REKLAMA

Partnerské horoskopy pokračujú znamením Blížencov s obdobím narodenia od 21. mája do 21. júna. Títo vzdušní dobrodruhovia pod vplyvom planéty Merkúr sú intelektuálne založení, no i vnútorne rozpoltení, čo im nedovoľuje chvíľku postáť. Neustále sa vrhajú do nových výziev. Aký partner alebo partnerka bude stíhať ich dynamiku? Ktoré znamenie sa hodí k Blížencom najviac? S kým im bude sveta žiť a ku komu zahoria dlhotrvajúcou láskou? Máme odpoveď a pridáme hneď aj ďalšie dve kompatibilné spojenia, pri ktorých sa taktiež črtá vízia hlbokej lásky a porozumenia.

Ktoré znamenia sa hodia k Blížencom a ktoré nie?

Nájsť si svoju blízku dušu môže byť pre Blíženca oriešok. Je to čiastočne aj kvôli jeho netrpezlivosti. Kto mu ale určite nezapasuje? Nepokojná i trochu revolucionárska duša Blížencov nebude ladiť s konzervatívnym Kozorožcom, ktorý má nastavené jasné hranice a len ťažko sa povznesie nad nekonzistentnosť Blížencov.

Problémom môže byť aj prílišné rodinné a tradičné zameranie, k čomu inklinujú Ryby alebo Rak. Blíženci ako vzdušné znamenie potrebuje mať slobodný rozlet a pri sebe sebestačného partnera či partnerku. Tá pravá polovička pre Blížencov berie život s nadhľadom a dokáže sa pousmiať aj nad občasnými úletmi tohto vzdušného znamenia.

Ešte pred tým, ako sa dostaneme k tomu, ktoré znamenie sa hodí k Blížencom najviac zo všetkých, spomenieme dve tiež mimoriadne sľubné spojenia. Ktoré to sú?

Pozri tiež: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí k Býkovi?

Zľavy na pobyty na Slovensku

BLÍŽENCI – VÁHY

Čo spája tieto dve znamenia okrem neposedného živlu vzduchu? Je to zaiste neustále hľadanie rovnováhy, činorodosť, dokonca i kúsok snobizmu, ktorý je však v oveľa väčšej miere rozvinutý u Váh. Blíženci dodávajú vzťahu odľahčenie, keď to niekedy uviazne. Urobia si pokojne žart aj sami zo seba. Učia Váhy neprať sa príliš vážne.

Treba dodať, že spolu im to veľmi pristane. Ide o mimoriadne reprezentatívne pôsobiaci pár, no mimo pohľadu cudzích dokážu spolu „spáchať“ pekne bláznivé kúsky. S úsmevom spolu preskáču aj ťažšie životné situácie.

Nemusia sa báť, že po prvotnej zamilovanosti dôjde k zásadnému ochladnutiu vzťahu. Vzájomne na seba pôsobia veľmi pozitívne a inšpiratívne. Majú sa neustále o čom rozprávať, dosahovať nové a nové méty. 

Ako roztopiť srdce svojej drahej? Pozri SEM >>>

blíženci top páry podľa znamenia

Váhy ocenia nenútenosť a veselosť Blížencov, vďaka čomu sa stávajú otvorenejšie. Na druhej strane Váhy dokážu Blížencov zharmonizovať svojím diplomatickým vystupovaním a niekedy dokonca zastaviť správnymi slovami ich nepokoj. Blíženci počúvajú na logické argumenty a tie majú Váhy vždy v talóne.

Vzťah Blížencov a Váh môže byť zavŕšený svadbou, skôr však možno očakávať voľnejšie typy zväzkov, ktoré im vyhovujú viac. Do zakladania väčšej rodiny sa nejak extra neženú. Pokiaľ majú spoločné pracovné vízie a dostatok dobrodružných zážitkov, v ich spoločnom šťastí im nič nebráni.

REKLAMA

BLÍŽENCI – LEV

Aj vzduch a oheň sa dokáže pekne dopĺňať. A ako vieme, platí, že práve vzduch podnecuje oheň. Preto je toto partnerstvo veľmi prínosné a inšpiratívne najmä pre Leva. Teda pokiaľ príliš nezafúka a „oheň nie je na streche“.

Blíženci vedia vysoko oceniť odvahu, odhodlanie i podobný zmysel pre humor. Leva uchvacuje inteligencia, rozhľadenosť a do istej miery i nekonvenčnosť Blížencov. Preto sa Lev rád nechá uniesť iskrivými myšlienkami aj zaujímavými plánmi vzdušného partnera.

Páru v znameniach Blížencov a Leva nuda určite nehrozí. Dokážu sa vzájomne nadchnúť pre mnohé a väčšinou sa v dôležitých veciach zhodnú a prípadne dohodnú. Pravdou však je, že pri plnení dohôd či riešení praktických životných situácií ťahá Lev za kratší koniec. 

Neprehliadni: Ktoré znamenia najviac podvádzajú? Na tieto si daj pozor!

ktoré znamenia sa hodia k blížencovi

Pokiaľ však u partnerov v znamení Blížencov a Leva bude neustále pestovaná tolerancia i optimistické naladenie, dokážu vytvoriť dynamické a zároveň harmonické spojenie. A ak by im to v láske predsa len nevyšlo, horoskop lásky stále poukazuje na to, že môžu byť vynikajúcimi priateľmi. Táto kombinácia je skvelá nielen pre lásku a priateľstvo, ale skvele funguje aj v rámci pracovných párov.

TOP partner pre Blížencov podľa zverokruhu

A teraz je na rade NAJ hviezde partnerstvo. Ktoré znamenie sa hodí k Blížencom najviac z celého zverokruhu? Bude to rozhodne znamenie tolerantné, milujúce slobodu a s dušou umelca. Odpoveďou je jednoznačne Vodnár, teda znova vzdušné znamenie s podobnou životnou filozofiou a tiež s dávkou nepokoja, ktorý ho podobne ako Blížencov neustále ženie vpred.

BLÍŽENCI – VODNÁR

Základom tohto vzťahu je paradoxne sloboda. V spoločnej kombinácii s láskou a rešpektom vzniká spojenie, ktoré len tak ľahko nič nezlomí. A pritom to vôbec nebýva tzv. láska na prvý pohľad, resp. len veľmi výnimočne.

Zo začiatku môže ísť len o prebleskujúce sympatie, ktoré nemusia hovoriť nič o osudovej láske. No keď sympatie prerastú do vášne a Blíženci a Vodnár začnú spolu chodiť, je všetko oveľa jasnejšie.

Tým, že nemajú vzájomnú potrebu „vlastniť sa“, dávajú si dostatok priestoru a slobody na realizáciu svojich aktivít, čo je pre nich jednou z priorít.

Určite sa však nájde aj mnoho spoločných záľub. Napríklad také cestovanie. A to nie je všetko. Milujú aj spoločné výpravy do divadla či na výstavy. 

Vybrali sme: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí k Panne?

ktoré znamenie sa hodí k blížencom najviac

Veľkým bonusom je, že sa vedia o všetkom veľmi otvorene a úprimne porozprávať, preto sú aj prípadné zárodky problémov schopní hneď identifikovať a vyriešiť. Obaja sa však musia „dokopávať“ k riešeniu prozaických záležitostí, ktoré prináša bežný život. V tomto nikdy nepreberie na seba celú „agendu domácnosti“ jeden alebo druhý z páru. 

Keď Blíženci a Vodnár spečatia lásku manželstvom, nepôjde úplne o klasickú rodinu v tradičnom zmysle slova, čo je však pre nich oboch strelou do čierneho a bok po boku si tak môžu plniť svoje smelé sny.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.