Ľudia v niektorých znameniach majú väčšiu tendenciu k činom, ktoré nemožno označiť za veľmi pozitívne. A hoci tie, ktoré spomíname ďalej, majú nepochybne i množstvo dobrých vlastností, vznáša sa nad nimi taktiež tieň zrady. A to aj napriek tomu, že je medzi nimi množstvo čestných osôb. Je však dobré vedieť, na koho si dať v rámci zverokruhu špeciálnejší pozor. Zvýšená sexualita či nevera podľa znamenia sa dá do istej miery predpovedať na základe všeobecne známych charakteristík. Ktoré znamenia najviac podvádzajú, a to nielen v partnerstve, ale aj v hre či v komunikácii? Poďte sa na ne pozrieť.

Znamenie, ktoré najviac podvádza v komunikácii

Ktoré znamenie sa zo všetkých vyjadruje čo najneurčitejšie a nedelí sa so svojimi tajomstvami? Okrem Rýb sú to najmä Váhy. No a práve tie svojím zahmlievaním, nedopovedaním skutočností a „hraním sa so slovami“ dokážu druhých nielen zavádzať, ale v pravom slova zmysle podviesť. Na ich slová sa naozaj netreba spoliehať.

Pozri tiež: Ktoré znamenie najviac klame? Dávaj si naň pozor!

znamenia ktoré najviac podvádzajú

Znamenie, u ktorého hrozí nevera v partnerstve

Sú znamenia, ktoré majú k nevere predsa len o krôčik bližšie ako iné. Víťazom v tejto nemilej disciplíne je Vodnár. On samotný nebýva veľmi dôverčivý k druhým a možno je to aj preto, ako zmýšľa. Toto vzletne pôsobiace i nepredvídateľné znamenie môže partnera svojou neverou šokovať aj po rokoch v spokojnom manželstve. Ale nie je vylúčené, že  šokuje aj seba samého. Neuvážené konanie, po ktorom mu zostávajú akurát tak oči pre plač, ho totiž celkom dobre vystihuje.

Znamenie, ktoré najviac podvádza v hre

Je srdcom hráč a nedokáže sa zmieriť s prehrou. Preto si bez problémov dopomôže fígľami, ktoré možno označiť za podvod. Fair-play dostáva na frak od Škorpióna pomerne často. Čím súťaživejší Škorpión je, tým horšie.

Zaujme ťa: Ktoré znamenia sa k sebe hodia najviac? Spoznaj TOP páry podľa zverokruhu

ktoré znamenia podvádzajú

V tomto duchu sa hneď za ním nachádza znamenie Blížencov, ktoré si okrem iného rado prifarbí realitu podľa toho, čo je momentálne vyhovujúcejšie. Ide o menej ukotvené vzdušné znamenie, od ktorého jednoducho treba očakávať prekračovanie pravidiel.

A viete čo je zaujímavé? Nielen Blíženci, ale aj spomínaný Vodnár a Váhy sú vzdušné znamenia, takže v ich konaní možno očakávať aj podobný vzorec. Za negatívne vlastnosti vzdušného spektra sa vo všeobecnosti označujú prefíkanosť i nestálosť.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.