REKLAMA

Dnes budeme pokračovať vo výklade partnerských horoskopov znamením Býka. Jeho vládnucou planétou je Venuša a vo zverokruhu zahŕňa obdobie narodenia od 21.4. do 21.5. Býk a ideálny partner – je to oriešok alebo nie? Ktoré znamenie sa hodí k Býkovi najviac?

Kto bude tomuto rozvážnemu stvoreniu zakladajúcom si na stabilite a rodinnom zázemí najlepším partnerom do života? Okrem TOP partnera podľa hviezd prezradíme aj ďalšie dve spojenia s predpokladom ružovej budúcnosti.

Ktoré znamenia sa hodia k Býkovi? S týmito mu bude ako v rozprávke

Býk stojí pevne na zemi, veď napokon ide o zemské znamenie. Charakterizuje ho tiež pragmatizmus, analytickosť, spoľahlivosť, no niekedy i ťažkopádnosť. Nehrnie sa do veľkých zmien, skôr mu vyhovuje stereotyp a dodržiavanie tradície.

Pozri tiež: Partnerský horoskop: Ktoré znamenie sa hodí k Baranovi?

Z uvedeného vyplýva, že žiadni vetroplachovia (Blíženci), novátori (Vodnár) a ani príliš akční partneri (Strelec) u neho nemajú veľkú šancu. Kým sa dostaneme k tomu, ktoré znamenie sa hodí k Býkovi najviac zo všetkých, spomenieme ešte dvoch mimoriadne kompatibilných kandidátov na stabilný a plnohodnotný vzťah.

BÝK – RAK

Pár, v ktorom sú si žena a muž vzájomnou oporou so všetkým, čo k tomu patrí, to býva vo veľa prípadoch Býk s Rakom. Mierumilovný Býk dokonca dokáže s trpezlivosťou zvládať aj občasné Rakove nálady. No Rak si musí dávať pozor, aby to neprehnal. Ak sa Býk začne cítiť ako v aréne, dokáže byť nepríjemný.

Keď sa však obaja zosúladia a zdržia sa impulzívnosti, čaká ich bok po boku krásny spoločný život. I keď možno trochu usadlejší, no to im maximálne vyhovuje.

Do vzťahu neváhajú Rak i Býk neustále vkladať energiu, venujú si vzájomný čas, pochopenie a rešpekt. 

Spoločné zážitky môžu posilňovať výletmi do prírody, ktoré ich nabíjajú pozitívnou energiou a vnútorným pokojom. 

Náš tip: Pikantné partnerské horoskopy

ktoré znamenia sa hodia k Býkovi

Odporúča sa tiež, aby si svoje spoločné bývanie hľadali mimo veľkých miest, ideálne v domčeku s malým pozemkom, na ktorom by si mohli čo-to dopestovať.

Spoločnou vášňou Býka a Raka je vytváranie domova s veľkým D. Musí byť útulný, dobre zásobený a s príjemnou atmosférou. Domov a rodina – kľúčové hodnoty, za ktoré sa Raj aj Býk postavia nielen slovami, ale hlavne činmi.

Rak navyše nedáva Býkovi ani ten najmenší dôvod na žiarlivosť, ku ktorej zvykne toto domácky založené zemské znamenie inklinovať. A Rakovi nevadí ani občasná majetníckosť zo strany Býka. Pokiaľ obaja dokážu vo svojom správaní skrotiť extrémy, stanú sa prototypom dokonalej rodiny.

Je predpoklad, že sa zoberú pomerne rýchlo. Spoločný život bez jeho oficiálneho spečatenia svadbou si vlastne tieto znamenia tiahnuce tradíciám ani nevedia predstaviť.

Donáška kvetov a darčekových boxov kdekoľvek a kamkoľvek v rámci Slovenska >>>

BÝK – PANNA

Toto partnerstvo sa na začiatku rozvíja možno o čosi pomalšie a opatrne, o to viac sú však potom korene takéhoto zväzku trvácnejšie.

REKLAMA

Väčšinou leží na pleciach dominantnejšieho Býka, aby z prvotného ostychu dostal vzťah na ďalší pomyselný stupienok. Obe znamenia spája živel zeme, čo znamená rovnaké hodnotové nastavenie a stabilitu. 

Zaujme ťa: Ktoré znamenia najviac podvádzajú? Na tieto si daj pozor!

partnerský horoskop Býk

Najvýstižnejšou charakteristikou tohto páru je pokoj a dôvera, ktoré idú ruka v ruke so spoločnou snahou mať sa živote dobre po materiálnej stránke, ale tiež s túžbou po hlbšom naplnení.

Mierne škrípanie v tomto partnerstve môže spôsobiť občasná kritickosť Panny a na druhej strane tvrdohlavosť Býka. Kľúčom k láske planúcej roky-rokúce je neustála snaha oboch o nachádzanie kompromisov. Keďže Panna i Býk dokážu uvažovať mimoriadne racionálne a len výnimočne sa nechajú strhnúť emóciami, nemal by byť problém vykomunikovať si prípadné drobnosti, ktoré by mohli znepríjemniť ich spoločnú púť.

Do popredia treba vyzdvihnúť aj ich neuveriteľnú praktickosť, ktorá uľahčí chod ich spoločnej domácnosti. Medzi najpraktickejšie páry zverokruhu okrem Panny a Býka patrí ešte spojenie Býka a Kozorožca, ktoré taktiež patrí medzi kompatibilné a lásku podnecujúce spojenia.

TOP partner pre Býka podľa zverokruhu

Ktoré znamenie sa hodí k Býkovi najviac z celého zverokruhu? Odpoveď vás asi prekvapí, sú to Ryby. Možno by ste povedali, že sú príliš rozdielni, no základ majú spoločný a s ostatnými aspektmi sa harmonicky dopĺňajú.

BÝK – RYBY

Ich príťažlivosť je od prvého momentu nielen fyzická, ale aj psychická. Navyše Ryby sú zahalené rúškom tajomna, čo podnecuje zvedavosť Býka dozvedieť sa o nich čo najviac.

Je to práve on, kto musí na najmä na začiatku vzťahu predviesť Rybám svoje najlepšie JA a postupovať pritom citlivo, aby mu Ryby neodplávali. Býk dodáva vzťahu stabilitu, Ryby zas iskru a odpútanie sa od príliš materialistického ponímania sveta, ku ktorému Býk prirodzene inklinuje. 

Neprehliadni: Vzťah na diaľku môže mať happy end: Dodržiavaš tieto pravidlá?

top partner pre Býka podľa horoskopu

Rozdielne povahy sa pri vzájomnom rešpektovaní a úcte zharmonizujú do úžasného spojenia, pre ktoré neexistujú žiadne prekážky.

Svadba je celkom logickým krokom po vzájomnom oťukaní sa. Spoločnou záľubou im bude budovanie vlastného hniezdočka a starostlivosť o rodinu. S veľkou pravdepodobnosťou nezostanú len pri jednom potomkovi. Čím väčšia rodina, tým sa budú cítiť užitočnejší a naplnenejší.

Foto: Freepik

Pin It on Pinterest

Zdieľajte, ak sa vám u nás páči.

Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé články.