Určite budete súhlasiť s tým, že mať dobrého šéfa je veľmi dôležité. Od povahy a nastavenia šéfa závisí, či do práce chodíte so stiahnutým žalúdkom alebo fajn naladení a motivovaní. Najskôr sa pozrieme na top skvelých šéfov. Zo zverokruhu sme vybrali troch najlepších kandidátov, no v nasledujúcich riadkoch zistíte aj definitívneho víťaza tejto kategórie. Zamestnávateľ roka bude s veľkou pravdepodobnosťou jedným z nasledujúcich znamení.

Týchto šéfov si obľúbite

Pokiaľ máte šéfa v znamení Leva, mali by ste byť celkom spokojní. Vie celkom prirodzene viesť ľudí a pozitívne ich motivovať k výkonom. No nejde len o výkon. Lev má naozaj záujem o svojich zamestnancov či podriadených a rád by o nich vedel čo najviac.

Tiež sa podelí so svojimi pracovnými skúsenosťami, poznatkami či vylepšovákmi. Nálada na pracovisku, ktoré vedie spokojný Lev, býva uvoľnená, a to aj napriek tomu, že svoj tím vedie od jedného úspechu k druhému, čo stojí veľa úsilia. To však neváha kráľovsky odmeniť. Treba však podotknúť, že k ideálnym šéfom podľa znamenia patrí iba ten človek v znamení Leva, ktorý je spokojný a necíti sa nikým a ničím ohrozený.

Pozri aj: Najvernejšie znamenia zverokruhu, ktoré milujú až za hrob! 

zamestnávateľ roka podľa znamenia

Obľúbeným zamestnávateľom je nepochybne i človek v znamení Býka. Kľúčovými vlastnosťami sú serióznosť, taktnosť a zachovanie rozvahy aj v kritických momentoch. Len málokedy sa šéf v znamení Býka nechá prevalcovať negatívnymi emóciami tak, aby to pocítili na vlastnej koži jeho podriadení. Práve naopak, aktívne sa usiluje o zachovanie dobrej atmosféry na pracovisku a podriadených vedie k tomu, aby spoločne ťahali za jeden povraz. Keď Býk vidí, že sa zamestnanec naozaj snaží, neváha ho podporiť a postaviť sa za neho aj v prípade pochybení.

Zamestnávateľ roka – TOP šéf podľa znamenia

Zamestnávateľ v znamení Váh býva väčšinou tým top šéfom, ktorý si získava priazeň svojich podriadených veľmi rýchlo. Taktiež aj ich lojalita k šéfovi v znamení Váh býva stabilnejšia, čo vyplýva z ľudského prístupu tohto zamestnávateľa k svojim zamestnancom. 

A prečo sú vlastne Váhy zamestnávateľom roka? Je to predovšetkým preto, lebo tento človek väčšinou dokáže pochopiť situácie, keď podriadení nie sú vo svojej koži, a to napríklad v dôsledku rodinných ťažkostí, choroby a podobne. Na druhej strane zas dokážu snahu navyše aj adekvátne oceniť. 

Neprehliadni: Čo prináša peniaze tvojmu znameniu? Nájdi cestu k bohatstvu

najlepší šéf podľa znamenia

Veľkým benefitom prístupu šéfov v znamení Váh je neustála snaha o objektívny a spravodlivý pohľad. Za zmienku určite stojí i to, že sa zamestnávatelia v tomto znamení nezvyknú vyžívať v konfrontovaní či nemiestnej kritike. Prípadné konflikty medzi zamestnancami na pracovisku dokážu už v zárodku pokojne vyriešiť. Bonusom navyše je aj priestor, ktorí dávajú na rozvíjanie kreatívnych nápadov svojim podriadeným.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.