REKLAMA

Z podvedomia sa nám v snoch vyplavujú na povrch naše túžby, sklamania, strach… Mnohé nám dokážu našepkať a pripraviť nás na isté životné udalosti. Preto vám prinášame interpretáciu snov, v ktorej dnes aktuálne analyzujeme motív svadby. Čo to teda znamená, keď sa vám sníva o svadbe? Na prvý pocit sa môže zdať, že interpretácia môže byť len a len pozitívna a vyslovene romanticky ladená. Je to tak však naozaj? Svadba a sobáš v sne sú však zahalené nejednoznačnými otáznikmi. Poďme si teda zodpovedať na otázky ohľadom snívania o svadbe, sobáši, svadobčanoch, neveste a ženíchovi. 

Svadba – nová éra 

V zásade je svadba a sobáš v sne symbolom nových začiatkov, ale aj bodu zlomu. Niečo staré končí a niečo nové zas začína. Sen so svadbou zachytáva silné prianie a túžbu po kľúčovej zmene v živote.

Pokiaľ sa vám sníva o svadbe, je veľmi pravdepodobné, že vo vás dochádza k dozrievaniu a upriamovaniu sa na zásadnejšie životné hodnoty. Môže to znamenať aj prechod k vedomejšiemu ponímaniu sveta.  

Radostné pocity na druhej strane možno interpretovať ako pripravenosť na nový krok v živote a vnútorné stotožnenie sa s ním. Podvedomie vám takýmto spôsobom dáva signál, že sa do toho máte naplno a bez pochybností pustiť.

Ďalší výklad: Snár: Malé dieťa v sne – väčšinou znamenie pozitívnej budúcnosti

Aké pocity ste prežívali v sne?

Dôležité však je, aké pocity v sne o svadbe máte. Pokiaľ je to strach či úzkosť, znamená to, že na zmenu ešte nie ste pripravení. Mali by ste zapracovať na prijatí zodpovednosti za svoje konanie. No a tiež si overiť, či cesta, po ktorej sa mienite vydať ďalej, naozaj korešponduje s tým, čo chcete. A to aj z dlhodobejšieho aspektu. Čo detailnejšie prezrádza snár?

Ženích, nevesta alebo hosť?

Ďalším dôležitým aspektom sna o svadbe a sobáši je aj to, či ste sa nachádzali v pozícii ženícha/nevesty alebo ste boli len pozorovateľom, respektíve hosťom na svadbe. V úlohe nevesty či ženícha platí to, čo bolo spomínané vyššie. Vydávate sa v živote na novú cestu a podvedomie vám cez pocity naznačuje, či ste alebo nie ste na zmenu pripravení. 

Pokiaľ ste boli na svadbe len hosťom, môže to naznačovať túžbu po harmónii vo svojom okolí vo vzťahoch. Rovnako to však môže poukazovať na skryté túžby, ktoré sa ale nehodláte naplniť a táto situácia sa môže preklopiť do nevraživosti a žiarlivosti vo vzťahu k tým, ktorí si idú za svojimi snami. 

Pozri sa: Ako dať druhému s vtipom najavo, že ho máš rád či rada?

Slobodní ľudia v snoch o svadbe môžu, samozrejme, projektovať aj samotnú túžbu po nej. Nemusí teda ísť len o symbol zmeny, ale o svadbu ako takú. A možno je už jej realizácia na spadnutie.

Čo znamená sobáš v sne, pokiaľ už ste v manželskom zväzku a čo sobáš s cudzím človekom?

Situácia v sne o sobáši a svadbe môže byť aj mätúca. Napríklad, keď ste v ňom nevestou alebo ženíchom, no v realite už ste zobratí. Tento moment možno vykladať i tak, že sa vaša rodina rozrastie o potomstvo. Je tu však aj iná interpretácia.

Znovuprežívanie vlastnej svadby je tiež vhodné vykladať ako potvrdenie si hodnôt, s ktorými ste do zväzku vstupovali.

Ak si však vydatá žena v sne oblieka svadobné šaty, predpovedá to problémy v manželstve. Pozor na neveru!

Oplatí sa prečítať: Zimné vône pre ženy podľa znamenia zverokruhu: Vyber darček pre mamu, manželku, babku alebo svokru

REKLAMA
nevesta a svadba v sne

Svadba s cudzincom, teda neznámym človekom, zas znamená, že sa vaše túžby a plány nenaplnia. Mali by ste ich radšej prehodnotiť a poľaviť zo svojich očakávaní. Vyhnete sa tak sklamaniu.

No a napokon ak stojíte v sne pred oltárom so známym človekom, ale v realite by ste svadbu s ním vôbec neočakávali, pravdepodobne si na tejto osobe mimoriadne ceníte isté vlastnosti a kvality. Možno je pre vás vzorom. 

Tanec na svadbe

Zaujímavou je aj interpretácia tanca na svadbe. Keď sa totiž v sne ocitáte predovšetkým na svadobnej zábave a so zápalom tancujete, je to varovanie. Pokiaľ ste slobodní, nemali by ste si radšej nič začínať v najbližšej dobe s druhým pohlavím. No a ak ste zadaní, je možné, že vám niekto dá nemiestne návrhy, prípadne vás bude chcieť očierniť. 

Všetkým takýmto snahám by ste mali zubami-nechtami zabrániť, nakoľko je v ohrození vaša dobrá povesť. Ani nemusíte vedieť, ako rýchlo sa dostanete na „tenký ľad“.

Vaša životná cesta by zrazu mohla zmeniť smer, a to vo váš neprospech. Teraz je ten čas, aby ste odprezentovali čo najlepšie svoju zrelosť a racionálny odstup s nutnou dávkou pragmatizmu. 

Neprehliadni: Dokonalá svadba v zime aj v lete: Aké vybrať šaty, kvety, pohostenie a dekorácie?

sobáš a svadba v sne svadobný tanec

Snová príprava na svadbu

Sny o svadobných prípravách hovoria o veľkolepých plánoch do budúcnosti. Treba sa pri nich však zamerať na detaily a celkový pocit, s ktorým ste sa prebudili. Pokiaľ chystanie sa prebiehalo v zhone a strese, nebude ani vízia do budúcnosti najružovejšia. Samozrejme, že pokojné plánovanie a príprava svadby s radosťou a blízkymi ľuďmi napovedá o opaku a máte sa naozaj na čo tešiť.

Schudnúť sa dá aj s chuťou. Vyskúšajte tento unikátny nápoj. Je to proteínový kokteil s obsahom vlákniny a rastlinných extraktov na podporu chudnutia. Ako dosiahnuť peknú postavu? S KetoSlim vám to pôjde naozaj ľahšie. Pochváľte sa čoskoro fit figúrou. Prečítajte si recenzie TU a získajte aj ďalšie tipy na prípravu.

A čo keď vidíte v sne len nevestu?

Osamotená nevesta v sne môže byť dobrým, ale i zlým znamením. Pre slobodných znamená väčšinou prechod do zrelšieho stavu a uprednostnenie vyšších citov pred povrchnými zmyslovými zážitkami.

No pre už zosobášených môže byť osamelá nevesta (v snoch sa objavuje aj nevesta s čiernym závojom či v čiernych šatách) dokonca i symbolom smrti. 

...

Nič dobré neveští ani nevesta v zničených, otrhaných alebo zablatených svadobných šatách. Pri týchto snových výjavoch nemusíte mať možnosť v reálnom živote niečo zásadné zmeniť, a to najmä ak sa situácia viaže na zdravotný stav. To, čo však zaiste môžete urobiť, je zameranie sa na niečo, čo presahuje vašu osobu a dáva zmysel nielen vám, ale aj druhým ľuďom. Svadba a sobáš v sne, a to ako v dobrom, tak aj v zlom, sú výzvou k činom.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.