REKLAMA

Ktoré znamenia najviac podvádzajú, a to nielen v partnerstve a v láske, ale aj v hre či v komunikácii? Poďte sa na ne pozrieť. Prezradíme vám ich v nasledujúcom článku. Vybrali ste si správneho partnera či partnerku?

Samozrejme, že ženy či mužov podľa znamenia netreba hádzať do jedného vreca. No podľa hviezd majú ľudia v niektorých znameniach väčšiu tendenciu k činom, ktoré nemožno označiť za veľmi pozitívne. A hoci tie, ktoré spomíname ďalej, majú nepochybne i množstvo dobrých vlastností, vznáša sa nad nimi taktiež tieň zrady, nevery a klamstva. A to aj napriek tomu, že je medzi nimi množstvo naozaj čestných a poctivých osôb. Je však zaiste dobré vedieť, na koho si dať v rámci zverokruhu špeciálnejší pozor. Zvýšená sexualita či nevera podľa znamenia sa dá do istej miery predpovedať na základe všeobecne známych charakteristík. 

Ktoré znamenia najviac podvádzajú v komunikácii?

Ešte skôr, ako prezradíme, ktoré znamenie je neverné najviac zo všetkých, zastavme sa aj pri zavádzaní v komunikácii. Keď si to tak zoberieme, klamstvo z očí do očí taktiež predpovedá, že človek má blízko aj k iným prehreškom. No a k nim patrí i nevera. Viete, ktoré znamenie sa zo všetkých vyjadruje čo najneurčitejšie a nedelí sa so svojimi tajomstvami? Okrem Rýb sú to najmä Váhy.

No a práve tie svojím zahmlievaním, nedopovedaním skutočností a „hraním sa so slovami“ dokážu druhých nielen zavádzať, ale v pravom slova zmysle podviesť. Na ich slová sa naozaj netreba spoliehať. Je to na jednej strane zvláštne, pretože Váhy sa vo všeobecnosti radia k spravodlivým ľuďom bojujúcim proti neprávostiam. 

Pozri tiež: Ktoré znamenie najviac klame? Dávaj si naň pozor!

znamenia ktoré najviac podvádzajú

Samozrejme, i toto pozitívne nastavenie sa môže pokriviť do takých rozmerov, že Váhy posudzujú druhých, ich morálku, ale sami vodu kážu a víno pijú.

REKLAMA

Znamenie, u ktorého hrozí nevera v partnerstve!

Sú znamenia, ktoré majú k nevere predsa len o krôčik bližšie ako iné. Víťazom v tejto nemilej disciplíne je Vodnár. On samotný nebýva veľmi dôverčivý k druhým a možno je to aj preto, ako zmýšľa. Toto vzletne pôsobiace i nepredvídateľné znamenie môže partnera svojou neverou šokovať aj po rokoch v spokojnom manželstve. Ale nie je vylúčené, že  šokuje aj seba samého. Neuvážené konanie, po ktorom mu zostávajú akurát tak oči pre plač, ho totiž celkom dobre vystihuje.

Ktoré znamenia najviac podvádzajú v hre a súťažení?

Znamenie, o ktorom si povieme ďalej, je srdcom hráč a nedokáže sa zmieriť s prehrou. Preto si bez problémov dopomôže fígľami, ktoré možno označiť za podvod.

Fair-play dostáva na frak od Škorpióna pomerne často. Čím súťaživejší Škorpión je, tým je to s ním z tohto aspektu horšie. Niekedy dokonca Škorpión do tohto konania zakomponuje pomstu. No inokedy môže ísť naozaj len o to, že chce jednoducho vyhrať a mať navrch.

Zaujme ťa: Ktoré znamenia sa k sebe hodia najviac? Spoznaj TOP páry podľa zverokruhu

ktoré znamenia podvádzajú

V tomto duchu sa hneď za ním nachádza znamenie Blížencov, ktoré si okrem iného rado prifarbí realitu podľa toho, čo je momentálne vyhovujúcejšie. Ide o menej ukotvené vzdušné znamenie, od ktorého jednoducho treba očakávať prekračovanie pravidiel.

Už viete, ktoré znamenia najviac podvádzajú, no my vám dáme do pozornosti ešte jednu zaujímavosť a špecifikum. Nielen Blíženci, ale aj spomínaný Vodnár a Váhy sú vzdušné znamenia, takže v ich konaní možno očakávať aj podobný vzorec. Za negatívne vlastnosti vzdušného spektra sa vo všeobecnosti označujú prefíkanosť i nestálosť.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.