamerané viac na úspechy v pracovnej oblasti. Je to Kozorožec.

PANNA – KOZOROŽEC

S istotou môžeme konštatovať, že toto partnerstvo nepatrí medzi najvášnivejšie, no je nesmierne seriózne a stabilné. Niekto by mohol povedať, že až príliš nudné a konzervatívne. V každom prípade, toto je presne to, čo Panne i Kozorožcovi nesmierne vyhovuje.

Spoločne môžu naplno rozvinúť pozitívne kvality svojich znamení, cítia sa sami sebou a maximálne komfortne. Pravdepodobne si svoju partnerskú životnú púť aj starostlivo naplánujú. 

Pozri: Ako si zorganizovať štúdium či prácu?

partnerský horoskop Panna

Plánovanie, pragmatickosť aj praktickosť sú ich hlavnými doménami. Keď k tomu pripočítame šetrnosť Panny a Kozorožcovu snahu o čo najlepší kariérny progres, naozaj sa spolu nebudú mať zle či trpieť nedostatkom.

Na meniny aj narodeniny, na Valentína alebo len tak: TÝMTO ZABODUJEŠ >>>

Ich spoločná cesta je zvyčajne bez zbytočných emocionálnych turbulencií. Život so všetkými povinnosťami by však nemali brať až tak smrteľne vážne a dopriať si i zábavnejšie zážitky mimo rámca bežných udalostí, ktoré ich puto lásky ešte viac posilnia.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.