REKLAMA

Niektoré sny môžu byť vyslovene nočnými morami, iné sú smiešne, alebo krásne a podnetné, no existuje aj kategória, ktorú by sme mohli definovať ako sny nechutné a odpudzujúce. Sen o hovienku, jemne povedané, alebo priamo povedané sny o výkaloch, psích či ľudských, patria k nim. Akú symboliku v sebe nesie sen o exkrementoch? Na to jasne odpovie náš online snár.

Výklad snov o výkaloch – základné východisko

Pri exkrementoch, stolici alebo moči v snoch, musíme brať do úvahy, že je to niečo, čo má byť prirodzene z tela vylúčené. Proces vylučovania je teda prirodzený, aj keď samotný produkt – teda moč alebo hovienko v sne aj mimo neho vnímame skôr ako nečisté. Exkrementy sú ale taktiež dôsledkom toho, že žijeme a naše telá fungujú tak, ako podľa správnosti majú.

Na druhej strane snívajúci radšej privítajú sny o jedle, teda o prijímaní potravín do organizmu, ako o tom, že sú ich spracované zvyšky z tela vylúčené. Netreba sa tomu asi diviť. No v zásade to nemá ďaleko od seba a sny exkrementoch a výkaloch, ľudských aj zvieracích, sú pomerne časté, preto sa sme ich zaradili do nášho snára. A mali by ste vedieť, že i keď môžu vyvolať u snívajúceho pocit prekvapenia či hanby, nemajú v zásade prečo.

K tomu je zaiste príjemné vedieť, že sen o hovienkach môže veru znamenať aj veľké šťastie. Samozrejme, záleží od celkového kontextu. Poďme teda na jednotlivé interpretácie.

Pozri tiež: Snár: Pes v sne – bol čierny, biely alebo hrýzol? Pozri, čo ťa čaká

psie výkaly v sne oznam exkrementy zákaz

Pozitívne sny o exkrementoch

Sny s o exkrementoch majú poväčšinou pozitívny charakter, resp. odzrkadľujú pozitívne zmeny v živote snívajúceho. Tieto zmeny sa vo veľkej miere týkajú materiálnych vecí. Teda prísunu peňazí, dostatku. Sen o hovienku teda môže paradoxne naznačovať blížiacu sa finančnú prosperitu alebo nárast hmotného majetku. Treba však zavnímať, že duchovný rast môže byť v takomto sne a v samotnej prognóze do života snívajúceho na druhej koľaji.

Čo znamená, keď v sne vidíte ľudské výkaly?

Vidieť ľudské výkaly v sne znamená zisk. Buď nadobudnete niečo hodnotné materiálneho charakteru, ale je tu tiež alternatíva, že sa zbavíte niečoho, čo vám bránilo naplno sa prejaviť a dosiahnuť to, čo potrebujete. 

Zaujme: Rukavice proti vírusom? A čím nahradiť jednorazové rukavice?

Sen o vyprázdňovaní

Vyprázdňovanie sa v sne je signálom očisty. A to znamená, že zo svojho života pravdepodobne odstraňujete všetko toxické a nefunkčné. To, čo vás zaťažuje a robí vám starosti. Môže to byť zatiaľ len túžba po takomto životnom detoxe, no berte sen o exkrementoch a samotnom vyprázdňovaní ako povzbudenie k činom.

REKLAMA

Chcete svoj detox podporiť prírodnou formou? Pocítiť novú energiu, urobiť krok vpred pre svoju pečeň? Odbremeniť organizmus od toxínov? DetoxActive je v tomto ideálnym doplnkom výživy. Prepája zelené super potraviny, ako je SPIRULINA, ZELENÝ JAČMEŇ, MLADÁ PŠENICA a CHLORELLA s extraktmi ďalších účinných zložiek, ako je ACAI, MAQUI BERRY, ALOE VERA a PESTREC MARIÁNSKY. To je TOP zloženie pre zdravšie telo nielen v rámci krátkodobých detoxov!

Negatívne interpretácie snov o stolici či moči

Okrem toho, že sen o exkrementoch signalizuje potrebu detoxu tela a ducha a tiež samotný proces očisty, teda dochádza aj k psychickému uvoľneniu sa od pút, ktoré vytvára pociťovanie viny či prežívanie zákazov, majú tieto sny aj svoju odvrátenú stránku. Nasledujúce výklady snov o hovienkach, moči a podobne patria k tým negatívnym. 

Čo hovorí snár o zápche a hnačke?

Zatiaľ čo normálne vyprázdňovanie sa v sne znamená pre snívajúceho benefity, tak zápcha či hnačka alebo akékoľvek problémy so stolicou sú zlým signálom.

Pokiaľ máte zápchu v sne, je to metafora na to, že toxíny v podobe zlých emócií, situácií či ľudí, vám nechcú odísť zo života. Týmto spôsobom otravujú vaše telo a dušu. Určite je to pre snívajúceho signál k akcii a rozhýbaniu sa.

sen o hovienku

Sen o zápche môže tiež symbolizovať nevyriešené problémy alebo potlačené pocity. Tento sen môže naznačovať, že niečo vo vašom živote, čo si vyžaduje pozornosť, ste ignorovali alebo potláčali. Možno aj preto, lebo ste sa báli priamej konfrontácie s týmito ťažkosťami. 

Hnačka v sne taktiež nie je interpretovaná pozitívne. Môže predstavovať rýchle a neuvážené zbavovanie sa vecí, zvykov, ale aj ľudí zo života. Prípadne môže hovoriť o tom, že niečo (emócie, ale aj materiálno) prerástlo človeku takpovediac „cez hlavu“ a ťažko zastavuje chaos vo svojom živote.

Čo znamená, keď v sne vidíte psie výkaly, trus či iné zvieracie exkrementy?

Pokiaľ v sne nevidíte ľudské, ale zvieracie výkaly, snár poukazuje na vašu podvedomú snahu zbaviť sa pudového správania. Potlačiť zvieraciu časť osobnosti, prípadne ju úplne eliminovať. Je tu ale riziko, že pokiaľ neakceptujete aj túto svoju stránku, ktorá nemusí mať nevyhnutne len negatívny dosah, tak si viete uškodiť.

Hranie sa s výkalmi či váľanie sa v hovnách rozhodne neprináša nič dobré

Neprístojná manipulácia s exkrementmi, a to či už stolicou alebo močom, nie je nikdy dobrým znamením. Hranie sa s hovienkami v sne predstavuje obavy o financie, pričom tento strach si zakladá na reálnych okolnostiach, ktoré si ale človek v bdelom stave možno ani nechce pripúšťať. 

Pomočovanie sa v sne predstavuje zvýšenú záťaž a stres v bdelom stave, pričom sa vnútorná nervozita odzrkadľuje takýmto spôsobom aj počas snívania. 

Vybrali sme: Spoznaj prekvapujúce duchovné príčiny chorôb očí, zubov, kože a ostatných orgánov

sen o hovienkach výkaloch zvieracích

No a napokon váľanie sa v lajnách, truse a výkaloch vo všeobecnosti spolu s topením sa v exkrementoch je varovaním pred pádom. Na dno vás môžu dostať vaše materiálne požiadavky a túžby. Prehodnoťte svoje aktuálne hodnotové priority a nastavte si správny kurz.

Ako je teda zrejmé, sen o exkrementoch môže signalizovať prichádzajúcu radosť, ale aj starosť do života. Nezabudnite do výkladu zahrnúť všetky detaily sna, aby bol čo najkomplexnejší a najpravdivejší.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.