REKLAMA

Schopnosť kritického myslenia, nachádzania súvislostí a tiež prepojenia teórie do praxe – aj to je múdrosť. Z problémov nás dokáže dostať aj taká tá obyčajná, ktorá sa nazýva sedliackou. Na inteligenciu sa môžeme pozrieť z viacerých aspektov. Nás dnes bude zaujímať pohľad astrologický. Ktoré znamenia zverokruhu oplývajú múdrosťou najviac?

Čo má spoločné horoskop a múdrosť? Toto sú tri najmúdrejšie znamenia zverokruhu. Ľudia, ktorí sa v nich narodili, by mali svoj potenciál využiť naplno. Pokiaľ sa posnažia, dokážu to dotiahnuť poriadne ďaleko.

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Ak je niekto prešpekulovaný, tak určite človek v znamení Škorpióna, a to ako v dobrom, tak i v tom horšom zmysle.

Zároveň treba dodať, že je to aj veľmi emocionálne znamenie. Nehrá u neho hlavnú úlohu analytická inteligencia, ale skôr tá emocionálna. Vyzná sa v ľuďoch ako nik! A dokáže to šikovne využiť, či už v zamestnaní, tak aj medzi blízkymi. 

Neprehliadni: Práca snov podľa znamenia zverokruhu: Robíš to, čo ťa napĺňa?

Jeho presviedčacie schopnosti môže výborne uplatniť napríklad na pozícii obchodníka. Dokáže taktiež viesť ľudí a veľmi efektívne ich motivovať. Neuniknú mu žiadne zásadné, hoci pre druhých možno nenápadné súvislosti. Tak dokáže rozpliesť aj zložité problémy, k čomu mu pomáha aj jeho schopnosť pozrieť sa na veci s odstupom. Vďaka tomuto mixu schopností ho možno bez pochybností zaradiť medzi najmúdrejšie znamenia zverokruhu.

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nepokojní Blíženci nepostoja a keď dosiahnu jeden cieľ, už sa rútia za ďalším. Sú veľmi cieľavedomí a vedomosti sa na nich lepia doslova samé od seba.

No nie je to však len tak. Múdrosť im nepadne do lona z ničoho nič. Vynakladajú dosť úsilia na to, aby sa dozvedeli niečo nové, aby sa posunuli vpred, a to nielen v oblasti ich profesie. Neustále vyhľadávajú poznatky, ktoré im ich obzor ešte rozširujú.

Vybrali sme: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa nehodí k Strelcovi?

REKLAMA

 

Blíženci milujú byť informovaní a k tomu s informáciami dokážu narábať veľmi obratne. Na TOP pozíciu medzi najmúdrejšími znameniami majú Blíženci zaslúžený nárok.

Nie je pre nich problém dostať sa na koreň veci za pár chvíľ. Dominantnú majú najmä analytickú inteligenciu. Emocionálna inteligencia trošku pokrivkáva. Mozgy Blížencov však šliapu naplno takmer nepretržite a môžu byť aj pre druhých studnicou vedomostí a inšpirácií.

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Do tretice medzi najmúdrejšie znamenia zverokruhu zaraďujeme Vodnára. Pokiaľ je Vodnár od malička dobre vedený, teda má priestor na sebarealizáciu, experimentovanie a všemožné tvorenie, jeho inteligencia dosiahne maximum. Najlepšie sa učí v praxi, teória nie je jeho silnou stránkou.

Pozri tiež: Optimistické znamenia: Tieto 3 ho majú na rozdávanie

S jeho odhodlaním zdolať prekážky a vynaliezavosťou dosiahne aj poriadne vysoké ciele. Pokiaľ niečo naozaj chce, nájde cestu a riešenia aj tam, kde by sa iní otočili na podpätku. Tvorivé rozlety Vodnára často vyústia aj do malých či väčších vynálezov a zlepšovákov. Kariérne môže svoju inteligenciu naplno využiť najmä na pozíciách, kde nie je zviazaný časom ani prísnym šéfom.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.