Hodiny do Vianoc sa krátia závratnou rýchlosťou a pod náporom povinností sa mnohým stane, že sa k nakupovaniu darčekov dostanú príliš neskoro. Tento rok je situácia pre oneskorencov ešte komplikovanejšia. Momentálne okrem potravín a drogérie v kamenných obchodoch nič nezoženú. A čo je horšie, už ani väčšina e-shopov nevybaví objednávky do Vianoc. Darček na poslednú chvíľu však ani pod vplyvom týchto zaťažkávajúcich okolností nemusí byť nezvládnuteľnou úlohou. A to nehovoríme o narýchlo zmajstrovanom DIY výtvore a ani o peniazoch v obálke. Nasledujúci tip na last-minute darček zaiste oceníte.

Darčekové online poukážky – zaplatíš, vytlačíš, daruješ

Online doba prináša mnohé vymoženosti a jednou z nich sú online darčekové poukážky. Oceníte ich nielen v čase, keď vám takpovediac prihára. Keď máte možno len pár minút na to, aby ste doručili darček pod stromček alebo ho s úsmevom priniesli oslávencovi na narodeninovú oslavu. Darčekové online poukážky sú totiž skvelým tipom pre všetkých nerozhodných.

najlepší darček na poslednú chvíľu

Neviete, aký parfum by si vybrala vaša polovička, aby jej dokonale sadol? Nie je problém! Darujte jej poukážku z www.vivantis.sk  a ona si určite vyberie z ich bohatej ponuky.

Podobne to môžete zariadiť aj v prípade, ak máte doma športovca telom a dušou a už ste stratili prehľad o tom, čo má a čo by ho ešte mohlo potešiť. Kúpte mu teda darčekovú poukážku na www.insportline.sk  a problém máte vyriešený.  V tomto obchode si môže obdarovaný vyberať od pomôcok na cvičenie cez športové oblečenie, rybárske potreby až po bicykle či elektrické kolobežky.  

Na čo si dávať pozor a ďalšie tipy na darčekové poukážky

Darček na poslednú chvíľu naozaj nemusí byť žiadnym prepadákom. Práve naopak. So správne vybranou darčekovou poukážkou oslovíte každého. Vy si môžete taktiež vybrať, a to z viacerých cenových relácií poukážok. Podľa toho, či ide napríklad o veľký darček na Vianoce, alebo len menší na meniny a podobne.

darčeky na poslednú chvíľu

Pozri tiež: SMS k Vianociam a k Novému roku: Najkrajšie sviatočné vinše

Len si dávajte pozor, aby vo vami vybranom e-shope išlo naozaj o online poukážku. Teda takú, ktorú zaplatíte a oni vám ju vzápätí pošlú na e-mail. Následne stačí darčekovú poukážku len vytlačiť a zabaliť ako prekvapenie. Niektoré elektronické obchody však zasielajú darčekové poukážky poštou na tvrdom papieri, čo by vám situáciu s last-minute darčekom nevyriešilo. Preto si starostlivo naštudujte podmienky doručenia poukážky. 

Na istotu môžete ísť napríklad TOMTO v obchode so spodnou bielizňou a ponožkami pre ženy i mužov. Sú to zväčša klasické vianočné darčeky, s ktorými nič nepokazíte. A obdarovaný si vyberie štýl, ktorý mu vyhovuje najviac.

No a pokiaľ váš obdarovaný netúži po oblečení, doplnkoch, šperkoch, športovej výbave ani kozmetike, zvoliť môžete poukážku na výživové doplnky, sušené ovocie či zdravé potraviny na www.grizly.sk. Darčekovú poukážku máte od nich za 5 minút v elektronickej pošte.

Foto: redakcia krasaastyl.sk/Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.