Z podvedomia sa nám v snoch vyplavujú na povrch naše túžby, sklamania, strach… Mnohé nám dokážu našepkať a pripraviť nás na isté životné udalosti. Preto vám prinášame interpretáciu snov, v ktorej dnes aktuálne analyzujeme motív svadby. Čo to teda znamená, keď sa vám sníva o svadbe? Na prvý pocit sa môže zdať, že interpretácia môže byť len a len pozitívna. Je to tak však naozaj? Svadba a sobáš v sne sú však zahalené nejednoznačnými otáznikmi.

Svadba – nová éra 

V zásade je svadba a sobáš v sne symbolom nových začiatkov, ale aj bodu zlomu – niečo staré končí a niečo nové zas začína. Sen so svadbou zachytáva silné prianie a túžbu po kľúčovej zmene v živote.

Ďalší výklad: Snár: Malé dieťa v sne – väčšinou znamenie pozitívnej budúcnosti

Pokiaľ sa vám sníva o svadbe, je veľmi pravdepodobné, že vo vás dochádza k dozrievaniu a upriamovaniu sa na zásadnejšie životné hodnoty. Môže to znamenať  aj prechod k vedomejšiemu ponímaniu sveta.  

Radostné pocity na druhej strane možno interpretovať ako pripravenosť na nový krok v živote a vnútorné stotožnenie sa s ním. Podvedomie vám dáva signál, že sa do toho máte naplno a bez pochybností pustiť.

Aké pocity ste prežívali v sne?

Dôležité však je, aké pocity v sne o svadbe máte. Pokiaľ je to strach či úzkosť, znamená to, že na zmenu ešte nie ste pripravení. Mali by ste zapracovať na prijatí zodpovednosti za svoje konanie a tiež si overiť, či cesta, po ktorej sa mienite vydať, korešponduje naozaj s tým, čo chcete. A to aj z dlhodobejšieho aspektu.

Pozri aj: Darčeky podľa znamenia: S týmito zaboduješ na narodeniny i na Vianoce 

Ženích, nevesta alebo hosť?

Ďalším dôležitým aspektom sna o svadbe a sobáši je aj to, či ste sa nachádzali v pozícii ženícha/nevesty alebo ste boli len pozorovateľom, respektíve hosťom na svadbe. V úlohe nevesty či ženícha platí to, čo bolo spomínané vyššie. Vydávate sa v živote na novú cestu a podvedomie vám cez pocity naznačuje, či ste alebo nie ste na zmenu pripravení. 

Pokiaľ ste boli na svadbe len hosťom, môže to naznačovať  túžbu po harmónii vo svojom okolí vo vzťahoch. Rovnako to však môže poukazovať na skryté túžby, ktoré sa ale nehodláte naplniť a táto situácia sa môže preklopiť do nevraživosti a žiarlivosti vo vzťahu k tým, ktorí si idú za svojimi snami.

Oplatí sa prečítať: Zimné vône pre ženy podľa znamenia zverokruhu: Vyber darček pre mamu, manželku, babku alebo svokru

Slobodní ľudia v snoch o svadbe môžu, samozrejme, projektovať aj samotnú túžbu po nej. Nemusí teda ísť len o symbol zmeny, ale o svadbu ako takú. A možno je už jej realizácia na spadnutie.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.